Výsledky 19 – 20. 8

VOTROK Krajský přebor dospělých – 2017/2018

V prvním domácím zápasu naši muži přivítali soupeře z Rychnova nad Kněžnou. Tamní klub FC se v loňském ročníku Krajského přeboru umístil na čtvrtém místě, když získal 53 bodů a od prvního místa ho dělilo 11 bodů. Mužstvo, se kterým se utkáme, má svoji sílu především v počtu vstřelených branek. V celé soutěži 2016/17 zatížilo konto svých soupeřů 74 – mi brankami, což bylo nejvíce v celé soutěži. Na tuto střeleckou potenci však nenavázal v prvním zápase úvodního kola letošního Krajského přeboru. V Červeném Kostelci, který skončil v soutěži na třetím místě, remizoval 0:0 a bod navíc získal za vyhrané pokutové kopy.

FC Vrchlabí – FC Rychnov n/K. 4:1 (1:0). Branky FC VR: 28. Hájek, 50. Tomčík, 55. Tomčík, 85. Tomčík. Sestava FC VR: Hladík Patrik, Hanuš Marek, Hawel Lukáš, Hájek Lukáš, Pleva Jaroslav, Hančovský Šimon, Kout Zdeněk, Fink Jan, Tomčík Milan, Hradecký Michal, Žďárský Petr. Střídající: Matěják Ondřej, Cink Jonáš, Blažej Jan, Zajíc Michael. Vedoucí mužstva Roman Fictum: Od první minuty se hrál rychlý, bojovný fotbal. Nám se dařila kombinační hra, dobře a bez chyb jsme bránili a díky tomu jsme se ujali zaslouženě vedení. Ve druhé půli jsme pokračovali v naší důsledné hře a zaslouženě dovedli utkání do vítězného konce. K hladkému průběhu utkání přispěla i trojice rozhodčích, která si věděla rady i ve složitějších situacích.

Aktuální kolo: TJ Sokol Třebeš – TJ Červený Kostelec 0:4 (0:4), FK Chlumec n. C. – FK Jaroměř 0:4 (0:1), FK Kostelec n. O. – RMSK Cidlina 3:0 (0:0), FC Slavia Hradec Králové – FK Náchod A 0:4 (0:2), TJ Lázně Bělohrad – FK Vysoká n/L. 2:2 (pk 6:5), TJ Jiskra Hořice – MFK Nové Město n. Met. 3:0, SK Libčany – SK Jičín (13. 9.)

Okresní přebor muži

SK Spartak Hajnice – FC Vrchlabí 1:2 (1:0). Branky FC: Janda, Mejsnar. Sestava FC VR: Tuž David, Burger David, Jech Kryštof, Mejsnar Lubor, Janoch Martin, Janda Václav, Stránský Martin, Pokorný Vladimír, Šulc Miloš, Tauchman Michal, Kraus Pavel. Střídající: Sedláček Martin, Panýr Jaroslav. Vrchlabským se podařilo otočit vývoj utkání ve druhém poločasu, a to v 90. minutě, když rozhodl brankou Mejsnar

Zápasy OP 1. kola: Sokol Vítězná – TJ Baník Žacléř A 3:2, TJ Sokol Malé Svatoňovice – FK Poříčí u Trutnova 2:3, TJ Jiskra Podhůří – MFK Trutnov C 4:1, TJ Strážné – FK Mostek A 0:0 pen.3:2, FK Sokol Volanov – SK Janské Lázně 4:0, TJ Jiskra Bohuslavice – TJ Baník Rtyně 1:2.

KP staršího dorostu KHK – 2017/2018

FC Vrchlabí – TJ Slovan Broumov 12 : 1 (7 : 1). Branky: Tauchman 4, Kršík 3, Šafář 2, Blažej, Farský, Jon Václav. Sestava FC VR: Hladík Patrik, Blažej Jan, Cink Jonáš, Farský Pavel, Jon Václav, Jon Vojtěch, Kršík Dominik, Montagna Rino, Šafář Petr, Tauchman Martin, Paulíček Adam. Střídající: Matoušek Martin, Renner Daniel, Šimůnek Jan. M. Hanuš, trenér FC Vrchlabí:  Soupeř s námi držel krok pouze zkraje první půle. Po celou dobu jsme měli hru pod kontrolou. Výsledek odpovídá dění na hřišti.

Výsledky soutěže: SK Týniště n.O. – Č. Kostelec/Č. Skalice 2:1, Hořice/Bělohrad – MFK Nové Město n. M. 0:2, Kostelec/Častolovice – Hronov/Stárkov 3:3, FC Slavia HK A – SK Pardubičky 1:2, No.Paka/St.Paka – Tatran Hostinné 6:1, Chlumec/Lovčice – FC Spartak Rychnov 4:0, FK Jaroměř – SK Solnice 1:1.

KP starších žáků KHK – 2017/2018

Chlumec/N. Město – FC Vrchlabí 2:2 (0:2, PK4:1). Branky FC: Mařík, Podrazil. Sestava: Šíd Ondřej, Psohlavec Jiří, Lenhart Jaroslav, Mazánek Radim, Pokorný Ondřej, Martinec Alex, Hladík Daniel (K), Kout Filip, Mlejnek Stanislav, Mařík Matěj, Zuzánek Daniel, Podrazil Stanislav, Raabe Dominik, Jirousek Matěj, Mader Zdeněk.

Pavel Zuzánek – vedoucí mužstva FC Vrchlabí: Zápas jsme začali dobře a vstřelili jsme dvě branky. Pak se však projevila ne dobře zvládnutá letní příprava, kdy mužstvo hrálo spolu poprvé a půlka mužstva hrála na velkém hřišti také poprvé. Soupeř byl lepší a po zásluze v druhém poločase vyrovnal. V zápase nás naštěstí podržel brankář, a tak zápas došel do penalt, které nám bohužel nevyšly.

Výsledky kola: TJ Červený Kostelec – FC Spartak Rychnov 4:4 (PK5:3), Jiskra Hořice – MFK Nové Město n. M. 7:2, SK Vysoké Mýto – FC Olympia HK 4:0, 28.09. Slovan Broumov – FC Nový HK.

KP mladšího dorostu KHK- 2017/2018

Hořiněves/Dohalice – FC Vrchlabí 1:4 (0:4). Branky FC: Štefan 2, Renner, Pacholík. Sestava: Klekner Jan, Šolc Vojtěch, Binar David, Štefan David, Joukal Filip, Mařík Robert, Dressler Vojtěch, Renner Daniel, Pacholík Daniel, Mach Matěj.

Komentář: Na začátek soutěže se zásluhou obou týmů hrál poměrně dobrý fotbal. O vítězství náš oslabený tým rozhodl již v 1. poločasu, kde se nám povedlo vstřelit čtyři branky. Ocenil bych i výkon domácích hráčů, kteří i za nepříznivého stavu nic nevzdávali a vytvořili si několik slibných šancí. Využít dokázali pouze jedinou a tak si zaslouženě vezeme tři body do Vrchlabí.

Výsledky kola:SK Jičín – FK Jaroměř 1:2, Hořiněves/Dohalice – FC Vrchlabí 1:4, TJ Červený Kostelec – FC Spartak Rychnov 3:7, SK Vysoké Mýto – MFK Chrudim 0:3, 8.9. – SK Pardubičky – FC Nový HK