Víkendové zápasy mužů 5. 6. a 6. 6.

Muži A, 6. 6. 10:30 FC Vrchlabí – TJ Desná 4:2 (0:1).

Branky FC Vrchlabí 58. Žďárský, 65. Hawel, 80. a 83. Zarebski.

Sestava FC Vrchlabí (k utkání nastoupili): Klekner – Kraus, Hanuš, Hawel, Štefan, Slavík, Kučera, Fišar, Tauchman Z., Slavík, Blažej, Žďárský, Tauchman M., Zarebski.

Po vyrovnaném úvodu zápasu šli hosté do vedení ve 24. minutě, když chvíli před tímto okamžikem vrchlabští nastřelili břevno z přímého kopu. Po zbytek poločasu byla znát snaha FC o vyrovnání, ale i stoprocentní šance zůstaly nevyužity (Tauchman, Žďárský). V úvodu druhé poloviny zápasu naši opět nevyužili tutovku a hráči TJ mohli jít z protiútoku do dvoubrankového vedení. Střelecké trápení našich fotbalistů ukončil Žďárský a Hawel, kteří otočili vývoj utkání. V závěru zápasu FC střelilo ještě dvě branky důrazným Zarebskim a hosté před závěrečným hvizdem korigovali na konečných 4:2. Příští sobotu prověří naše mužstvo hráči z SK Miletín (Vejsplachy)

Muži B, 5. 6. 17:30 , FC Vrchlabí – HC Vrchlabí 7:4 (4:1). Zajímavou konfrontaci zahrála naše rezerva s hokejisty HC Vrchlabí. V tomto utkání nešlo o výsledek, ale určitě bylo pro oba týmy přínosem.

Muži B, 6. 6. 17:00 muži B, FC Vrchlabí SK Jilemnice 2:1 (1:1).

Branky FC Vrchlabí: 20. Tauchman M. (pk), 58. Kršík. Sestava FC Vrchlabí (k utkání nastoupili): Klekner, Štefan, Mejsnar, Šolc, Tran, Pokorný, Fink, Hawel, Zarebski, Kršík, Tauchman M., Slavík, Hochbergr, Cink, Pacholík.

Vrchlabí zvítězilo po zásluze, když v utkání bylo lepší hlavně v druhé polovině zápasu. Využívání šancí (i těch největších) zůstává pro oba týmy dospělých velkou slabinou, která by nás v soutěžních zápasech mohla mrzet.