Zápasy 13. 4. a 14. 4., A tým muži doma s SK Sobotka

Neděle 14. 4. 2019, 17:00 FC Vrchlabí – SK Sobotka

V neděli přivítají naši muži v dalším zápasu Votrok KP celek ze Sobotky. Náš soupeř se v tabulce nachází na 12. místě a má 22 bodů při skóre 28:41. Naši po třetí porážce spadli na sedmé místo – 31 bodů a 33:35. V podzimním utkání v Sobotce si FC Vrchlabí odvezlo 1 bod. 15. 9. 2018 SK Sobotka – FC Vrchlabí A 2:2 (0:0) Pen: 4:3. Střelci: 73. Šotka David, 74. Miler Michal  –  68. Tomčík Milan, 89. Hanuš Marek (pen.). Sestava FC Vrchlabí: Janalík František, Hanuš Marek, Hawel Lukáš, Zajíc Antonín  (58. Hampl Tomáš), Hladík Patrik, Fink Jan, Tomčík Milan, Kout Zdeněk  (C) (70. Wojcik Dan), Matěják Ondřej (79.Šulc Miloš), Kraus Pavel  (79. Fišar Tomáš), Navrátil Tomáš. Připraveni: Blažej Jan, Švejdar Jan. Zieris Petr – trenér FC Vrchlabí: V dnešním zápase jsme tahali za kratší konec v prvních minutách utkání, kdy nás podržel brankář. Tuto fázi jsme přežili a pak jsme byli lepším týmem. Po trpělivé hře a vstřelené brance jsme mohli hrát dále v klidu. Dopustili jsme se však nepochopitelných chyb a umožnili, aby soupeř během několika minut skore otočil a mohl ještě vedení navýšit. Nicméně jsme se dokázali po úpravách v sestavě dostat do tlaku a srovnat výsledek. V penaltách byli úspěšnější domácí, ale bod z venkovního utkání bereme.

B mužstvo mužů si v sobotním zápase zahraje na horké půdě V Poříčí s mužstvem TJ Jiskra Kocbeře a to od 14:00 a pokusí se navázat na bodové zisky z minulých zápasů. V podzimním utkání Kocbeře dali naši lekci. 2. 9. 2018 FC Vrchlabí B – TJ Jiskra Kocbeře 1:6 (0:3). Branka FC Stránský. Sestava FC: Tuž David – Blažej Jan (C), Zajíc Jan, Cink Jonáš, Hawel Lukáš, Jech Kryštof (70.Sedláček Martin), Bürger David (70.Tauchman Martin), Stránský Martin, Pokorný Vladimír, Peterka Filip (61.Zarebski Ondra), Blažek Pavel (70.Šafář Petr).Vrchlabí dostalo lekci z produktivity. Bylo hostům vyrovnaným soupeřem jen do jejich první branky, když ještě před tím nedokázalo své šance proměnit. Po hosté do poločasu zužitkovali tři standardky a o osudu celého utkání bylo rozhodnuto.