Výsledky víkendu

VOTROK Krajský přebor dospělých. FC Vrchlabí A vs. SK Dobruška 8:0 (1:0).

Střelci: 42. Žďárský Petr, 55. Tauchman Zdeněk, 59. Kraus Pavel (PK), 63. Tauchman Zdeněk, 68. Hanuš Marek, 69. Tauchman Zdeněk, 80. Zdržálek Dominik, 86. Novotný Vít.
Sestava FC Vrchlabí: Janalík František, Hájek Lukáš, Zdržálek Dominik, Hawel Lukáš (83. Štefan David), Fink Jan, Tauchman Zdeněk (83. Hawel Marek), Blažej Jan (70. Fišar Tomáš), Kučera Martin, Kraus Pavel (C), Žďárský Petr (80. Tauchman Martin), Hanuš Marek (80. Novotný Vít).

Komentář: Oba týmy se v první polovině utkání trápily a předváděná hra tomu odpovídala. Našim se podařilo z prvního poločasu vytěžit první branku (42. minuta) a to byl poločasový výsledek. Úvod druhé poloviny zápasu byl opět neurovnaný. Vše zlomil druhý gól v síti Dobrušky. Po penaltě na 3:0 šli hosté do desíti a zápas se stal jen otázkou kolik branek dostane náš soupeř.

Dohrávka 2. 9. 17:30 FK Černilov – FC Vrchlabí
Sobota, 05.09.2020 14:00 FK Kostelec n. O. – FC Vrchlabí A

Výsledky kola: SK Jičín A-FC Slavia HK A 0:4, FK Vysoká n.L.-TJ Jiskra Hořice 3:0, FK Chlumec n. C. B-FC OLYMPIA HK 1901 1:0, FK Černilov-FK Kostelec n. O. 3:0, TJ Sokol Třebeš A-RMSK Cidlina 1:4, Spartak Police n. Met.-SK Libčany 3:1, FC Spartak Rychnov n. Kn.-TJ Červený Kostelec 6:1.

JAKO 1. B třída dospělých
TJ Slavoj Skřivany – FC Vrchlabí B 0:2 (0:1).

Branky: 37. Novotný Vít 91. Šimůnek Jan. Sestava FC Vrchlabí: Klekner Jan, Štefan David, Hladík Patrik, Novotný Vít, Bürger David, Zarebski Ondra (73. Hochbergr Jan), Pokorný Vladimír (C), Slavík Michal (84. Šimůnek Jan), Hawel Marek, Matěják Ondřej (63. Tran David), Tauchman Martin (87. Kršík Dominik).

Komentář: Zápas se vrchlabským povedl a zaslouženě si vybojovali vítězství. V prvním dějství utkání jsme dobře kombinovali a šancím, které jsme si vytvořili, chyběl jen krůček k finálovému zakončení. Branka padla až v samém závěru první poloviny utkání, když po zdařilé kombinaci skóroval Víťa Novotný. Druhý poločas se hra vyrovnala. Domácí zvýšili svoji aktivitu, spoléhali zejména na dravost svých útočníků, které zásobovali dlouhými balóny. Tyto třicetimetrové přihrávky však naši mladíci v obraně dokázali eliminovat. Vrchlabí dál volilo hru kombinační a v závěru zápasu, když hráči Skřivan otevřeli obranu, jsme se dostávali do přečíslení. Jedna tato příležitost byla zakončena a Vrchlabí mohlo jít slavit tříbodový zisk. Všichni zúčastnění v zápasu z Vrchlabí, od brankáře až po útočníky a střídající, zahráli dobře a zaslouží si pochvalu.

Příští kolo: Neděle, 06.09.2020 17:00, FC Vrchlabí B – 1. FK Nová Paka

1. FK Nová Paka-FK Dolní Kalná 4:2, SK Jičín B-TJ Sokol Staré Buky 2:0, FK Kopidlno-SK Sparta Úpice 3:2, TJ Dvůr Králové B-TJ Jiskra Kocbeře 1:3, SK Miletín-TJ Baník Žacléř 0:1, TJ Sokol Železnice-FC Spartak Kobylice 3:1.

Premier Steel 1. Krajská liga dorostu U 19
Vrchlabí A – SK Týniště n.O. 3:1 (2:1).

Branky: 40. Drinka Štěpán, 45. Hawel Marek, 90. Hawel Marek – 37. Malý Ondřej. Sestava FC: Klekner Jan, Raabe Dominik, Zuzánek Daniel, Štefan David, Šíd Ondřej, Hladík Daniel, Hawel Marek (C), Mlejnek Stanislav, Navrátil Daniel, Teichman Tomáš, Jirousek Matěj, Pokorný Ondřej, Joukal Filip, Binar David, Dressler Vojtěch, Drinka Štěpán. M. Hanuš: Výhra samozřejmě těší, ale naše hra v tomto utkání nebyla dobrá. Chyběl větší zápal do hry, pohyb hráčů bez míče. Trochu spokojeni můžeme být snad jenom se závěry obou poločasů.

Sobota, 05.09.2020 14:00 TJ Slovan Broumov – FC Vrchlabí A

Genext 2. Krajská liga dorostu U 19
FC Vrchlabí B vs. TJ Dvůr Králové/TJ Sokol Bílá Třemešná 6:4 (3:2).

Branky FC Vrchlabí: 12. Navrátil Daniel, (Pokutový kop), 30. Šíd Ondřej, 38. Zlatník Luboš, 50. Navrátil Daniel, 81. Marek Matyáš, 83. Navrátil Daniel. Sestava FC Vrchlabí: Březina Jakub, Psohlavec Jiří, Grohman Matyáš, Dědek Jan (C), Marek Matyáš, Zlatník Luboš, Štětina Matěj, Mlejnek Stanislav, Navrátil Daniel, Suchomel Adam, Teichman Tomáš, Zuzánek Daniel, Pokorný Ondřej, Šíd Ondřej.

Sobota, 05.09.2020 SK Jilemnice – FC Vrchlabí B

DAHASL 1. Krajská liga žáků U 15
FK Nová Paka/SK Jičín – FC Vrchlabí/MFK Trutnov B 0:5 (0:1).

Střelci: 18. Bachtík David, 52. Valenta Tomáš, 63. Štefan Radek, 67. Bachtík David, 78. Čipkala Martin.

GENERALI ČP KP mladších žáků U 13

FC Vrchlabí-1. FK NoPaka/TJ Sokol St Paka 4:1 Branky: 15. Exnar Jiří, 10. Maševský Daniel, 35. Posker Ondřej, 33. Přiklopil Erik, 15. Maňák David

FC Vrchlabí-FKM Javorka/SK Miletín 5:1. Branky: 3. Pospíšil David, 28. Posker Ondřej, 33. Maševský Daniel, 36. Přiklopil Erik, 39. Brádler Josef

KP starších přípravek U 11

FC Vrchlabí-TJ Dvůr Králové 23:15 Branky: Vacovský 8, Binder 4, Brádler 3, Matěáska 3, Hamaček 2, Zábranský 2, Kučera

MFK Trutnov-FC Vrchlabí 7:13 Branky: Vacovský 6, Brádler 3, Matěáska, Binder, Hamáček, Kučera

Hráči: Bajt Filip, Binder David, Brádler Petr, Dolenský Samuel, Hamáček Šimon, Havlíček Matyáš, Hromas Alexej, Kučera Michal, Matěáska Jakub, Matějec Jonáš, Rybníček Jakub, Šimek David, Vacovský Vojtěch, Zábranský Alvin.