Vrchlabí muži A hostí 28. 9. od 16:30 celek SK Roudnice

Náš soupeř z okolí Hradce Králové těží hlavně ze své polohy v regionu. Oddíl SK reprezentuje osm mužstev hlavně v mládežnických kategoriích. V minulém kole celek z Roudnice prohrál na domácí půdě s Hostinným. V tabulce mu patří 10. místo za 9 bodů a skóre 10:12. Vzájemné zápasy v loňské sezóně skončily vždy vítězstvím našich fotbalistů. V Roudnici brankami Havránka 2:0 a v domácím podzimním zápase 4:1, když branky vstřelili Kraus 2, Jech, Tauchman. Naši v nedělním zápasu, po dobrém výkonu porazili do té doby vedoucí tým soutěže z Nového Hradce 4:0 (2:0). Dva góly vstřelil Tomčík a Navrátil, Mejvald po jedné. K utkání D. Votoček: Před zápasem jsme měli respekt ze soupeře, který okupoval první příčku tabulky. Náš mladý tým, doplněný ještě o starší dorostence, respekt nechal v kabinách a soupeře se nezalekl. Hosté měli několik dobrých šancí ke skórování, ale našim hráčům se dařilo tyto šance eliminovat a díky tomu jsme zaslouženě podrželi body doma.

V dnešním utkání se naši fotbalisté pokusí potvrdit sérii tří vítězství bez obdržené branky, když doma zvítězili nad Sobotkou a po té si přivezli 3 body z Třebechovic a utkání z víkendu je popsáno.

A-mužstvo v dalším domácím zápasu hostí Tatran Hostinné. Na toto derby, které se odehraje 9. 10 od 16:00 a všechny Vás zveme. Půjde určitě o zápas se vším všudy, a proto určitě přijďte povzbudit náš tým.

Starší dorost o víkendu v předzápasu zvítězil nad SK Pardubičky 3:1. Branky: 58. Hančovský, 72. Hanuš, 76. Hradecký. Trenér M. Hradecký: Soupeře jsme od začátku přehrávali, ale bohužel jsme se nemohli prosadit střelecky. Trpělivou hrou se nám nakonec podařilo dát krásné tři branky a utkání bez větších problémů vyhrát. Naši starší dorostenci též stoupají tabulkou, ve které se nachází na 5. místě s 11-ti body a skóre 19:16.

V sobotním utkání naše rezerva B-mužsto zvítězilo ve Vítězné 4:3, když naše branky vstřelili Žďárský 2, Mejsnar, Pokorný. Bojovným výkonem se našim podařilo udržet výsledek, když domácím se podařilo ve druhé polovině snížit naše vedení 4:1.

Dopolední sváteční program 28. 9. obstarají starší žáci a mladší dorost, který vede tabulku Krajského přeboru bez ztráty bodu, se soupeři z Rychnova nad Kněžnou/Vamberka.