Vrchlabí zvítězilo v Úpici

Muži 1. A-třída: Sparta Úpice – FC Vrchlabí 1:2 (1:1), branky: 37. Černý Radek – 41. Tomčík Milan, 84. Hanzlík Milan (vl.).

Po úspěšném derby s Hostinným, zvítězilo mužstvo Vrchlabí na půdě dalšího okresního soupeře v Úpici 2:1, a tím navázalo na sérii vítězství. Tato výhra byla sedmá v pořadí a celek pod vedením D. Votočka udržel krok s Náchodem, který vyhrál nad  TJ Lokomotivou HK 3:2, Ta bude naším příštím soupeřem. Oba týmy mají 24 bodů. Celek Hostinného, který se mohl na tento bodový zisk dotáhnout podlehl doma s Černilovem 2:0.

Roman Fictum, vedoucí mužstva: Na těžkém mokrém terénu se hrál v prvním poločese vyrovnaný fotbal. Domácí se dostali do vedení po naši chybě při bránění standartní situace. My jsme v zápětí skóre srovnali a do kabin se šlo za vyrovnaného výsledku. Do druhé půle jsme vstoupili s odhodláním domácí přehrát, což se nám podařilo díky lepšímu pohybu a i herně jsme soupeře předčili a náš tlak vyústil až ve vlastní branku domácích. Chválím hráče za to, že byli schopni vývoj zápasu otočit v náš prospěch.

16. SK Třebechovice p. O. 10 2 0 8 10:23 7 0 1

Starší dorost, Neděle 16. 10 2016 13:30, FK Pardubice B – FC Vrchlabí 1:0 (0:0). Branky: 85. Panchártek Filip.

14. FK LETOHRAD 10 1 0 9 16:40 5 0 2

Mladší dorost, sobota 15. 10. 2016 11:15,  FC Vrchlabí – TJ Sokol Třebeš 5:4 (3:0) Pen: 5:3 50 diváků Vrchlabí, Branky: 9. Šafář Petr, 34. Farský Pavel, 38. Renner Daniel (pen.), 79. Šafář Petr – 48. Málek Vojtěch, 53. Málek Vojtěch, 63. Jezdinský Jakub, 74. Málek Vojtěch. Sestava: Matoušek-Šimůnek, Krajník, Šolc (77. Choura), Paulíček (64.Macho) – Mařík, Farský, Renner, Tauchman – Šafář, Kršík (75. Pacholík). Komentář M. Hanuš FC Vrchlabí: V prvním poločase jsme podali velmi dobrý výkon. Dařila se kombinace, soupeře jsme přehrávali a do přestávky jsme šli s tříbrankovým vedením. Po přestávce jsme slevili z pohybu a soupeř se dostal do hry. Za celou druhou půli jsme se nebyli schopni dostat soupeře pod tlak, všude jsme byli druzí. Remízu jsme nakonec zachránili v poslední minutě utkání. Z našeho výkonu v druhém poločasu jsem hodně zklamán.

11. FC Nový HK 10 1 0 9 13:48 3 0 0

Starší žáci, sobota 15. 10. 2016 09:30 FC Vrchlabí – TJ Sokol Třebeš 1:0 (0:0) 40 diváků, Branky: 45. Štefan David, Sestava: Klekner – Raabe, Štefan, Hawel, Binar, Zuzánek, Volech, Hladík, Kout, Mlejnek, Podrazil

1. Jičín/Javorka 10 10 0 0 75:6 30 0 0
2. FC Nový HK 10 10 0 0 48:22 30 0 0
3. TJ Slovan Broumov 10 6 0 4 46:18 18 0 0
4. TJ Sokol Třebeš 11 6 0 5 40:27 18 0 0
5. Chlumec/Lovčice 10 6 0 4 27:27 17 1 0
6. Kostelec/Častolovice 10 5 0 5 42:31 15 0 0
7. FC Vrchlabí 10 5 0 5 18:35 15 0 0
8. FC Spartak Rychnov 10 4 0 6 21:50 12 0 0