MA

FC Vrchlabí A vs. TJ Sokol Třebeš A 1:2 (0:2).

Branky: 59. Tomčík Milan – 24. Ryšavý Michal, 31. Ryšavý Michal.

Janalík František, Hawel Marek, Kout Zdeněk, Hawel Lukáš (C), Vilám Aleš, Blažej Jan, Mlejnek Stanislav, Kučera Martin, Matěják Ondřej (18. Hnik Aleš), Hradecký Michal (64. Dědek Jan), Tomčík Milan. Šíd Ondřej.

Na stadionu ve Vrchlabí se hrál bojovný, tvrdý fotbal, ve kterém měli hosté v první polovině utkání převahu. Tu korunovali dvěma brankami. Ve druhé části utkání zachránila vrchlabské branková konstrukce a nedlouho po té šli hosté do desíti. Brzké snížení stavu (59. minuta) bylo pro domácí hráče vzpruhou, ale druhá branka, i přes několik slibných situací a velkou snahu nepřišla.

TJ: Utkání jsme začali velice dobře. Bohužel z vypracovaných tutovek jsme dokázali proměnit sotva třetinu. No a když jsme šli na počátku druhého poločasu do deseti, začali mít domácí navrch. Naštěstí se nám opravdu s vypětím všech sil podařilo vítězství uhájit. Po zápase kluci popadali vysílením na trávu. Ale tři body vezeme.

MB

FC Spartak Kobylice – FC Vrchlabí 2:4 (1:1).

Branky: 37. Dvořák Pavel, 54. Marek Filip – 35. Mejsnar Lubor, 68. Hawel Marek, 70. Šimůnek Jan, 75. Hradecký Michal.

Sestava FC Vrchlabí: Hladík Patrik, Šimůnek Jan, Hawel Marek (77. Raabe Dominik), Mejsnar Lubor, Štefan David (38. Jech Filip), Bürger David, Hradecký Michal, Hnik Aleš, Schütz Michael (66. Jiroutek Matěj), Kraus Pavel (C), Dědek Jan.

V bojovném utkání se vítězství Vrchlabí nerodilo lehce. V úvodu druhé poloviny utkání šli domácí do vedení, ale po té neproměnili penaltu, což je pravděpodobně stálo bodový zisk. Vrchlabští se začali stále častěji prosazovat. Po vyrovnávací brance jsme korunovali tříbodový zisk dvěma brankami, které padly po dalekonosných dobře mířených střelách. Dvoubrankové vedení si hráči hostujícího celku již s přehledem pohlídali.

SD

FC Vrchlabí vs. SK Týniště nad Orlicí 8:0 (5:0).

Branky: 9. Marek Matyáš, 13. Marek Matyáš, 17. Mečíř Daniel, 24. Mečíř Daniel, 34. Mečíř Daniel, 59. Marek Matyáš, 69. Marek Matyáš, 77. Grohman Matyáš.

Sestava FC Vrchlabí: Březina Jakub, Psohlavec Jiří, Grohman Matyáš, Dědek Jan, Nepolský Dominik, Marek Matyáš, Podrazil Stanislav (70. Ulvr Šimon), Mečíř Daniel, Valenta Tomáš (67. Srnský Jakub), Suchomel Adam, Pokorný Ondřej (C).

MD

Mladší dorostenci vstoupili do soutěže vítězně. 1. FK Nová Paka vs. FC Vrchlabí 0:5 (0:3). Branky: 36. Česák Nathanael Jindřich 41. Zeman Matěj 42. Zeman Matěj 59. Zeman Matěj 85. Klazar Filip. Sestava FC Vrchlabí: Křivánek Matouš, Čipkala Martin, Vorel David (58. Posker Ondřej), Kocián Miroslav, Klazar Filip, Česák Nathanael Jindřich (80. Dobiáš Patrik), Štefan Radek, Nývlt Hynek, Valenta Tomáš (C), Zeman Matěj, Maševský Daniel, Dobiáš Patrik, Posker Ondřej.