Víkend, A tým mužů naplno boduje

KP mužůFC Vrchlabí – RMSK Cidlina 1:0 (0:0). Branka: Kout, Sestava FC Vrchlabí: Šulc Michal, Hanuš Marek (90.Cink Jonáš), Hawel Lukáš, Mejsnar Lubor, Kout Zdeněk (C), Fink Jan, Stránský Martin, Matěják Ondřej, (64.Hančovský Šimon), Kraus Pavel, Žďárský Petr (46.Hájek Lukáš), Tomčík Milan (90.Šulc Miloš), Hájek Lukáš, Hančovský Šimon, Šulc Miloš, Cink Jonáš, Blažej Jan, Matoušek Martin.

Velmi těžký zápas s kvalitním soupeřem se odvíjel v prvním poločase s mírnou převahou hostujícího týmu , který několikrát nebezpečně zahrozil ….., nicméně nás podržel brankář Michal Šulc .. ve druhém poločase jsme hru vyrovnali a nesmírnou bojovností jsme dosáhli branky , která zápas rozhodla a důležité body zůstaly ve Vrchlabí.

SD 8.5.2018 17:00 FC Vrchlabí Č. Kostelec/Č. Skalice Vrchlabí

V neděli 6. 5. od 17:00 přivítají muži celek RMSK Cidlina. Toto mužstvo patří v současné době k předním týmům krajského přeboru. V tabulce mu patří páté místo za 40 bodů z 22 utkání. Naši mají bodů 27 a patří jim 13 příčka. V podzimním zápasu naši podlehli 3:1, když nedokázali udržet poločasový výsledek 1:0. Tento bodový zisk Cidlinu nastartoval a postupně se probojoval do horní poloviny tabulky.