Zápasy 23. 10. a 24. 10.

MIACOM Krajský přebor mužů – 2021/2022

FK Kostelec n. O. vs. FC Vrchlabí A 1:3 (0:1).

Branky: 70. Říha Lukáš (pk) –  38. Žďárský Petr 83. Žďárský Petr (pk), 90. Blažej Jan.

Sestava FC Vrchlabí: Klekner Jan, Hawel Marek (86. Šimůnek Jan), Hájek Lukáš, Štefan David, Hawel Lukáš (C), Chleborád Erik, Blažej Jan, Fišar Tomáš, Kučera Martin, Žďárský Petr, Hanuš Marek.

FC Vrchlabí: V dnešním utkání jsme se opět potýkali s neproměňováním gólových šancí, protože jsme mohli o svém vítězství rozhodnout daleko dříve. V závěru zápasu jsme ale přepli na vyšší obrátky a dvěma brankami jsme rozhodli o zisku dalších důležitých bodů.

FK: K bodovému zisku chybělo několik minut. Soupeř trestal naše školácké individuální chyby a na opačné straně jsme ze samostatných nájezdů našich forwardů branku vstřelit nedokázali. Porážka mrzí, byla zbytečná.

16 FK Černilov 14 1 11 1 1 11:43 6

Zápasy kola: SK Libčany – FC Slavia Hradec Králové A 2:2 (1:1, pk 5:5), SK Dobruška – TJ Jiskra Hořice 3:0 (3:0), FK Vysoká n/L. – SK Jičín A 1:1 (0:0, pk 5:6), FK Chlumec nad Cidlinou B – Spartak Police nad Metují 0:1 (0:0), FK Jaroměř – FC Spartak Rychnov nad Kněžnou 1:1 (1:0, pk 2:3), RMSK „Cidlina“ Nový Bydžov – SK Červený Kostelec 6:1 (4:0), TJ Sokol Třebeš A – FK Černilov 3:1 (2:0).

Příští kolo:

Neděle 31. 10. 2021 14:00  FC Vrchlabí A – FK Chlumec nad Cidlinou B

JAKO 1. B třída mužů – skupina A

FC Vrchlabí B – SK Jičín B 2:4 (2:2).

Branky: Střelci: 27. Slavík Michal, 29. Tauchman Martin – 40. Holer Lukáš, 45. Řeháček Jaroslav, 56. Kubíček Lukáš, 87. Matějka Vojtěch.

Sestava FC Vrchlabí: Šíd Ondřej, Kraus Pavel (79. Jech Filip), Zajíc Jan (C), Cink Jonáš, (46. Šimůnek Jan), Bürger David, Fink Jan, Pokorný Vladimír, (70. Votoček Martin), Slavík Michal, Matěják Ondřej (70. Hawel Marek), Tauchman Martin, Mlejnek Stanislav (46. Tran David).

FC Vrchlabí: V první polovině zápasu šlo Vrchlabí do dvoubrankového vedení, ale před přestávkou o svoje vedení během čtyř minut po individuálních chybách přišlo. Poločasový výsledek 2:2 byl spravedlivý. Za druhý poločas si určitě hosté zasloužili získat za svoji hru všechny body, což se jim podařilo.

SK Jičín: Za pěkného počasí se myslím dnes hrál ve Vrchlabí na B-třídu velmi dobrý fotbal, za což patří poklona i domácím. Oba týmy chtěli vyhrát a hrálo se nahoru-dolu. Cením si, že jsme se za stavu 2:0 nepoložili, hráli jsme dál to, co jsme měli a do poločasu vyrovnali. Přestávku jsme využili na přeskupení řad, prostřídali jsme a 2. poločas jsme už domácí nepouštěli do šancí a sami byli velmi nebezpeční. Z tohoto pohledu zasloužené 3 body a dobrý pocit z naší hry. Dobrá práce i všech třech rozhodčích.

Zápasy kola: FK Dolní Kalná – TJ Sokol Železnice 0:1 (0:0), SK Miletín – TJ Jiskra Kocbeře 3:2 (2:1), TJ Slavoj Skřivany – 1. FK Nová Paka 3:0 (2:0), FC Spartak Kobylice – TJ SOKOL Stará Paka 0:9 (0:5), FK Kopidlno – SK Sparta Úpice 1:0 (1:0), TJ Dvůr Králové nad Labem B – TJ Baník Žacléř 2:5 (2:0).

FC Vrchlabí A vs. FC Nový HK 0:2 (0:1).

Sestava FC Vrchlabí: Březina Jakub, Jiroutek Matěj, Dědek Jan, Zlatník Luboš, Mečíř Daniel, Míč Lukáš, Mlejnek Stanislav (C), Valenta Tomáš, Pokorný Ondřej, Šíd Ondřej, Marek Matyáš (46. Ulvr Šimon).

Genext KS staršího dorostu U 19 – skupina B

FC Vrchlabí B vs. TJ Sokol Železnice/SK Robousy 0:3 (0:2). Sestava FC Vrchlabí: Lukeš Jakub, Psohlavec Jiří, Grohman Matyáš, Dědek Jan (C), Podrazil Stanislav, Braun Milan, Marek Matyáš, Kout Filip, Mečíř Daniel, Valenta Tomáš, Suchomel Adam, Bachtík David, Srnský Jakub, Nepolský Dominik, Čipkala Martin, Kocián Miroslav.

DAHASL KP starších žáků U 15 – skupina B

FK Jaroměř/TJ Velichovky vs. FC Vrchlabí/MFK Trutnov B 4:4 (1:3, pk 5:4)). Branky: 29. Dítě Adam, 46. vlastní, 65. Hochsteiger Jan, 79. Koudelka Matyáš – 7. Zeman Matěj, 9. Pospíšil David, 22. Zeman Matěj, 63. Barák Václav.

Sestava FC Vrchlabí: Červinka Jakub, Zábranský Kamil, Brádler Josef, Posker Ondřej, Cerman Pavel, Vorel David, Ondráško Jakub, Pospíšil David, Exnar Jiří, Zeman Matěj (C), Maševský Daniel, Jančula Marek, Barák Václav, Samek Tobiáš.

1 FC Vrchlabí/MFK Trutnov B 12 8 1 1 2 43:20 28
2 TJ Jiskra Hořice 12 7 1 2 2 33:21 27
3 SK Miletín/FKM Javorka 12 8 3 0 1 62:22 25
4 TJ Slavoj Předměřice n. L. 12 8 4 0 0 34:27 24
5 FC Nový HK/FK Vysoká 12 7 4 0 1 39:17 22
6 FK Chlumec n. C./RMSK Cidlina B 12 6 5 1 0 39:26 20
7 SK Jičín 12 5 6 1 0 44:38 17