Vítězné derby

Po sobotních porážkách vrchlabských mužstev si FC spravilo chuť v nedělních zápasech

MA: FC Vrchlabí – TJ Tatran Hostinné 4:0 (3:0). Branky Tomčík 2, Zdržálek, Žďárský. Sestava: Hladík – Navrátil, Pleva, Zajíc, Hájek – Mejvald (85. Jech), Zdržálek, Fink, Tauchman – Tomčík (71. Matěják), Žďárský (76. Havránek)

Předvedená hra, pěkné branky po povedených akcích a vítězství Vrchlabí potěšilo většinu domácích fotbalových příznivců, kterých se sešlo na krkonošském derby téměř 400. Naši hráči nenechali nikoho na pochybách a soustředěnou hrou ve 30. minutě vedli 3:0. Po celý zápas byli lepším mužstvem a šestým vítězstvím v řadě se posunuli na druhou příčku za rezervu Náchoda. Oba týmy i třetí Hostinné mají 21 bodů. V sobotu 15. 10. se utká naše mužstvo v Úpici s místní Spartou a to od 16:00.

SD: FC Vrchlabí – RMSK Cidlina 3:1 (1:1). Branky: Šafář, Hanuš, Najman. Sestava: Hladík – Nývlt, Hanuš, Cink, Montagna – Hančovský, Tomčík(57. Tauchman), Blažej, Najman – Blažek(84. Paulíček), Šafář

V první polovině hra hostů činila vrchlabským potíže a hráči s Cidliny šli zaslouženě do vedení. S přibývajícím časem se domácí dostávali více do hry, otočili výsledek a zápas začali kontrolovat.

MB: Bohuslavice – Vrchlabí 2:1 (2:1), Branka: Havránek

V sobotním zápasu V Bohuslavicích měl trenér velké starosti se sestavou, kterou ovlivnilo hlavně zranění velkého počtu hráčů. Přesto porážka 2:1 (2:1) je zklamáním.

Starší žáci v sobotním zápase podlehli na soupeřově hřišti s Kostelcem/Častolovicemi a mladší dorost se stejný soupeřem též prohráli, a to 2:1, když branku FC vstřelil Tauchman.