Výsledky 15. – 16. 9.

VOTROK Krajský přebor mužů

SK Sobotka – FC Vrchlabí A 3:2 (0:0) Pen: 4:3. Střelci:  73. Šotka David, 74. Miler Michal  –  68. Tomčík Milan, 89. Hanuš Marek (pen.). Sestava FC Vrchlabí: Janalík František, Hanuš Marek, Hawel Lukáš, Zajíc Antonín  (58.Hampl Tomáš), Hladík Patrik, Fink Jan, Tomčík Milan, Kout Zdeněk  (C) (70.Wojcik Dan), Matěják Ondřej (79.Šulc Miloš), Kraus Pavel  (79. Fišar Tomáš), Navrátil Tomáš. Připraveni: Blažej Jan, Švejdar Jan.

Zieris Petr – trenér FC Vrchlabí: V dnešním zápase jsme tahali za kratší konec v prvních minutách utkání, kdy nás podržel brankář. Tuto fázi jsme přežili a pak jsme byli lepším týmem. Po trpělivé hře a vstřelené brance jsme mohli hrát dále v klidu. Dopustili jsme se však nepochopitelných chyb a umožnili, aby soupeř během několika minut otočil stav a mohl ještě vedení navýšit. Nicméně jsme se dokázali, po úpravách v sestavě, dostat do tlaku a srovnat výsledek. V penaltách byli úspěšnější domácí, ale bod z venkovního utkání bereme.

Aktuální kolo: TJ Sokol Třebeš – FK Kostelec nad Orlicí 2:1 (0:0) Pen: 3:2, FK Vysoká n/L. – RMSK “Cidlina” Nový Bydžov 3:4 (3:0) Pen: 1:3, FK Chlumec nad Cidlinou  – FC Spartak Rychnov nad Kněžnou 5:2 (3:0), SK Jičín – FK Jaroměř 2:0 (0:0). SK Dobruška – SK Libčany 0:2 (0:1), TJ Červený Kostelec – FC Slavia Hradec Králové 5:1 (3:0), TJ Jiskra Hořice – TJ Lázně Bělohrad 0:2 (0:0)

Příští kolo: FC Slavia Hradec Králové – SK Dobruška, FK Kostelec nad Orlicí – SK Sobotka, SK Libčany – TJ Sokol Třebeš, TJ Lázně Bělohrad  – TJ Červený Kostelec, FC Spartak Rychnov nad Kněžnou – TJ Jiskra Hořice, FK Jaroměř – FK Chlumec nad Cidlinou, RMSK “Cidlina” Nový Bydžov – SK Jičín, Neděle 23. 9. 2018 16:30 FC Vrchlabí A – FK Vysoká n/L.

# KLUB Z V R P S B P+ P-
1. SK Libčany 6 6 0 0 19:02 18 0 0
2. TJ Sokol Třebeš 6 5 0 1 14:08 14 1 0
3. RMSK “Cidlina” Nový Bydžov 6 5 0 1 12:09 13 2 0
4. FC Vrchlabí A 6 4 0 2 10:08 13 0 1
5. FK Kostelec nad Orlicí 6 3 0 3 17:06 10 0 1
6. TJ Lázně Bělohrad 6 3 0 3 9:08 10 1 2
7. FK Vysoká n/L. 6 2 0 4 16:13 9 0 3
8. TJ Červený Kostelec 6 3 0 3 12:12 9 1 1
9. SK Jičín 6 3 0 3 6:07 9 1 1
10. FK Jaroměř 6 3 0 3 9:12 9 0 0
11. FK Chlumec nad Cidlinou 6 3 0 3 13:17 8 1 0
12. FC Slavia Hradec Králové 6 3 0 3 9:13 8 1 0
13. SK Sobotka 6 2 0 4 9:15 6 1 1
14. SK Dobruška 6 2 0 4 7:12 5 1 0
15. TJ Jiskra Hořice 6 1 0 5 3:09 3 0 0
16. FC Spartak Rychnov nad Kněžnou 6 0 0 6 7:21 0 0 0

 JAKO 1. B třída mužů – skupina A

FC Vrchlabí B  – TJ Dvůr Králové nad Labem B 4:1 (2:0) 12. Žďárský Petr 43. Žďárský Petr 88. Blažej Jan 90. Zarebski Ondra – 53. Otradovský MartinSestava: Tuž David, Blažej Jan, Zajíc Jan (C), Cink Jonáš, Hampl Tomáš (90.Sedláček Martin), Žďárský Petr, Bürger David, Stránský Martin (46.Fišar Tomáš), Pokorný Vladimír, Peterka Filip (51.Wojcik Dan), Blažek Pavel (62.Zarebski Ondra).

Na pěkném hřišti se hrál fotbal, který musel uspokojit všechny přítomné. Ve vyrovnaném průběhu utkání, když se hra přelévala z jedné strany na druhou se  domácím podařilo v závěru dvěma brankami získat první domácí vítězství.

Aktuální kolo: TJ SOKOL Bílá Třemešná – FK Dolní Kalná 4:0 (1:0), TJ Tatran Hostinné – TJ Jiskra Kocbeře 7:2 (2:1), TJ Sokol Nepolisy – 1. Fotbalový klub Nová Paka 3:0 (1:0), TJ Slavoj Skřivany – TJ Sokol Staré Buky 3:2 (2:0) Pen: 5:4, TJ Sokol Železnice – TJ Sokol Nemyčeves 3:2 (2:1), FK Kopidlno – SK Miletín 1:2 (1:0) Pen: 2:4

Příští kolo: TJ Jiskra Kocbeře – TJ Slavoj Skřivany, SK Miletín – TJ Tatran Hostinné, Sobota 22. 9. 2018 16:30 1. Fotbalový klub Nová Paka – FC Vrchlabí B, FK Dolní Kalná – TJ Sokol Nepolisy, TJ Sokol Nemyčeves – TJ SOKOL Bílá Třemešná, TJ Sokol Staré Buky – TJ Sokol Železnice, TJ Dvůr Králové nad Labem B  – FK Kopidlno

# KLUB Z V R P S B P+ P-
1. TJ Sokol Nepolisy 6 5 0 1 20:03 15 0 0
2. 1. Fotbalový klub Nová Paka 6 5 0 1 12:07 15 0 0
3. TJ Sokol Železnice 6 4 0 2 15:11 12 0 0
4. FC Vrchlabí B 6 4 0 2 17:14 12 0 0
5. TJ Slavoj Skřivany 5 4 0 1 14:08 11 1 0
6. TJ Dvůr Králové nad Labem B 6 3 0 3 17:11 9 0 0
7. TJ Tatran Hostinné 5 3 0 2 14:12 8 1 0
8. SK Miletín 6 3 0 3 9:08 8 1 0
9. TJ Sokol Nemyčeves 6 3 0 3 11:12 8 1 0
10. TJ Sokol Staré Buky 6 2 0 4 13:19 8 0 2
11. TJ Jiskra Kocbeře 6 2 0 4 11:17 7 0 1
12. FK Kopidlno 6 1 0 5 8:13 4 1 2
13. TJ SOKOL Bílá Třemešná 6 1 0 5 8:19 4 0 1
14. FK Dolní Kalná 6 1 0 5 4:19 2 1 0

 

Premier Steel KP dorostu U 19

TJ Slavoj Předměřice nad Labem – FC Vrchlabí A 0:2 (0:1) Střelci: 14. Slavík Michal 60. Farský Pavel. Sestava: Matoušek Martin (C), Paulíček Adam, Šimůnek Jan, Štefan David, Farský Pave,l Šafář Petr, Hawel Marek, Kršík Dominik, Tauchman Martin, Pacholík Daniel (64.Binar David), Slavík Michal.

Aktuální kolo: FC Nový Hradec Králové – FC Spartak Rychnov nad Kněžnou 2:3 (0:1), TJ Červený Kostelec/AFK Hronov – FC Slavia Hradec Králové 0:6 (0:2), TJ Slovan Broumov – FK Kostelec n. O./AFK Častolovice 1:9 (1:4), TJ Sokol Stěžery – 1. FK NoPaka/TJ Sokol StPaka 4:3 (1:2), MFK Nové Město nad Metují – SK Týniště nad Orlicí 4:1 (3:1), TJ Lokomotiva Borohrádek – FK Jaroměř 4:3 (2:2) Pen: 2:1

# KLUB Z V R P S B P+ P-
1. FC Spartak Rychnov nad Kněžnou 5 5 0 0 22:09 14 1 0
2. FC Vrchlabí A 5 4 0 1 21:05 13 0 1
3. SK Týniště nad Orlicí 5 4 0 1 21:06 12 0 0
4. FC Slavia Hradec Králové 5 4 0 1 13:05 12 0 0
5. MFK Nové Město nad Metují 5 3 0 2 14:12 10 0 1
6. FK Kostelec n. O./AFK Častolovice 5 3 0 2 21:14 9 0 0
7. FK Jaroměř 5 2 0 3 13:10 7 0 1
8. TJ Slavoj Předměřice nad Labem 5 2 0 3 17:10 6 0 0
9. FC Nový Hradec Králové 4 2 0 2 11:09 6 0 0
10. TJ Lokomotiva Borohrádek 5 2 0 3 7:18 5 1 0
11. TJ Slovan Broumov 5 2 0 3 8:25 5 1 0
12. TJ Sokol Stěžery 5 1 0 4 7:18 3 0 0
13. 1. FK NoPaka/TJ Sokol StPaka 5 0 0 5 4:18 0 0 0
14. TJ Červený Kostelec/AFK Hronov 4 0 0 4 3:23 0 0 0

 Krajská soutěž dorostu U 19

FC Vrchlabí B – SK Třebechovice 2:2 (1:0,pk 2:4). Střelci: 12. Dressler Vojtěch 47. Dressler Vojtěch – 50. Jánský Kryštof 89. Hájek Ondřej. Sestava: Klekner Jan, Mlejnek Stanislav, Hladík Daniel, Navrátil Daniel, Krajník Matouš (C), Zuzánek Daniel, Dressler Vojtěch, Jirousek Matěj, Raabe Dominik, Šíd Ondřej, Mazánek Radim, Pokorný Ondřej, Valnoha Roman.

Aktuální kolo: FK Chlumec n. C. /Nové Město  – TJ Dvůr Králové n. L./TJ Sokol Bílá Třemešná  8:0 (5:0),SK Bystřian Kunčice/FC Spartak Kobylice  – TJ Baník Vamberk/1. FC Rokytnice v O. h. 4:0 (1:0), TJ Tatran Hostinné – TJ Sokol Dohalice 3:0 (3:0), TJ Rudník – TJ Slavoj Skřivany/TJ Sokol Myštěves 4:1 (2:0),

# KLUB Z V R P S B P+ P-
1. FK Chlumec n. C. /Nové Město 4 4 0 0 4:04 12 0 0
2. TJ Rudník 5 4 0 1 20:10 11 1 0
3. SK Dobruška/TJ Spartak Opočno 5 3 0 2 19:06 10 0 1
4. FC Vrchlabí B 5 3 0 2 0:14 10 0 1
5. SK Babí/TJ Velké Poříčí 4 3 0 1 21:06 9 0 0
6. TJ Baník Vamberk/1. FC Rokytnice v O. h. 5 3 0 2 20:18 9 0 0
7. SK Bystřian Kunčice/FC Spartak Kobylice 5 3 0 2 19:20 9 0 0
8. TJ Tatran Hostinné 5 2 0 3 14:17 6 0 0
9. SK Třebechovice pod Orebem 5 2 0 3 22:23 5 1 0
10. TJ Dvůr Králové n. L./TJ Sokol Bílá Třemešná 4 1 0 3 10:25 4 0 1
11. TJ Slavoj Teplice n. Met./TJ Loko Meziměstí 5 1 0 4 8:36 3 0 0
12. TJ Sokol Dohalice 4 1 0 3 4:19 2 1 0
13. TJ Slavoj Skřivany/TJ Sokol Myštěves 4 0 0 4 6:17 0 0 0

DAHASL Krajský přebor starších žáků U 15

 FC Vrchlabí/MFK Trutnov B – SK Jičín 4:0 (2:0). Branky: 2 x Capoušek, Valnoha, vlastní. Sestava: Březina Jakub, Psohlavec Jiří, Pokorný Ondřej, Dědek Jan, Nepolský Dominik, Boháč Adam, Valnoha Roman (K), Kout Filip, Capoušek Karel, Mařík Matěj, Podrazil Stanislav, Petrů Miroslav, Marek Matyáš, Adam Matěj, Boháč Radim, Hroneš Jakub, Štětina Matěj.

Aktuální kolo: MFK Nové Město nad Metují – FC OLYMPIA HK – FK Kratonohy 2:1 (1:0) Pen: 3:1, TJ Červený Kostelec – FC Nový Hradec Králové 1:6 (0:3), TJ Sokol Hořiněves/TJ Slavoj Předměřice – TJ Jiskra Hořice 0:4 (0:2), SK Vysoké Mýto – FK Jaroměř/FK Černilov 6:2 (3:1), FC Spartak Rychnov nad Kněžnou – FKM Javorka/SK Miletín 3:0 (1:0), TJ Slovan Broumov – FK Kostelec n. O./AFK Častolovice 5:0 (2:0)

# KLUB Z V R P S B P+ P-
1. TJ Slovan Broumov 5 5 0 0 10:05 15 0 0
2. SK Vysoké Mýto 5 5 0 0 2:04 15 0 0
3. FC Vrchlabí/MFK Trutnov B 5 5 0 0 22:05 15 0 0
4. FC Spartak Rychnov nad Kněžnou 5 4 0 1 19:04 12 0 0
5. FK Jaroměř/FK Černilov 5 3 0 2 17:14 9 0 0
6. TJ Jiskra Hořice 5 3 0 2 10:13 9 0 0
7. FC Nový Hradec Králové 5 2 0 3 11:15 6 0 0
8. TJ Sokol Hořiněves/TJ Slavoj Předměřice 5 2 0 3 9:15 6 0 0
9. FK Kostelec n. O./AFK Častolovice 5 2 0 3 12:22 6 0 0
10. FKM Javorka/SK Miletín 5 2 0 3 8:10 5 1 0
11. SK Jičín 5 1 0 4 5:17 3 0 0
12. MFK Nové Město nad Metují 5 1 0 4 2:17 2 1 0
13. TJ Červený Kostelec 5 0 0 5 5:18 1 0 1
14. FC OLYMPIA HK – FK Kratonohy 5 0 0 5 7:28 1 0 1
Tým Datum Domácí Hosté Hřiště, výsledek
MP 15.9.2018 9:00 FC Vrchlabí SK Jičín Vrchlabí, 24:4
MP 15.9.2018 10:00 FC Vrchlabí SK Jičín Vrchlabí, 20:6
MA 15.9.2018 17:00 SK Sobotka FC Vrchlabí A Sobotka, 2:2(pk4:3)
16.9.2018 9:00 TJ Tatran Hostinné FC Vrchlabí/MFK Trutnov B Hostinné, 1:6
16.9.2018 10:00 FC Vrchlabí/MFK Trutnov B TJ Baník Žacléř Hostinné, 2:3
16.9.2018 12:30 FC Vrchlabí/MFK Trutnov B SK Jičín Vrchlabí 4:0
SP 16.9.2018 13:00 Červený Kostelec/Rtyně FC Vrchlabí H.S.M., 7:10
SP 16.9.2018 14:00 MFK Trutnov II. FC Vrchlabí H.S.M., 21:20
SDB 16.9.2018 14:30 FC Vrchlabí B SK Třebechovice Vrchlabí, 2:2 (pk2:4)
MB 16.9.2018 17:00 FC Vrchlabí B TJ Dvůr Králové B Vrchlabí, 4:1
SDA 16.9.2018 17:00 TJ Slavoj Předměřice FC Vrchlabí A Předměřice, 0:2
MA 19.9.2018 16:30 TJ SOKOL Bílá Třemešná FC Vrchlabí Bílá Třemešná
22.9.2018 9:00 FC Vrchlabí/MFK Trutnov B TJ Lánov Vrchlabí
SP 22.9.2018 10:00 FC Vrchlabí TJ Slovan Broumov Náchod – Hamra
22.9.2018 11:00 FC Vrchlabí/MFK Trutnov B TJ Dvůr Králové Vrchlabí
SP 22.9.2018 11:00 FK Náchod FC Vrchlabí Náchod – Hamra
SDB 22.9.2018 13:30 Teplice n. Met./Meziměstí FC Vrchlabí B Meziměstí
22.9.2018 15:00 Kostelec n. O./Častolovice FC Vrchlabí/MFK Trutnov B Častolovice
MB 22.9.2018 16:30 1. FK Nová Paka FC Vrchlabí B Nová Paka
MP 23.9.2018 9:00 FC Vrchlabí MFK Trutnov Vrchlabí
MP 23.9.2018 11:00 FC Vrchlabí Dobruška/Opočno Vrchlabí
SDA 23.9.2018 14:00 FC Vrchlabí A FC Nový Hradec Králové Vrchlabí
MA 23.9.2018 16:30 FC Vrchlabí A FK Vysoká n/L. Vrchlabí