Zápasy 10. 10. a 11.10. (bez diváků)

VOTROK Krajský přebor mužů: FC Vrchlabí A – TJ Jiskra Hořice, Vejsplachy, 11. 10. 15:00

Vzájemné zápasy v minulých sezónách

2018 17. 8. TJ Jiskra Hořice – FC Vrchlabí A 0:2 (0:2). Branky: 16. Tomčík Milan 31. Hanuš Marek.

2019 17. 3. FC Vrchlabí – TJ Jiskra Hořice 1:0 (1:0). Branka: Tomčík

2019 13. 10. FC Vrchlabí A – TJ Jiskra Hořice 4:0 (3:0). Střelci: 14. Fišar Tomáš, 27. Zdržálek Dominik, 35. Žďárský Petr, 73. Kout Zdeněk.

Utkání TJ Jiskra Hořice v aktuální sezóně:

  • TJ Jiskra Hořice – TJ Sokol Třebeš A 2:1 (1:1)
  • TJ Jiskra Hořice – RMSK “Cidlina” Nový Bydžov 0:5 (0:3)
  • FK Vysoká n/L. – TJ Jiskra Hořice 3:0 (2:0)
  • TJ Jiskra Hořice – Spartak Police nad Metují 1:6 (0:4)
  • SK Jičín A – TJ Jiskra Hořice 6:0 (2:0)
  • FK Chlumec nad Cidlinou B – TJ Jiskra Hořice 5:1 (2:0)
  • TJ Jiskra Hořice – FK Černilov 3:1 (0:0)

Tabulka Votrok KP

# KLUB Z V R P S B P+ P-
1. Spartak Police nad Metují 8 7 0 1 22:9 21 1 1
2. RMSK “Cidlina” Nový Bydžov 8 6 0 2 26:10 18 0 0
3. FC Slavia Hradec Králové A 8 6 0 2 20:12 18 0 0
4. SK Libčany 7 6 0 1 11:7 16 2 0
5. SK Jičín A 8 4 0 4 17:12 13 0 1
6. FC OLYMPIA Hradec Králové 1901 6 4 0 2 16:4 12 0 0
7. FK Chlumec nad Cidlinou B 8 4 0 4 20:14 12 0 0
8. FC Vrchlabí A 7 3 0 4 17:10 10 0 1
9. FK Černilov 7 3 0 4 9:7 10 0 1
10. FK Vysoká n/L. 8 3 0 5 15:15 9 1 1
11. FK Kostelec nad Orlicí 7 3 0 4 12:13 9 0 0
12. TJ Jiskra Hořice 8 3 0 5 12:29 9 0 0
13. TJ Sokol Třebeš A 8 3 0 5 7:14 8 1 0
14. TJ Červený Kostelec 8 3 0 5 12:25 8 2 1
15. SK Dobruška 8 2 0 6 6:22 7 0 1
16. FC Spartak Rychnov nad Kněžnou 8 1 0 7 13:32 3 0 0

 

Zápasy týmů FC Vrchlabí
Tým Datum Domácí Hosté Hřiště
SP 10.10. 9:00 FC Vrchlabí 1. FK N Paka/TJ Sokol St Paka Vrchlabí
SP 10.10. 10:00 FC Vrchlabí 1. FK N Paka/TJ Sokol St Paka Vrchlabí
10.10. 10:00 FC Vrchlabí 1. FK N Paka/TJ Sokol St Paka Hostinné
10.10. 11:00 TJ Ta Hostinné FC Vrchlabí Hostinné
10.10. 12:00 FC Vrchlabí FC Mladé Buky Hostinné
SDA 10.10. 15:00 FC Vrchlabí A FC Slavia HK B/TJ Sokol Malšova Lhota Vrchlabí
10.10. 15:00 TJ Lánov/TJ Hostinné FC Vrchlabí/MFK Trutnov B Lánov
MP 11.10. 9:00 FC Vrchlabí TJ Červený Kostelec Vrchlabí
MP 11.10. 10:00 FC Vrchlabí TJ Červený Kostelec Vrchlabí
SDB 11.10. 12:30 FC Vrchlabí B TJ Tatran Hostinné Vrchlabí
MA 11.10. 15:00 FC Vrchlabí A TJ Jiskra Hořice Vrchlabí
MB 11.10. 15:00 TJ Sokol Železnice FC Vrchlabí B Železnice