M GROUP CZ Krajský přebor mužů

FC Vrchlabí – SK Libčany 1:2 (1:1).

Branky: 16. Blažej – 27. vlastní.

Sestava FC Vrchlabí: Janalík František, Hawel Lukáš (C), Hawel Marek (70. Kršík Dominik), Vilám Aleš (12. Bürger David), Matěják Ondřej, Kučera Martin, Navrátil Daniel (70. Mlejnek Stanislav), Kout Zdeněk, Tomčík Milan (62. Fink Jan), Blažej Jan, Žďárský Petr.

FC Vrchlabí: Bohužel musíme zkousnout další prohru a navíc vážné zranění našeho hráče Aleše Viláma, kterému tímto přejeme brzké uzdravení. První poločas byl vyrovnaný jak hrou, tak i skórem. V druhém poločase jsme už tahali za kratší konec a hosté zaslouženě vyhráli. Musíme zvednout hlavy a makat dál, a věřím, že výsledky se dostaví. Zápas výborně zvládla trojice rozhodčích.

SK Libčany: Věděli jsme, že Vrchlabí trápí ve svém areálu všechny týmy. Když jsme se místo hry v prvních 15 minutách věnovali zbytečně výborné trojici rozhodčí, zadělali jsme si na problém. Naštěstí se prokázala naše síla a zaslouženě jsme zápas otočili. Na konci zápasu jsme nedokázali vstřelit 3. branku, a tak se posledních 15 minut hodne nakopávalo a diskutovalo, ale rozhodčí to opět zvládli s velkým přehledem. Ještě jednou všechno nejlepší k narozeninám pro našeho kapitána Míšu Mařase.

Zápasy kola: SK Jičín A – SK Červený Kostelec 3:2 (1:1), SK Dobruška – FC Spartak Rychnov nad Kněžnou 1:5 (0:3), TJ Jiskra Hořice – FK Chlumec nad Cidlinou B 2:1 (1:1), FC Slavia Hradec Králové A – TJ Sokol Třebeš A 0:2 (0:1), SK Týniště nad Orlicí – FK Vysoká n/L. 2:1 (0:1), Spartak Police nad Metují – SK Solnice 0:2 (0:1). Středa 17. 5. 2023 18:00FK Jaroměř – FK Kostelec nad Orlicí.

PREMIER STEEL KP staršího dorostu U 19

FC Vrchlabí – FC Rychnov n/K 0:0 (pk 4:5).

Sestava FC Vrchlabí: Strasser Jakub. Grohman Matyáš, Dědek Jan, Marek Matyáš, Štefan Radek, Podrazil Stanislav, Suchomel Adam, Pokorný Ondřej (C), Srnský Jakub, Křivánek Matouš, Psohlavec Jiří, Kocián Miroslav.

AT CONSULT KP mladšího dorostu U 17 – skupina A

TJ Jiskra Hořice vs. FC Vrchlabí 3:0 (1:0).

Sestava FC Vrchlabí: Lukeš Jakub, Deml Antonín (87. Kostadinov Jiří), Kučeravý Martin, Posker Ondřej, Klazar Filip (87. Jeriová Nikola), Braun Milan (32. Čipkala Martin), Štefan Radek (C), Strasser Jakub, Zeman Matěj, Losenický Michal, Křivánek Matouš, Kostadinov Jiří, Nývlt Hynek.

FK Jaroměř – FC Vrchlabí 1:13 (1:6).

Branky: 19. Baudyš Matěj – 5. Votoček Lukáš, 8. Votoček Lukáš, 25. Maševský Daniel, 32. Barák Václav, 35. Barák Václav, 37. Maševský Daniel, 46. Exnar Jiří, 51. Máslo Jakub, 55. Exnar Jiří, 60. Vorel David, 65. Vorel David, 70. Kopáč David, 75. Vorel David.

Sestava FC Vrchlabí: Žďárský Vojtěch, Jánošík Antonín, Brádler Josef, Zábranský Alvin, Cerman Pavel, Ježek Tomáš, Máslo Jakub, Maševský Daniel (C), Exnar Jiří, Votoček Lukáš, Barák Václav, Červinka Jakub, Kopáč David, Pauer Tomáš, Zábranský Kamil, Vorel David.

1 FC Vrchlabí 15 13 1 1 0 91:20 41
2 FK Chlumec n. C./RMSK Cidlina B 15 11 4 0 0 71:35 33
3 SK Smiřice/FK Černilov 15 10 4 0 1 38:23 31
4 FC Nový HK/FK Vysoká n. L. 15 8 6 1 0 32:18 26
5 1. FK Nová Paka/TJ SOKOL Stará Paka 15 7 7 0 1 38:50 22
6 FC Mladé Buky/TJ Tatran Hostinné 15 6 7 1 1 38:51 21
7 FK Jaroměř 15 5 9 1 0 48:70 17