28.9.2019 14:00 TJ Baník Žacléř FC Vrchlabí MD Žacléř
29.9.2019 12:30 1. FK Nová Paka/TJ Sokol Stará Paka FC Vrchlabí Nová Paka
29.9.2019 14:00 FC Vrchlabí SD FK Jaroměř Vrchlabí
29.9.2019 16:30 FC Vrchlabí A MA TJ Sokol Třebeš A Vrchlabí
29.9.2019 16:30 TJ Sokol Železnice FC Vrchlabí B MB Železnice

MA

29. 9. 16:30 FC Vrchlabí – TJ Sokol Třebeš.

V neděli přivítá naše mužstvo celek TJ Sokol Třebeš. S tímto týmem máme v loňské sezóně pasivní bilanci, když jsme utrpěli dvě vysoké porážky. Naši hráči by měli po posledních zápasech, když se jim již 315 minut nepodařilo vstřelit branku, zabrat. Mužstvu našeho soupeře se v nové sezóně daří. Má ze sedmi zápasů 16 bodů a je na 4. místě. Naši hráči jsou devátí s devíti body

9.9. 2018 FC Vrchlabí A – TJ Sokol Třebeš 0:3 (0:2). STŘELCI: 5. Fridrich Jan, 31. Kincl Michal, 81. Ryšavý Michal. Sestava: Švejdar Jan (74.Janalík František), Hanuš Marek, Hawel Lukáš, Hampl Tomáš (64.Fišar Tomáš), Zajíc Antonín (46.Šulc Miloš), Hladík Patrik, Fink Jan, Kraus Pavel (C) (74.Blažej Jan), Wojcik Dan (46.Matěják Ondřej), Tomčík Milan, Navrátil Tomáš. Petr Zieris – trenér FC: V začátku utkání jsme obdrželi branku což nás přimělo k větší aktivitě a vytvoření tlaku na branku soupeře. Nicméně do nějakých vyložených šancí jsme se nedostávali. Následně jsme zaspali v obranné činnosti a soupeř nás potrestal podruhé. v druhém poločase jsme se snažili o korekci výsledku, ale opět byla naše snaha marná a v závěru utkání z rychlého brejku výsledek soupeř ještě upravil. Hosté byli dnes agresivnější ,důraznější , hladovější po výhře a zaslouženě si odvážejí plný počet bodů.

6. 4. 2019 TJ Sokol Třebeš – FC Vrchlabí A 5:2 (2:1) Střelci: 6. Štajer Martin 1. Ryšavý Michal 65. Ryšavý Michal 73. Krykorka Michal 86. Černý Jiří – 10. Mejsnar Lubor 84. Slavík Michal. Sestava FC Vrchlabí: Janalík František,  Hanuš Marek (76. Slavík Michal), Hawel Lukáš, Mejsnar Lubor, Kout Zdeněk (C), Fink Jan, Tomčík Milan, Kraus Pavel, Fišar Tomáš (63. Hladík Patrik), Wojcik Dan, Navrátil Tomáš. Slavík Michal.

Petr Zieris – trenér: Pustit do dvoubrankového vedení během úvodních pěti minut kvalitní tým Třebše je obrovský luxus. Následně už jenom honíme výsledek což nás samozřejmě stojí hodně sil. Sice jsme zápas ještě zdramatizovali, ale domácí dovedli zápas zaslouženě do vítězného konce. Škoda jen , že se na něco připravujeme a následně se to během úvodních minut zboří. Nedá se nic dělat, musíme poctivě pracovat a připravit se na další zápasy.

MB

Ve stejný čas zajíždí naše rezerva do Železnice. Ve středeční dohrávce naši po třech zápasech bodovali.

25. 9. FC Vrchlabí B vs. SK Jičín B 2:0 (2:0). Střelci: 18. Mejsnar Lubor, 37. Žďárský Petr. Sestava FC Vrchlabí: Tuž David, Šimůnek Jan (61. Cink Jonáš), Zajíc Jan (C), Mejsnar Lubor, Slavík Michal (70. Zarebski Ondra), Fink Jan (46. Kršík Dominik), Pokorný Vladimír, Blažej Jan, Štefan David, Žďárský Petr (46. Kraus Pavel), Tauchman Martin.Hráči Vrchlabí vítězství, na promáčeném trávníku, vydřeli. Nehráli pohledný fotbal jako v minulých zápasech. Tři body, které zajistily dvě šťastné branky už v první polovině zápasu, jsou pro nás, po třech porážkách, důležité.

SK Jičín.V krásném Vrchlabském stánku se hrál neurovnaný fotbal plný nepřesností. I když jsme byli posílení o několik borců z A-týmu, dopředu nám to vůbec nešlo a šanci jsme si snad nevytvořili. Pozitivní je výkon 16-ti letých stoperů Orendáše a Štěpánka, se kterými si domácí nevěděli rady a tak ani oni moc příležitostí ke skórování neměli. Rozhodly individuální chyby při bránění, výsledek nás mrzí hodně.