MIACOM Krajský přebor mužů – 2021/2022

FC Vrchlabí A vs. TJ Jiskra Hořice 3:1 (1:1).

Branky: 11. Novotný Vít 61. Žďárský Petr 76. Kučera Martin 3. Bango Marek

Sestava FC Vrchlabí: Klekner Jan, Štefan David, Kout Zdeněk (C), Hawel Marek (46. Kraus Pavel, 66. Tran David), Fišar Tomáš, Kučera Martin, Žďárský Petr, Matěják Ondřej, Novotný Vít, Slavík Michal (81. Mlejnek Stanislav) Tomčík Milan.

FC Vrchlabí: V utkání šli hosté do vedení již v úvodu. Vrchlabí se však do deseti minut podařilo vyrovnat. Hra byla vyrovnaná, i když hosté z Hořic obdrželi v 38. minutě červenou kartu. Ve úvodu druhé poloviny zápasu byla znát snaha hostů o vstřelení druhé branky. Postupem času jsme začali přebírat iniciativu, která byla korunována góly a ziskem důležitých bodů.

TJ Jiskra Hořice: Utkání jsme dobře zahájili a i když nás přibrzdila chyba brankáře byli jsme minimálně vyrovnaným soupeřem. Ve 33. minutě „zaúřadoval“ Žďárský a vyřadil naráz dva naše hráče. Tímto do této chvíle dobrý fotbal přestal a tím i moje hodnocení. Zbytek přenechám jiným….

Zápasy kola: TJ Sokol Třebeš A – SK Dobruška 0:2 (0:1), FK Černilov – SK Libčany 0:6 (0:5), FC Spartak Rychnov nad Kněžnou – RMSK „Cidlina“ Nový Bydžov 0:6 (0:2), FK Chlumec nad Cidlinou B – FK Kostelec nad Orlicí 3:1 (1:1), Spartak Police nad Metují – FC Slavia Hradec Králové A 4:3 (2:1), SK Červený Kostelec – SK Jičín A 1:1 (0:0) Pen: 2:4, FK Jaroměř – FK Vysoká n/L. 2:2 (1:0) Pen: 4:2

16 FK Černilov 22 1 18 1 2 14:82 7
  • St 04.2022 – 17:00 SK Červený Kostelec vs. FC Vrchlabí A.
  • Ne 24.04.2022 – 17:00 FC Slavia HK A vs. FC Vrchlabí A

JAKO 1. B třída mužů – skupina A

FC Vrchlabí – SK Miletín 0:2 (0:1).

Branky: 45. Hátle Jan, 58. Vondrouš Filip.

Sestava FC Vrchlabí: Janalík František, Šimůnek Jan, Zajíc Jan (C), Cink Jonáš, Mejsnar Lubor, Hawel Marek (65. Raabe Dominik), Fink Jan, Pokorný Vladimír (72. Schütz Michael), Mlejnek Stanislav, Kraus Pavel, Tran David (64. Šíd Ondřej).

Vrchlabí nesehrálo s celkem z Miletína špatné utkání. Doplatili jsme na proměňování brankových příležitostí zejména v první polovině zápasu, když hosty dvakrát zachránila branková konstrukce. Branka hostů v závěru poločasu byla pro utkání rozhodující a jejich bodový zisk, za druhý poločas, zasloužený.

SK Miletín: Odehráli jsme dobré utkání a z Vrchlabí si odvážíme zaslouženě tři body. Za předvedený výkon patří hráčům uznání.

Genext KS staršího dorostu U 19 – o umístění, jaro 2022

SK Solnice/TJ Sokol Černíkovice vs. FC Vrchlabí B 0:3 (0:2)

Branky: 7. Křivánek Matouš, 16. Podrazil Stanislav, 82. Pokorný Ondřej.

Sestava FC Vrchlabí: Březina Jakub, Psohlavec Jiří, Grohman Matyáš, Dědek Jan (C), Klazar Filip, Braun Milan, Marek Matyáš, Podrazil Stanislav, Kocián Miroslav, Křivánek Matouš, Pokorný Ondřej, Lukeš Jakub, Čipkala Martin.

DAHASL KP starších žáků U 15 – finále, jaro 2022

Dohrávka: 20.04.2022 – 17:00 TJ Slavoj Předměřice n. L. vs. FC Vrchlabí/MFK Trutnov B

Mekkagroup KP mladších žáků U 13 – finálová skupina, jaro 2022

FC Vrchlabí vs. FK Jaroměř 3:0 (2:0). Branky: Barák Václav, Exnar Jiří, Hamáček Šimon.

FC Vrchlabí vs. SK Červený Kostelec/TJ Baník Rtyně B 1:1 (0:0). Branka Exnar.

FC Vrchlabí vs. SK Solnice 2:4 (2:2). Branky FC: Pospíšil David, Exnar Jiří.

Turnaj odehráli: Votoček Lukáš, Žďára Jan, Matěáska Jakub, Cerman Pavel, Havlíček Matyáš, Štěpán Václav, Exnar Jiří, Hylmar Vojtěch, Ježek Tomáš, Přiklopil Erik, Barák Václav (C), Pospíšil David, Jánošík Antonín, Hamáček Šimon.

Drana KP starších přípravek U 11 – skupina F, jaro 2022

TJ Jiskra Hořice vs. FC Vrchlabí 22:8, FC Vrchlabí vs. SK Jilemnice 7:24, Hráli: Brádler Petr, Fröhlich Václav, Havel Dominik, Hromas Alexej, Kondělka Dominik, Maličký Jakub, Matěáska Jakub, Mavroian Sebastian, Rous David, Spindler Matyáš, Štiller Vojtěch, Vaňous Antonín.

VOTROK KP mladších přípravek U 9, jaro 2022

MFK Trutnov vs. FC Vrchlabí 22:11, FC Vrchlabí vs. FK Chlumec n. C./RMSK Cidlina 20:18, Hráli: Brandejs Matěj, Čmelík David, Drha Jakub, Drha Jan, Fišer Dominik, Grossmann Hynek, Hanč Václav, Hylmar Jan, Kafka Šimon, Kaván Mackenzie, Klazar Jakub, Krausová Rebeca, Kutnar Vladimír, Lanc Rudolf, Lukáč Ondřej, Lukeš Pavel, Malkrab Sebastien, Pačesný David, Pech David, Prášek Samuel, Rolf Jakub, Straka Jiří, Straková Barbora, Sudek Tomáš, Šebesta Jaromír, Zetocha Miroslav.