Výsledky 22. – 23. 9., podrobnosti

Tým Datum, čas Domácí Hosté Výsledek
MA 19.9.2018 16:30 TJ SOKOL Bílá Třemešná FC Vrchlabí 2:3
22.9.2018 9:00 FC Vrchlabí/MFK Trutnov B TJ Lánov 3:0
SP 22.9.2018 10:00 FC Vrchlabí TJ Slovan Broumov 34:14
22.9.2018 11:00 FC Vrchlabí/MFK Trutnov B TJ Dvůr Králové 4:0
SP 22.9.2018 11:00 FK Náchod FC Vrchlabí 24:6
SDB 22.9.2018 13:30 Teplice n. Met./Meziměstí FC Vrchlabí B 1:6
22.9.2018 15:00 Kostelec n. O./Častolovice FC Vrchlabí/MFK Trutnov B 2:3
MB 22.9.2018 16:30 1. FK Nová Paka FC Vrchlabí B 4:1
MP 23.9.2018 9:00 FC Vrchlabí MFK Trutnov 33:9
MP 23.9.2018 11:00 FC Vrchlabí Dobruška/Opočno 22:11
SDA 23.9.2018 14:00 FC Vrchlabí A FC Nový Hradec Králové 8:1
MA 23.9.2018 16:30 FC Vrchlabí A FK Vysoká n/L. 2:3

VOTROK Krajský přebor dospělých

FC Vrchlabí A – FK Vysoká n/L. 2:3 (2:2). Střelci: 28. Šulc Miloš, 31. Šulc Miloš – 35. Homolka Josef, 45. Ptáček Martin, 50. Pražák Jan. Sestava FC: Švejdar Jan, Hanuš Marek, Hawel Lukáš, Tomčík Milan, Matěják Ondřej (46.Blažej Jan), Šulc Miloš (70.Kraus Pavel), Žďárský Petr (57.Wojcik Dan), Fišar Tomáš, Navrátil Tomáš, Fink Jan (C), Hladík Patrik.

Petr Zieris – trenér (domácí): Do utkání se zkušeným soupeřem jsme vstoupili dobře. Dostávali ho pod tlak, dobře jsme kombinovali a vstřelili dvě branky. Bohužel několikaminutová ztráta koncentrace nás na přelomu poločasů stála tři branky v naší síti a zbytek utkání, ačkoli jsme se snažili sebevíc, si soupeř už pohlídal.

Miroslav Píša hosté: Opět jsem překvapen z jakého bahna náš tým dokáže vylézt. Celý týden jsme pod tlakem, jak jsme projeli zápas s Bydžovem a dnes? Přijedeme do Vrchlabí a v 30 minutě prohráváme 2:0. Konec zápasu 3:2 pro nás. Tak už se těšíme na zápas s Kostelcem.

Aktuální kolo: FC Spartak Rychnov nad Kněžnou – TJ Jiskra Hořice 1:0 (0:0) Pen: 3:0 , TJ Lázně Bělohrad – TJ Červený Kostelec 0:1 (0:1), FK Jaroměř – FK Chlumec nad Cidlinou 2:4 (0:1), RMSK “Cidlina” Nový Bydžov – SK Jičín 3:2 (1:0), FK Kostelec nad Orlicí – SK Sobotka 5:0 (4:0), SK Libčany – TJ Sokol Třebeš 2:0 (1:0), FC Slavia Hradec Králové – SK Dobruška 0:4 (0:2).

Příští kolo: SK Jičín – FK Chlumec nad Cidlinou, SK Sobotka – SK Libčany, FK Vysoká n/L. – FK Kostelec nad Orlicí, Neděle 30. 9. 2018 16:30 RMSK “Cidlina” Nový Bydžov – FC Vrchlabí A, TJ Jiskra Hořice – FK Jaroměř, TJ Červený Kostelec – FC Spartak Rychnov nad Kněžnou, SK Dobruška – TJ Lázně Bělohrad,  TJ Sokol Třebeš – FC Slavia Hradec Králové.

Pořadí Tým Zápasy V P VP PP Skóre Body
1 SK Libčany 7 7 0 0 0 21:02 21
2 RMSK Cidlina 7 4 1 2 0 15:11 16
3 TJ Sokol Třebeš 7 4 2 1 0 14:10 14
4 FK Kostelec n. O. 7 4 2 0 1 22:06 13
5 FC Vrchlabí A 7 4 2 0 1 12:11 13
6 FK Vysoká n.L. 7 3 1 0 3 19:15 12
7 TJ Červený Kostelec 7 3 2 1 1 13:12 12
8 FK Chlumec n. C. 7 3 3 1 0 17:19 11
9 TJ Lázně Bělohrad 7 2 2 1 2 9:09 10
10 SK Jičín 7 2 3 1 1 8:10 9
11 FK Jaroměř 7 3 4 0 0 11:16 9
12 SK Dobruška 7 2 4 1 0 11:12 8
13 FC Slavia HK 7 2 4 1 0 9:17 8
14 SK Sobotka 7 1 4 1 1 9:20 6
15 TJ Jiskra Hořice 7 1 5 0 1 3:09 4
16 FC Spartak Rychnov 7 0 6 1 0 7:21 2

 

JAKO 1. B třída mužů – skupina A

1.FK Nová paka – FC Vrchlabí 4:1(3:0) Branka FC Cink. Sestava: Tuž David, Blažej Jan, Zajíc Jan (C), Cink Jonáš, Šimůnek Jan, Jech Kryštof, Bürger David, Stránský Martin, Pokorný Vladimír, Tauchman Martin (46. Šafář Petr), Blažek Pavel (55. Sedláček Martin). Výkon vrchlabských byl zejména v první polovině utkání nebojovný, alibistický a proto  soupeř byl lepší ve všech směrech.

Aktuální kolo: FK Dolní Kalná – TJ Sokol Nepolisy 3:5 (2:2), SK Miletín – TJ Tatran Hostinné 4:1 (1:0), TJ Sokol Staré Buky – TJ Sokol Železnice 0:5 (0:3), TJ Sokol Nemyčeves – TJ SOKOL Bílá Třemešná 1:3 (1:2), TJ Jiskra Kocbeře – TJ Slavoj Skřivany 1:4 (1:2), TJ Dvůr Králové B – FK Kopidlno 0:2.

Příští kolo: TJ Tatran Hostinné – TJ Dvůr Králové nad Labem B, TJ Slavoj Skřivany – SK Miletín, TJ SOKOL Bílá Třemešná – TJ Sokol Nepolisy, Sobota 29. 9. 2018 16:30 FC Vrchlabí B – FK Dolní Kalná, TJ Sokol Nemyčeves – TJ Sokol Staré Buky, FK Kopidlno – 1. Fotbalový klub Nová Paka, TJ Sokol Železnice – TJ Jiskra Kocbeře.

 

Pořadí Tým Zápasy V P VP PP Skóre Body
1 TJ Sokol Nepolisy 7 6 1 0 0 25:6 18
2 1. FK Nová Paka 7 6 1 0 0 16:08 18
3 TJ Sokol Železnice 7 5 2 0 0 20:11 15
4 TJ Slavoj Skřivany 6 4 1 1 0 18:09 14
5 FC Vrchlabí B 7 4 3 0 0 18:18 12
6 SK Miletín 7 3 3 1 0 13:09 11
7 TJ Dvůr Králové B 7 3 4 0 0 17:13 9
8 TJ Tatran Hostinné 6 2 3 1 0 15:16 8
9 TJ Sokol Nemyčeves 7 2 4 1 0 12:15 8
10 TJ Sokol Staré Buky 7 2 3 0 2 13:24 8
11 FK Kopidlno 7 1 3 1 2 10:13 7
12 TJ Jiskra Kocbeře 7 2 4 0 1 12:21 7
13 TJ Sokol B. Třemešná 7 2 4 0 1 11:20 7
14 FK Dolní Kalná 7 0 6 1 0 7:24 2

 

Premier Steel KP dorostu U 19

FC Vrchlabí A – FC Nový Hradec Králové 8:1 (5:1). STŘELCI: 3. Renner Daniel, 5. Dressler Vojtěch, 15. Tauchman Martin, 30. Farský Pavel, 43. Farský Pavel, 47. Dressler Vojtěch, 75. Farský Pavel, 81. Farský Pavel – 9. Janča Jiří. Sestava: Matoušek Martin (C), Paulíček Adam, Šimůnek Jan, Štefan David, Farský Pavel, Šafář Petr, Dressler Vojtěch (67. Pacholík Daniel), Renner Daniel (60. Hawel Marek), Slavík Michal (84. Krajník Matouš), Kršík Dominik (76. Binar David), Tauchman Martin.

Aktuální kolo: FK Kostelec n. O./AFK Častolovice – TJ Slavoj Předměřice nad Labem 3:2 (0:0), FC Spartak Rychnov nad Kněžnou – TJ Lokomotiva Borohrádek 2:3 (1:2) Pen: 3:4, FC Slavia Hradec Králové – TJ Slovan Broumov 12:1 (6:1), 1. FK NoPaka/TJ Sokol StPaka – MFK Nové Město nad Metují 4:5 (3:2), FK Jaroměř – TJ Sokol Stěžery 9:0 (7:0), SK Týniště nad Orlicí – TJ Červený Kostelec/AFK Hronov 2:5 (1:2).

Příští kolo: FC Nový Hradec Králové – FK Kostelec n. O./AFK Častolovice, Sobota 29. 9. 2018 11:15 FC Spartak Rychnov nad Kněžnou – FC Vrchlabí A, MFK Nové Město nad Metují – FK Jaroměř, TJ Lokomotiva Borohrádek – TJ Sokol Stěžery, TJ Červený Kostelec/AFK Hronov – 1. FK NoPaka/TJ Sokol StPaka, TJ Slovan Broumov – SK Týniště nad Orlicí, TJ Slavoj Předměřice nad Labem – FC Slavia Hradec Králové.

 

Pořadí Tým Zápasy V P VP PP Skóre Body
1 FC Vrchlabí A 6 5 0 0 1 29:6 16
2 FC Slavia HK 6 5 1 0 0 25:6 15
3 FC Spartak Rychnov 6 4 0 1 1 24:11 15
4 MFK Nové Město n. M. 6 4 1 0 1 19:16 13
5 SK Týniště n.O. 6 4 2 0 0 23:11 12
6 Kostelec/Častolovice 6 4 2 0 0 24:16 12
7 FK Jaroměř 6 3 2 0 1 22:10 10
8 Loko Borohrádek 6 1 3 2 0 9:20 7
9 Slavoj Předměřice n. L. 6 2 4 0 0 19:13 6
10 FC Nový Hradec Králové 6 2 4 0 0 14:20 6
11 Č. Kostelec/Hronov 6 2 4 0 0 11:27 6
12 Slovan Broumov 6 1 4 1 0 9:37 5
13 Sokol Stěžery 6 1 5 0 0 7:27 3
14 No.Paka/St.Paka 6 0 6 0 0 8:23 0

 

DAHASL Krajský přebor starších žáků U 15

Kostelec/Častolovice – FC Vrchlabí/MFK Trutnov B 2:3 (1:0). Střelci: 20. Rojek Štěpán 45. Podolský Petr 42. – Podrazil Stanislav 59. Podrazil Stanislav 66. Pokorný Ondřej. Sestava: Březina Jakub, Psohlavec Jiří, Pokorný Ondřej, Dědek Jan, Nepolský Dominik, Boháč Adam, Kout Filip, Podrazil Stanislav, Valnoha Roman (C), Marek Matyáš, Adam Matěj, Skalický Štěpán, Boháč Radim, Štětina Matěj.

Aktuální kolo: FKM Javorka/SK Miletín – SK Vysoké Mýto 0:4 (0:1), FK Jaroměř/FK Černilov – TJ Slovan Broumov 1:12 (0:5), FC Nový Hradec Králové – TJ Sokol Hořiněves/TJ Slavoj Předměřice 5:1 (1:1), FC OLYMPIA HK – FK Kratonohy – TJ Červený Kostelec 1:2 (0:2), TJ Jiskra Hořice – FC Spartak Rychnov nad Kněžnou 3:2 (2:1), SK Jičín – MFK Nové Město nad Metují 0:1 (0:0).

Příští kolo: SK Vysoké Mýto – TJ Slovan Broumov, FC Spartak Rychnov nad Kněžnou – FC Nový Hradec Králové, Sobota 29. 9. 2018 12:00 FC Vrchlabí/MFK Trutnov B – FK Jaroměř/FK Černilov, TJ Sokol Hořiněves/TJ Slavoj Předměřice – FC OLYMPIA HK – FK Kratonohy, TJ Červený Kostelec – SK Jičín, MFK Nové Město nad Metují – FK Kostelec n. O./AFK Častolovice, FKM Javorka/SK Miletín – TJ Jiskra Hořice.

Pořadí Tým Zápasy V P VP PP Skóre Body
1 Slovan Broumov 6 6 0 0 0 22:06 18
2 SK Vysoké Mýto 6 6 0 0 0 30:4 18
3 FC Vrchlabí/MFK Trutnov B 6 6 0 0 0 25:7 18
4 FC Spartak Rychnov 6 4 2 0 0 21:07 12
5 TJ Jiskra Hořice 6 4 2 0 0 13:15 12
6 FC Nový HK 6 3 3 0 0 16:16 9
7 FK Jaroměř/FK Černilov 6 3 3 0 0 18:26 9
8 Hořiněves/Předměřice 6 2 4 0 0 10:20 6
9 Kostelec/Častolovice 6 2 4 0 0 14:25 6
10 FKM Javorka/SK Miletín 6 1 4 1 0 8:14 5
11 MFK Nové Město n. M. 6 1 4 1 0 3:17 5
12 TJ Červený Kostelec 6 1 4 0 1 7:19 4
13 SK Jičín 6 1 5 0 0 5:18 3
14 FC Olympia HK – FK Kratonohy 6 0 5 0 1 8:30 1

Krajská soutěž dorostu U 19

TJ Slavoj Teplice n. Met./TJ Loko Meziměstí – FC Vrchlabí B 1:6 (1:2). STŘELCI: 12. Krupička David – 20. Hawel Marek, 26. Jirousek Matěj, 51. Hawel Marek, 55. Štefan David, 53. Mlejnek Stanislav, 72. Kršík Dominik, Sestava: Klekner Jan, Šolc Vojtěch, Mazánek Radim, Štefan David, Mlejnek Stanislav, Hladík Daniel, Hawel Marek (C), Navrátil Daniel, Kršík Dominik, Binar David, Jirousek Matěj, Raabe Dominik, Šíd Ondřej.

Aktuální kolo: TJ Rudník – TJ Slavoj Skřivany/TJ Sokol Myštěves 4:1 (2:0), SK Bystřian Kunčice/FC Spartak Kobylice – TJ Baník Vamberk/1. FC Rokytnice v O. h. 4:0 (1:0), TJ Tatran Hostinné – TJ Sokol Dohalice 3:0 (3:0), FK Chlumec n. C. /Nové Město – TJ Dvůr Králové n. L./TJ Sokol Bílá Třemešná 8:0 (5:0), SK Dobruška/TJ Spartak Opočno – TJ Slavoj Teplice n. Met./TJ Loko Meziměstí 8:0 (3:0).

Příští kolo: TJ Rudník – SK Babí/TJ Velké Poříčí, SK Bystřian Kunčice/FC Spartak Kobylice – SK Dobruška/TJ Spartak Opočno, Sobota 29. 9. 2018 14:00 FC Vrchlabí B – TJ Baník Vamberk/1. FC Rokytnice v O. h., TJ Tatran Hostinné – SK Třebechovice pod Orebem, TJ Dvůr Králové n. L./TJ Sokol Bílá Třemešná – TJ Slavoj Skřivany/TJ Sokol Myštěves, FK Chlumec n. C. /Nové Město – TJ Sokol Dohalice

Pořadí Tým Zápasy V P VP PP Skóre Body
1 Chlumec/Nové Město 5 5 0 0 0 35:4 15
2 TJ Rudník 6 4 1 1 0 23:11 14
3 FC Vrchlabí B 6 4 1 0 1 35:15 13
4 Vamberk/Rokytnice 6 4 2 0 0 23:19 12
5 Dobruška/Opočno 6 3 2 0 1 20:09 10
6 SK Babí/Velké Poříčí 5 3 2 0 0 24:11 9
7 Tatran Hostinné 6 3 3 0 0 19:20 9
8 Kunčice/Kobylice 6 3 3 0 0 20:23 9
9 Dvůr/Bílá Třemešná 5 2 2 0 1 13:26 7
10 SK Třebechovice 5 1 3 1 0 22:23 5
11 TJ Slavoj Teplice n. M./TJ Loko Meziměstí 6 1 5 0 0 9:42 3
12 TJ Sokol Dohalice 5 0 4 1 0 5:22 2
13 Skřivany/Myštěves 5 0 5 0 0 6:24 0