Výsledky 10. a 11. 11., A tým vítězně

VOTROK Krajský přebor dospělých

FC Vrchlabí A – FC Spartak Rychnov 5:2 (3:1). Střelci: 18. Kout Zdeněk, 21. Žďárský Petr, 29. Kout Zdeněk, 55. Hanuš Marek (Pokutový kop), 86. Farský Pavel – 36. Počtýnský Jiří (Pokutový kop), 81. Stieber Ondřej. Sestava FC Vrchlabí: Janalík František, Hanuš Marek, Hawel Lukáš, Hampl Tomáš (39.Blažej Jan), Kout Zdeněk (C), Fink Jan, Tomčík Milan (88.Cink Jonáš), Kraus Pavel, Žďárský Petr (86.Tauchman Martin), Wojcik Dan (70.Farský Pavel), Navrátil Tomáš. Připraveni Matoušek Martin. Petr Zieris-trenér FC Vrchlabí: Dnes jsme byli efektivnější v proměňování šancí a tudíž jsme zaslouženě získali tři body, i když soupeř nám nedal nic zadarmo a především před naší brankou nám způsoboval nemalé starosti.

Aktuální kolo: RMSK “Cidlina” Nový Bydžov – FK Jaroměř 4:1 (2:0), TJ Sokol Třebeš – TJ Červený Kostelec 2:3 (1:0), SK Sobotka – TJ Jiskra Hořice 0:1 (0:0) Pen: 5:6, FK Vysoká n/L. – FK Chlumec nad Cidlinou 5:0 (4:0), SK Libčany – FC Slavia Hradec Králové 2:0 (1:0), FK Kostelec nad Orlicí – TJ Lázně Bělohrad 3:0 (0:0), SK Jičín – SK Dobruška 3:2 (1:0)

 Příští kolo: FC Slavia Hradec Králové – SK Jičín, TJ Lázně Bělohrad – SK Libčany, RMSK “Cidlina” Nový Bydžov – FK Chlumec nad Cidlinou, TJ Jiskra Hořice – FK Vysoká n/L., TJ Červený Kostelec – SK Sobotka, SK Dobruška – TJ Sokol Třebeš, FC Spartak Rychnov nad Kněžnou – FK Kostelec nad Orlicí,

Neděle 18. 11. 2018 13:30 FK Jaroměř – FC Vrchlabí A

Pořadí Tým Zápasy V P VP PP Skóre Body
1 SK Libčany 14 12 1 1 0 32:4 38
2 FK Vysoká n.L. 14 8 2 1 3 37:24 29
3 RMSK Cidlina 14 7 3 3 1 29:20 28
4 FC Vrchlabí A 14 8 3 1 2 27:21 28
5 FK Kostelec n. O. 14 7 4 1 2 33:15 25
6 TJ Sokol Třebeš 14 7 5 1 1 29:23 24
7 TJ Červený Kostelec 14 7 5 1 1 25:21 24
8 TJ Jiskra Hořice 14 5 5 2 2 20:17 21
9 SK Jičín 14 5 6 2 1 19:20 20
10 SK Dobruška 14 4 7 2 1 22:24 17
11 FC Slavia HK 14 4 7 2 1 16:29 17
12 SK Sobotka 14 4 7 1 2 20:29 16
13 FK Jaroměř 14 5 9 0 0 20:32 15
14 FK Chlumec n. C. 14 4 8 1 1 20:40 15
15 TJ Lázně Bělohrad 14 2 8 1 3 17:26 11
16 FC Spartak Rychnov 14 2 11 1 0 18:39 8

Premier Steel KP dorostu U 19

FC Vrchlabí A – FK Jaroměř 1:3 (1:2). STŘELCI: 21. Tauchman Martin – 15. Orct Vojtěch, 45. Pácalt Martin, 89. Chalupa Radek. Sestava FC Vrchlabí: Matoušek Martin (C), Slavík Michal, Šimůnek Jan, Štefan David, Farský Pavel, Šafář Petr, Hawel Marek (80.Pacholík Daniel), Renner Daniel, Kršík Dominik, Dressler Vojtěch, Tauchman Martin, Pacholík Daniel, Šolc Vojtěch.

Zápasy posledního pozimního kola: TJ Slovan Broumov – TJ Lokomotiva Borohrádek 6:3 (4:2), TJ Slavoj Předměřice nad Labem – TJ Červený Kostelec/AFK Hronov 5:1 (3:0), FC Nový Hradec Králové – MFK Nové Město nad Metují 3:4 (0:0) Pen: 4:5, FC Spartak Rychnov nad Kněžnou – TJ Sokol Stěžery 3:1 (2:1), FK Kostelec n. O./AFK Častolovice – 1. FK NoPaka/TJ Sokol StPaka 0:1 (0:0), FC Slavia Hradec Králové – SK Týniště nad Orlicí 5:0 (4:0).

Pořadí Tým Zápasy V P VP PP Skóre Body
1 FC Slavia HK 13 11 1 1 0 53:10 35
2 FC Vrchlabí A 13 10 2 0 1 59:17 31
3 MFK Nové Město n. M. 12 9 1 1 1 38:24 30
4 FK Jaroměř 13 8 3 1 1 49:21 27
5 FC Spartak Rychnov 13 6 4 1 2 35:32 22
6 SK Týniště n.O. 13 6 7 0 0 28:31 18
7 Č. Kostelec/Hronov 13 6 7 0 0 30:41 18
8 Kostelec/Častolovice 13 5 7 1 0 38:40 17
9 FC Nový Hradec Králové 13 5 6 0 2 33:42 17
10 Slavoj Předměřice n. L. 13 4 7 0 2 34:30 14
11 Loko Borohrádek 13 2 8 2 1 20:48 11
12 Slovan Broumov 12 3 8 1 0 22:55 11
13 No.Paka/St.Paka 13 2 9 2 0 19:41 10
14 Sokol Stěžery 13 3 10 0 0 22:48 9

Krajská soutěž dorostu U 19

Chlumec/Nové Město – FC Vrchlabí B 8:2 (4:2).Branky FC Vrchlabí: 5. Hawel Marek, 33. Dressler Vojtěch. Sestava: Klekner Jan, Šolc Vojtěch, Volech Radek, Slavík Michal, Štefan David, Mlejnek Stanislav, Hladík Daniel, Hawel Marek (C), Navrátil Daniel, Binar David, Dressler Vojtěch, Jirousek Matěj, Raabe Dominik, Šíd Ondřej, Šafář Petr.

Zápasy posledního pozimního kola: SK Babí/TJ Velké Poříčí – SK Třebechovice pod Orebem 3:2 (2:1), TJ Sokol Dohalice – TJ Slavoj Teplice n. Met./TJ Loko Meziměstí 0:7 (0:3), SK Bystřian Kunčice/FC Spartak Kobylice – TJ Tatran Hostinné 2:1 (0:1), TJ Slavoj Skřivany/TJ Sokol Myštěves – TJ Baník Vamberk/1. FC Rokytnice v O. h. 5:2 (1:2), TJ Dvůr Králové n. L./TJ Sokol Bílá Třemešná – SK Dobruška/TJ Spartak Opočno 3:5 (1:2)

Pořadí Tým Zápasy V P VP PP Skóre Body
1 Chlumec/Nové Město 12 11 1 0 0 72:19 33
2 FC Vrchlabí B 12 8 2 1 1 60:31 27
3 SK Babí/Velké Poříčí 12 7 4 0 1 49:24 22
4 Dobruška/Opočno 12 7 4 0 1 41:23 22
5 Dvůr/Bílá Třemešná 12 7 4 0 1 42:38 22
6 TJ Rudník 12 6 4 1 1 34:25 21
7 Tatran Hostinné 12 6 5 0 1 38:39 19
8 Vamberk/Rokytnice 12 6 6 0 0 34:41 18
9 Kunčice/Kobylice 12 4 6 1 1 28:45 15
10 Skřivany/Myštěves 12 3 7 1 1 31:47 12
11 SK Třebechovice 12 2 8 2 0 38:55 10
12 TJ Slavoj Teplice n. M./TJ Loko Meziměstí 12 3 9 0 0 28:67 9
13 TJ Sokol Dohalice 12 0 10 2 0 12:53 4

DAHASL Krajský přebor starších žáků U 15

FC Spartak Rychnov – FC Vrchlabí/MFK Trutnov B 2:0 (0:0). Sestava FC Vrchlabí: Petrů Miroslav, Psohlavec Jiří, Dědek Jan, Nepolský Dominik, Mařík Matěj, Valnoha Roman, Kout Filip, Capoušek Karel, Hroneš Jakub, Podrazil Stanislav, Pokorný Ondřej (C), Boháč Radim, Skalický Štěpán, Boháč Adam, Adam Matěj, Březina Jakub.

Zápasy posledního pozimního kola: TJ Jiskra Hořice – FK Jaroměř/FK Černilov 3:2 (2:1), TJ Červený Kostelec – SK Vysoké Mýto 0:6 (0:4), TJ Sokol Hořiněves/TJ Slavoj Předměřice – MFK Nové Město nad Metují 2:4 (2:2), FKM Javorka/SK Miletín – TJ Slovan Broumov 4:9 (1:4), FC OLYMPIA HK – FK Kratonohy – SK Jičín 3:4 (2:0) Pen: 2:4, FC Nový Hradec Králové – FK Kostelec n. O./AFK Častolovice 5:0 (4:0).

Pořadí Tým Zápasy V P VP PP Skóre Body
1 SK Vysoké Mýto 13 13 0 0 0 66:7 39
2 Slovan Broumov 13 11 2 0 0 83:18 33
3 FC Vrchlabí/MFK Trutnov B 13 10 3 0 0 45:19 30
4 FC Spartak Rychnov 13 8 4 1 0 36:19 26
5 TJ Jiskra Hořice 13 8 5 0 0 32:31 24
6 FK Jaroměř/FK Černilov 13 6 6 0 1 41:41 19
7 Kostelec/Častolovice 13 6 6 0 1 27:35 19
8 FC Nový HK 13 6 7 0 0 34:30 18
9 Hořiněves/Předměřice 13 4 7 2 0 18:36 16
10 FKM Javorka/SK Miletín 13 3 8 2 0 20:34 13
11 SK Jičín 13 3 9 1 0 15:36 11
12 MFK Nové Město n. M. 13 3 9 1 0 10:46 11
13 TJ Červený Kostelec 13 3 9 0 1 15:47 10
14 FC Olympia HK – FK Kratonohy 13 0 9 0 4 17:60 4

 

Utkání týmů FC Vrchlabí
Datum Domácí Hosté Hřiště Výsledek
10.11. 9:30 FC Spartak Rychnov Vrchlabí/ Trutnov Rychnov 2:0
SP 10.11. 10:00 Žacléř/Mladé Buky FC Vrchlabí Náchod 15:8
SP 10.11. 11:00 FK Náchod FC Vrchlabí Náchod 14:10
SDB 10.11. 11:45 Chlumec /N Město FC Vrchlabí B Chlumec 8:2
SDA 11.11. 11:30 FC Vrchlabí A FK Jaroměř Vrchlabí 1:3
MA 11.11.14:00 FC Vrchlabí A FC  Rychnov Vrchlabí 5:2
MA 18.11.13:30 FK Jaroměř FC Vrchlabí A Jaroměř 18.11.2018