Výsledky 27. 4. – 28. 4.

VOTROK Krajský přebor dospělých

FC Vrchlabí – RMSK Cidlina 3:1 (1:1). Branky: 28. Navrátil, 48. Hanuš, 72. Fišar – 26. Bekera. Sestava FC Vrchlabí: Švejdar Jan, Hanuš Marek, Hawel Lukáš, Hájek Lukáš, Kout Zdeněk (C), Hladík Patrik (83. Cink Jonáš) Fink Jan Tomčík Milan Kraus Pavel (7.Fišar Tomáš, 90. Hawel Marek), Žďárský Petr (87. Blažej Jan), Navrátil Tomáš.

Petr Zieris – trenér FC Vrchlabí: Dnes jsme věděli, že nás čeká velice kvalitní soupeř z čela tabulky, o čemž nás neustále přesvědčoval svoji aktivní hrou. Dostal se do vedení, ale to nezměnilo nic na naší bojovnosti díky které jsme vyrovnali a dále skóre otočili v náš prospěch. Následně jsme již utkání i s potřebnou dávkou štěstí dovedli do vítězného konce a získali tři důležité body.

Aktuální kolo KP: FC Slavia HK – TJ Sokol Třebeš 1:1 (PK3:5), FK Chlumec n. C. – SK Jičín 0:1, SK Libčany – SK Sobotka 5:1, FK Kostelec n. O. – FK Vysoká n.L. 2:1, FK Jaroměř – TJ Jiskra Hořice 0:3, FC Spartak Rychnov – TJ Červený Kostelec 4:0, TJ Lázně Bělohrad – SK Dobruška 1:1 (pk 5:6).

Příští kolo:                Sobota, 04.05.2019 17:00 SK Jičín – FC Vrchlabí A

FK Vysoká n.L. – SK Libčany, SK Sobotka – FC Slavia HK, SK Dobruška – FC Spartak Rychnov, RMSK Cidlina – FK Kostelec n. O., TJ Sokol Třebeš – TJ Lázně Bělohrad, TJ Červený Kostelec – FK Jaroměř, TJ Jiskra Hořice – FK Chlumec n. C.

 

Pořadí Tým Zápasy V P VP PP Skóre Body
1 SK Libčany 21 17 2 2 0 53:15 55
2 FK Kostelec n. O. 22 12 5 3 2 48:26 44
3 RMSK Cidlina 22 11 6 4 1 50:29 42
4 FK Vysoká n.L. 22 11 5 2 4 49:38 41
5 TJ Sokol Třebeš 22 11 8 2 1 50:33 38
6 SK Jičín 22 10 7 3 2 36:28 38
7 FC Vrchlabí A 22 11 7 1 3 40:38 38
8 TJ Červený Kostelec 22 10 9 2 1 36:38 35
9 FC Slavia HK 22 8 9 2 3 28:37 31
10 TJ Jiskra Hořice 22 8 10 2 2 29:29 30
11 FK Chlumec n. C. 22 8 11 1 2 36:50 28
12 SK Dobruška 22 6 11 3 2 36:55 26
13 FC Spartak Rychnov 22 6 13 2 1 37:51 23
14 SK Sobotka 22 6 13 1 2 29:49 22
15 FK Jaroměř 21 6 15 0 0 24:50 18
16 TJ Lázně Bělohrad 22 3 13 1 5 27:42 16

 

JAKO 1. B třída mužů – skupina A

Dvůr Králové B – FC Vrchlabí B 3:1 (1:1). Branky: 16. Rejl Jiří 68. Hruška Martin 76. Otradovský – Martin 2. Stránský Martin. Sestava FC Vrchlabí: Tuž David, Šimůnek Jan, Zajíc Jan (C), Cink Jonáš, Mejsnar Lubor, Hladík Patrik (60. Jech Kryštof), Zajíc Antonín (30. Tomčík Milan), Stránský Martin (65. Hochbergr Jan), Pokorný Vladimír, Tauchman Martin, Blažej Jan.

Po brankách v úvodu zápasu se hra uklidnila a první poločas skončil zaslouženou remízou. Ve druhé půli domácí zaslouženě zlomili utkání na svoji stranu a získali tři body.

Aktuální kolo: TJ Jiskra Kocbeře – TJ Tatran Hostinné 1:0, 1. FK Nová Paka – TJ Sokol Nepolisy 1:1 (PK4:5), SK Miletín – FK Kopidlno 5:1, TJ Sokol Staré Buky – TJ Slavoj Skřivany 3:3 (PK4:3), TJ Sokol Nemyčeves – TJ Sokol Železnice Žeretice 1:2, FK Dolní Kalná – TJ Sokol B. Třemešná 2:0.

 Příští kolo:   Neděle, 05.05.2019, 17:00 FC Vrchlabí B – 1. FK Nová Paka

 

Pořadí Tým Zápasy V P VP PP Skóre Body
1 TJ Sokol Nepolisy 19 14 3 2 0 68:22 46
2 1. FK Nová Paka 19 13 4 1 1 51:26 42
3 TJ Slavoj Skřivany 19 12 4 1 2 47:32 40
4 TJ Sokol Železnice 19 10 7 2 0 38:31 34
5 TJ Sokol B. Třemešná 19 11 7 0 1 52:46 34
6 TJ Dvůr Králové B 18 9 9 0 0 47:37 27
7 FK Kopidlno 19 6 7 2 4 35:37 26
8 FC Vrchlabí B 19 7 9 1 2 30:37 25
9 SK Miletín 18 6 9 3 0 29:28 24
10 TJ Sokol Staré Buky 19 6 9 1 3 37:54 23
11 TJ Jiskra Kocbeře 19 6 9 1 3 33:50 23
12 FK Dolní Kalná 19 4 10 4 1 25:38 21
13 TJ Sokol Nemyčeves 19 3 11 2 3 26:54 16
14 TJ Tatran Hostinné 19 4 13 1 1 33:59 15

Premier Steel KP dorostu U 19

FC Vrchlabí A – Slavoj Předměřice n. L. 2:2 (2:1, pk 5:3). Branky: 14. Tauchman Martin, 37. Tauchman Martin – 45. Polanský Vojtěch, 56. Novák Jakub. Sestava FC Vrchlabí: Matoušek Martin, Paulíček Adam, Šimůnek Jan, Krajník Matouš (46. Šolc Vojtěch), Štefan David, Farský Pavel (46. Dressler Vojtěch), Tauchman Martin (C), Hawel Marek, Slavík Michal, Kršík Dominik (80. Tran David), Hochbergr Jan.

Aktuální kolo: FC Spartak Rychnov – FC Nový Hradec Králové 1:3, FC Slavia HK – Č. Kostelec/Hronov 4:2, SK Týniště n.O. – MFK Nové Město n. M. 1:1 (PK5:4), FK Jaroměř – Loko Borohrádek 3:4.

Příští kolo: Neděle, 05.05.2019  17:00 FC Nový Hradec Králové – FC Vrchlabí A

Pořadí Tým Zápasy V P VP PP Skóre Body
1 FC Slavia HK 19 17 1 1 0 89:18 53
2 MFK Nové Město n. M. 19 13 2 2 2 66:33 45
3 FC Vrchlabí A 18 14 3 1 0 72:25 44
4 FK Jaroměř 18 10 6 1 1 63:36 33
5 FC Nový Hradec Králové 18 9 6 1 2 51:48 31
6 FC Spartak Rychnov 17 8 5 1 3 40:38 29
7 SK Týniště n.O. 18 8 9 1 0 34:45 26
8 Č. Kostelec/Hronov 19 8 11 0 0 40:55 24
9 No.Paka/St.Paka 18 5 11 2 0 35:52 19
10 Loko Borohrádek 18 4 10 3 1 31:64 19
11 Slavoj Předměřice n. L. 18 4 9 0 5 43:39 17
12 Kostelec/Častolovice 17 5 11 1 0 36:57 17
13 Sokol Stěžery 18 3 15 0 0 25:69 9

Krajská soutěž dorostu U 19

SK Třebechovice – FC Vrchlabí 0:2 (0:0). Branky: 74. Šikola Jindřich, 79. Šikola Jindřich. Sestava FC Vrchlabí: Klekner Jan, Šolc Vojtěch, Tran David, Štefan David, Jirousek Matěj, Hladík Daniel, Hawel Marek (K), Mlejnek Stanislav, Šikola Jindřich, Kršík Dominik, Binar David, Raabe Dominik, Rada Matyáš, Volech Radek, Šíd Ondřej.

Aktuální kolo: Dvůr/Bílá Třemešná – Chlumec/Nové Město 1:2, TJ Slavoj Teplice n. M./TJ Loko Meziměstí – Dobruška/Opočno 0:1, TJ Sokol Dohalice – Tatran Hostinné 2:3, Skřivany/Myštěves – TJ Rudník 2:2 (PK2:4), Vamberk/Rokytnice – Kunčice/Kobylice 0:1.

Příští kolo: Sobota, 04.05.2019  14:30 FC Vrchlabí B – TJ Slavoj Teplice n. M./TJ Loko Meziměstí

Pořadí Tým Zápasy V P VP PP Skóre Body
1 Chlumec/Nové Město 17 16 1 0 0 103:21 48
2 Dobruška/Opočno 18 13 4 0 1 65:28 40
3 FC Vrchlabí B 17 10 5 1 1 70:43 33
4 SK Babí/Velké Poříčí 17 9 7 0 1 62:44 28
5 Dvůr/Bílá Třemešná 16 9 6 0 1 54:48 28
6 Vamberk/Rokytnice 18 8 9 0 1 51:54 25
7 Tatran Hostinné 16 8 7 0 1 49:55 25
8 TJ Rudník 16 6 7 2 1 38:47 23
9 Kunčice/Kobylice 17 6 8 1 1 35:55 22
10 SK Třebechovice 18 5 10 3 0 50:68 21
11 Skřivany/Myštěves 17 5 9 1 2 44:62 19
12 Teplice n. M./TJ Meziměstí 17 4 12 0 0 35:76 13
13 TJ Sokol Dohalice 16 0 14 2 0 15:70 4

DAHASL Krajský přebor starších žáků U 15

SK Jičín – FC Vrchlabí 0:2 (0:1). Branky: 4. Valnoha Roman 69. Valnoha Roman. Seastava FC Vrchlabí: Březina Jakub, Nepolský Dominik, Pokorný Ondřej, Dědek Jan, Psohlavec Jiří, Rodr Patrik, Kout Filip, Podrazil Stanislav, Valnoha Roman (C), Štětina Matěj, Capoušek Karel, Skalický Štěpán, Mařík Matě,j Marek Matyáš, Boháč Adam, Petrů Miroslav, Boháč Radim, Adam Matěj.

Aktuální kolo: FC Olympia HK – FK Kratonohy – MFK Nové Město n. M. 1:7, TJ Jiskra Hořice – Hořiněves/Předměřice 3:2, Kostelec/Častolovice – Slovan Broumov 0:9, FK Jaroměř/FK Černilov – SK Vysoké Mýto 2:6, FC Nový HK – TJ Červený Kostelec 7:1, FKM Javorka/SK Miletín – FC Spartak Rychnov 2:4.

Příští kolo: Sobota, 04.05.2019, 12:30 FC Vrchlabí/MFK Trutnov B – Kostelec/Častolovice.

Pořadí Tým Zápasy V P VP PP Skóre Body
1 SK Vysoké Mýto 19 19 0 0 0 97:10 57
2 Slovan Broumov 18 16 2 0 0 122:22 48
3 FC Vrchlabí/MFK Trutnov 19 14 5 0 0 68:31 42
4 FC Spartak Rychnov 19 13 5 1 0 63:26 41
5 FC Nový HK 19 11 8 0 0 58:44 33
6 TJ Jiskra Hořice 19 11 8 0 0 46:60 33
7 FK Jaroměř/FK Černilov 19 9 8 0 2 64:56 29
8 Hořiněves/Předměřice 19 7 10 2 0 36:50 25
9 Kostelec/Častolovice 19 7 11 0 1 32:61 22
10 MFK Nové Město n. M. 19 5 13 1 0 27:66 17
11 SK Jičín 18 4 12 2 0 23:48 16
12 FKM Javorka/SK Miletín 19 4 13 2 0 32:62 16
13 TJ Červený Kostelec 19 3 15 0 1 17: 87 10
14 FC Olympia HK – Kratonohy 19 1 14 0 4 23:85 7

 

Zápasy FC Vrchlabí

Datum Domácí Hosté Hřiště, výsledek
27.4. 10:00 SK Jičín FC Vrchlabí/Trutnov B Jičín, 0:2
SDB 27.4. 14:30 SK Třebechovice FC Vrchlabí B Třebechovice, 0:2
MB 27.4. 17:00 TJ Dvůr Králové FC Vrchlabí B Dvůr Králové. 3:1
SDA 28.4. 14:30 FC Vrchlabí A TJ Slavoj Předměřice Vrchlabí, 2:2 (pk 5:3)
MA 28.4. 17:00 FC Vrchlabí A RMSK “Cidlina” N Bydžov Vrchlabí, 3:1

Následující zápasy FC Vrchlabí

SP 1.5. 13:00 FC Vrchlabí NoPaka/StPaka Vrchlabí
SP 1.5. 15:00 FC Vrchlabí SK Jičín Vrchlabí
SP 4.5. 9:00 FC Vrchlabí MFK Trutnov II. Vrchlabí
SP 4.5. 11:00 FC Vrchlabí TJ Jiskra Hořice Vrchlabí
 

4.5. 12:30

FC Vrchlabí/Trutnov B Kostelec n. O./Častolovice Vrchlabí
SDB 4.5. 14:30 FC Vrchlabí B Teplice n. M./Meziměstí Vrchlabí
MA 4.5. 17:00 SK Jičín FC Vrchlabí A Jičín
5.5. 9:00 FC Vrchlabí/Trutnov B FK Jaroměř Vrchlabí
5.5. 11:00 FC Vrchlabí/Trutnov B FC Nový Hradec Králové Vrchlabí
MP 5.5. 13:00 FC Vrchlabí SK Jičín Vrchlabí
MP 5.5. 14:00 FC Vrchlabí SK Jičín Vrchlabí
MB 5.5. 17:00 FC Vrchlabí B 1. FK Nová Paka Vrchlabí
SDA 5.5. 17:00 FC Nový HK FC Vrchlabí A Nový HK
SP 7.5. 17:00 MFK Trutnov II. FC Vrchlabí Žacléř
SP 7.5. 18:00 Žacléř/Ml Buky FC Vrchlabí Žacléř
SDB 8.5. 14:00 Dvůr K./ B Třemešná FC Vrchlabí B Třemešná
MA 8.5. 17:30 FK Chlumec n/c FC Vrchlabí A Chlumec
SDA 8.5. 17:30 NoPaka/StPaka FC Vrchlabí Nová Paka