Votrok KP, muži hostí Spartak Police n. Met.

Sobota 16. 11. 13:30 FC Vrchlabí – Spartak Police nad Metují. 

Původně se měl zápas odehrát  u Metuje, ale počasí bylo proti. Spartak požádal o změnu pořadatelství, proto se poslední podzimní kolo odehraje ve Vejsplaších na umělé trávě. Celek hostí, který postoupil v loňské sezóně, si v soutěži vede obstojně a v tabulce mu patří sedmé místo za 22 bodů. Naši hráči jsou o bod a o příčku níže. Letošní zápasy celku hostí: TJ Červený Kostelec – Spartak Police n. Met. 0:2, Spartak Police n. Met. – FK Kostelec n. O. 3:1, FK Kratonohy – FC Olympia HK – Spartak Police n. Met. 1:2, Spartak Police n. Met. – RMSK Cidlina 0:6, FC Slavia HK A – Spartak Police n. Met. 3:2, Spartak Police n. Met. – FK Vysoká n.L. 1:3, TJ Sokol Třebeš A – Spartak Police n. Met. 2:0, Spartak Police n. Met. – SK Libčany 3:3 (PK4:5), TJ Jiskra Hořice – Spartak Police n. Met. 1:1 (PK3:1), Spartak Police n. Met. – FK Černilov 4:0, SK Jičín A – Spartak Police n. Met. 2:1, Spartak Police n. Met. – FC Spartak Rychnov n. Kn. 1:1 (PK4:2), FK Chlumec n. C. B – Spartak Police n. Met. 2:5, SK Dobruška – Spartak Police n. Met. 1:3. Tedy po úvodních podzimních výhrách přišel na hráče Police útlum, ale v posledních kolech dokázali výsledkový propad zastavit a tři výhry je katapultovali do středu tabulky. Střelci Spartaku Police: 7 Jakub Matějka, 5 Josef Klapkovský, 4 Pavel Franc, 2 Ladislav Kudláček, 2 Matěj Káva, 2 Tomáš Mucha, 2 Josef Martinec, 2 Felix Awuku, 1 Marek Jandík, 1 Bohuslav Rieger, 1 Ondřej Havrda, 1 Musa Ansuma.

Naši v minulém kolo v domácím zápasu přehráli FK Chlumec nad Cidlinou.

FC Vrchlabí A vs. FK Chlumec n. C. B 4:2 (2:2). Branky: 30. Žďárský Petr, 43. Žďárský Petr, 60. Blažej Jan, 62. Fišar Tomáš – 15. Kučera Miroslav, 34. Hartman Jakub. Sestava FC Vrchlabí: Švejdar Jan, Hanuš Marek, Hawel Lukáš, Zdržálek Dominik, Tauchman Zdeněk (89. Štefan David), Blažej Jan, Fišar Tomáš (84. Slavík Michal), Kučera Martin, Kraus Pavel (C), Žďárský Petr, Navrátil Tomáš. Připraveni: Hawel Marek, Tauchman Martin, Tuž David.

Roman Fictum: Věděli jsme, že to bude těžké utkání, což také hosté potvrdili kvalitní hrou. Nám se podařilo rozhodnout v druhém poločasu, kdy jsme využili dvou chyb soupeře a dvoubrankové vedení jsme již udrželi až do konce za výborné podpory gólmana Honzy Švejdara, který zneškodnil všechny šance hostujícího týmu.

Petr Kycelt, asistent trenéra FK Chlumec: Zbytečná prohra. O všem rozhodlo dvacet minut druhé půle, kdy jsme dostali dvě branky. Potom už jsme to nedohnali i když jsme měli velký tlak. Zajímavě utkání vedl hlavní sudí.

Naše výsledky v letošní sezóně. FC Vrchlabí A – SK Dobruška 0:1, FC Vrchlabí A – TJ Červený Kostelec 2:1, FK Kostelec n. O. – FC Vrchlabí A 0:3, FC Vrchlabí A – FK Kratonohy – FC Olympia HK 2:1, RMSK Cidlina – FC Vrchlabí A 1:0, FC Vrchlabí A – FC Slavia HK A 0:1, FK Vysoká n.L. – FC Vrchlabí A 2:0, FC Vrchlabí A – TJ Sokol Třebeš A 2:0, SK Libčany – FC Vrchlabí A 7:2, FC Vrchlabí A – TJ Jiskra Hořice 4:0, FK Černilov – FC Vrchlabí A 2:1, FC Vrchlabí A – SK Jičín A 2:0, FC Spartak Rychnov n. Kn. – FC Vrchlabí A 4:2, FC Vrchlabí A – FK Chlumec n. C. B 4:2. Mrzí nás hlavně dvě jednogólové domácí porážky.

O naše branky v soutěži se podělili: : 7 Petr Žďárský, 4 Tomáš Fišar, 3 Zdeněk Tauchman, 2 Dominik Zdržálek, 2 Zdeněk Kout, 1 Lukáš Hájek, Martin Kučera, Tomáš Navrátil, Patrik Hladík, Jan Blažej.

Naši hráči již čtvrté utkání na domácím hřišti vyhráli, ale na stadionech soupeřů se jim nedaří a vycházejí bodově, již pět krát za sebou naprázdno. Střed tabulky, ve kterém se obě mužstva nacházejí, je vyrovnaný a tříbodový zisk by znamenal postup v tabulce Votrok krajského přeboru.