Zápasy 28. 8. a 29. 8.

MIACOM Krajský přebor mužů

FC Vrchlabí A – SK Červený Kostelec 1:5 (1:3).

Branky: 17. Zdržálek Dominik – 23. Srkal Marek,  29. Tipelt Matěj, 37. Hundák Jakub, 53. Vlastní, 71. Tipelt Matěj, 73. Srkal Marek.

Sestava FC Vrchlabí: Klekner Jan, Hájek Lukáš, Štefan David, Kout Zdeněk (C) (82.Fišar Tomáš), Fink Jan (77. Hawel Marek), Tauchman Zdeněk (46. Slavík Michal), Zdržálek Dominik, Navrátil Daniel, Žďárský Petr, Novotný Vít, Hanuš Marek. Připraveni: Kraus Pavel, Chleborád Erik, Janalík František.

FC Vrchlabí: Opět jsme doplatili na zbytečně složitě řešené příležitosti ke vstřelení branky a překombinované akce, ze kterých jsme se dostávali postupně pod tlak soupeře a do poločasu bylo utkání rozhodnuto. Nezbývá, než soupeři pogratulovat za předvedený výkon.

Ohlas z Kostelce: Po ospalém začátku a inkasované brance jsme se postupně vyrovnali a poté převzali otěže zápasu, ve kterém jsme po zbytek utkání dominovali. Pochvalu zaslouží celý tým i trojice rozhodčích.

Zápasy kola: SK Dobruška – FK Chlumec nad Cidlinou B 3:1 (1:0), TJ Jiskra Hořice – FC Spartak Rychnov nad Kněžnou 3:0 (3:0), FC Slavia Hradec Králové A – FK Černilov 1:0 (1:0), RMSK “Cidlina” Nový Bydžov – TJ Sokol Třebeš A 3:1 (2:1), SK Libčany – FK Jaroměř 0:3 (0:1), FK Vysoká n/L. – FK Kostelec nad Orlicí 4:0 (3:0), SK Jičín A – Spartak Police nad Metují 1:1 (0:1, pk 3:1).

# KLUB Z V R P S B P+ P-
1. RMSK “Cidlina” Nový Bydžov 5 5 0 0 15:2 15 0 0
2. FC Slavia Hradec Králové A 5 4 0 1 14:4 12 0 0
3. SK Červený Kostelec, z.s. 5 4 0 1 14:7 12 0 0
4. FK Jaroměř 5 4 0 1 8:3 12 0 0
5. Spartak Police nad Metují 5 3 0 2 17:7 10 0 1
6. SK Dobruška 5 3 0 2 9:7 8 1 0
7. TJ Jiskra Hořice 5 3 0 2 7:5 8 1 0
8. SK Jičín A 5 3 0 2 4:4 8 2 1
9. SK Libčany 4 2 0 2 12:9 6 0 0
10. TJ Sokol Třebeš A 5 2 0 3 5:10 5 2 1
11. FK Černilov 5 2 0 3 5:10 5 1 0
12. FK Vysoká n/L. 4 1 0 3 8:8 4 0 1
13. FC Vrchlabí A 5 0 0 5 3:11 3 0 3
14. FC Spartak Rychnov nad Kněžnou 5 1 0 4 1:9 3 1 1
15. FK Chlumec nad Cidlinou B 5 1 0 4 8:20 3 0 0
16. FK Kostelec nad Orlicí 5 1 0 4 2:16 3 0 0

 

Příští kolo: FC Vrchlabí – SK Jičín, neděle 5. 9. 16:30

JAKO 1. B třída mužů – skupina A

SK Miletín – FC Vrchlabí 0:0 (pk 4:3).

Sestava FC Vrchlabí: Klekner Jan, Šimůnek Jan (68. Votoček Martin), Zajíc Jan (C) (46.Mlejnek Stanislav), Mejsnar Lubor, Zajíc Antonín (46. Navrátil Daniel), Bürger David, Hawel Marek, Slavík Michal, Matěják Ondřej (79. Jech Filip), Kraus Pavel, Tauchman Martin.

Hra byla celkem kvalitní. Domácí měli více šancí ke vstřelení branky, ale naštěstí pro FC jejich střelecká potence byla nulová.

FK: Proti kvalitnímu soupeři jsme podali dobrý výkon. Škoda neproměněných šancí které nás připravili o lepší výsledek. V penaltovém rozstřelu jsme tentokrát byli úspěšnější a tak získáváme bod navíc.

Zápasy kola: FK Kopidlno – TJ Slavoj Skřivany 5:0 (2:0), SK Jičín B – TJ Baník Žacléř 3:0 (2:0), TJ Jiskra Kocbeře – TJ SOKOL Stará Paka 2:1 (0:0, pk 3:2), SK Sparta Úpice – FC Spartak Kobylice 1:3 (1:2), FK Dolní Kalná – TJ Dvůr Králové nad Labem B 1:6 (1:2), 1. FK Nová Paka – TJ Sokol Železnice 0:1 (0:0)

# KLUB Z V R P S B P+ P-
1. TJ Dvůr Králové nad Labem B 5 5 0 0 17:4 14 1 0
2. TJ SOKOL Stará Paka 5 4 0 1 16:5 12 1 1
3. TJ Sokol Železnice 5 4 0 1 11:6 11 1 0
4. FC Vrchlabí B 5 3 0 2 13:5 9 1 1
5. TJ Slavoj Skřivany 5 3 0 2 13:8 9 0 0
6. SK Miletín 5 3 0 2 8:5 9 1 1
7. FK Kopidlno 5 3 0 2 12:11 9 1 1
8. 1. FK Nová Paka 5 2 0 3 10:5 7 0 1
9. FC Spartak Kobylice 4 2 0 2 11:13 6 0 0
10. SK Jičín B 4 1 0 3 5:8 4 0 1
11. TJ Baník Žacléř 5 1 0 4 5:15 4 0 1
12. SK Sparta Úpice 5 1 0 4 6:16 3 0 0
13. FK Dolní Kalná 5 1 0 4 8:22 3 0 0
14. TJ Jiskra Kocbeře 5 1 0 4 5:17 2 1 0

 

Příští kolo: neděle 5. 9. 16:30 TJ Sokol Železnice – FC Vrchlabí

Premier Steel KP staršího dorostu U 19

FC Vrchlabí A – MFK Trutnov B 6:3 (2:2). Branky: 23. Zlatník Luboš, 32. Hladík Daniel, 67. Hladík Daniel, 69. Zlatník Luboš, 75. Teichman Tomáš, 76. Mlejnek Stanislav  – 3. Frič Vojtěch, 36. Frič Vojtěch, 80. Houdek Samuel. Sestava FC Vrchlabí: Březina Jakub, Zlatník Luboš (69. Teichman Tomáš), Valenta Tomáš (66. Ulvr Šimon), Hladík Daniel (C), Míč Lukáš, Mlejnek Stanislav, Mečíř Daniel (85. Marek Matyáš), Raabe Dominik (30. Dědek Jan), Jirousek Matěj, Pokorný Ondřej, Šíd Ondřej.

# KLUB Z V R P S B P+ P-
1. FC Vrchlabí A 4 3 0 1 20:7 10 0 1
2. SK Jičín 4 3 0 1 12:6 8 1 0
3. FC Nový Hradec Králové 3 3 0 0 7:4 8 1 0
4. SK Týniště nad Orlicí 4 2 0 2 7:8 7 0 1
5. FC Spartak Rychnov nad Kněžnou 4 2 0 2 9:6 6 0 0
6. SK Třebechovice pod Orebem 3 2 0 1 5:5 5 2 1
7. TJ Sokol Třebeš B 4 1 0 3 10:18 4 0 1
8. FC Slavia HK B/TJ Sokol Malšova Lhota 3 1 0 2 9:10 3 0 0
9. MFK Trutnov B 3 1 0 2 11:15 2 1 0
10. SK Červený Kostelec 4 0 0 4 4:15 1 0 1

Genext KS staršího dorostu U 19 – skupina B

FK Jaroměř vs. FC Vrchlabí B 0:3 (0:2). Branky: 11. Mečíř Daniel, 19. Křivánek Matouš, 78. Suchomel Adam. Sestava FC Vrchlabí: Březina Jakub, Grohman Matyáš, Dědek Jan (C), Klazar Filip, Pokorný Ondřej, Marek Matyáš, Ulvr Šimon, Mečíř Daniel, Valenta Tomáš, Suchomel Adam, Křivánek Matouš, Petrlík Jakub, Čipkala Martin, Míč Lukáš.

# KLUB Z V R P S B P+ P-
1. SK Roudnice/Sokol Lhota pod Libčany 4 4 0 0 27:4 12 0 0
2. TJ Sokol Chomutice/Sokol Milíčeves 4 3 0 1 13:11 9 0 0
3. FC Vrchlabí B 4 2 0 2 11:12 6 0 0
4. TJ Sokol Železnice/SK Robousy 4 2 0 2 9:11 6 1 1
5. TJ Dvůr Králové/TJ SOKOL Bílá Třemešná 3 1 0 2 12:9 4 0 1
6. FK Jaroměř 3 1 0 2 3:6 3 0 0
7. TJ Sokol Stěžery 2 1 0 1 3:5 2 1 0
8. FK Černilov 4 0 0 4 3:23 0 0 0

DAHASL KP starších žáků U 15 – skupina B

TJ Rasošky vs. FC Vrchlabí/MFK Trutnov B 3:6 (0:3). Branky: 53. Tancoš Štefan, 77. Husar David, 79. Husar David –  23. Kužel Adam, 6. Pospíšil David, 8. Vorel David, 47. Pospíšil David, 64. Vorel David, 74. Vorel David Seastava: Král Matěj, Maševský Daniel, Kužel Adam, Cerman Pavel, Zajíc Matěj, Štefan Radek (C), Pospíšil David, Ondráško Jakub, Císařovský Daniel, Vorel David, Zeman Matěj, Mader Jan, Barák Václav, Brádler Josef, Zábranský Kamil, Červinka Jakub.

# KLUB Z V R P S B P+ P-
1. FC Vrchlabí/MFK Trutnov B 3 3 0 0 14:4 9 0 0
2. FK Chlumec nad Cidlinou/RMSK Cidlina B 3 2 0 1 12:5 6 0 0
3. TJ Jiskra Hořice 2 2 0 0 6:1 6 0 0
4. FC Nový Hradec Králové/FK Vysoká n/L 1 1 0 0 5:1 3 0 0
5. SK Miletín/FKM Javorka 2 1 0 1 6:6 3 0 0
6. SK Jičín 2 1 0 1 6:9 3 0 0
7. TJ Slavoj Předměřice nad Labem 2 1 0 1 4:9 3 0 0
8. TJ Rasošky 1 0 0 1 3:6 0 0 0
9. FC Mladé Buky/TJ Baník Žacléř 3 0 0 3 3:10 0 0 0
10. FK Jaroměř/TJ Velichovky 3 0 0 3 1:9 0 0 0

 

Mekkagroup KP mladších žáků U 13 – skupina C

FC Vrchlabí vs. RMSK Cidlina/FK Chlumec n. C. 11:1. Branky: 1. Pospíšil David, 2. Pospíšil David, 3. Barák Václav, 8. Barák Václav, 9. Pospíšil David, 21. Barák Václav, 22. Exnar Jiří, 23. Vacovský Vojtěch, 24. Vacovský Vojtěch, 25. Zábranský Alvin, 26. Vacovský Vojtěch.

FC Vrchlabí vs. TJ Sokol Třebeš II. 6:0. Branky: 4. Exnar Jiří 7. Exnar Jiří 8. Barák Václav 15. Ježek Tomáš 27. Barák Václav 30. Pospíšil David.

FC Vrchlabí vs. TJ Lázně Bělohrad/FKM Javorka 8:1. Branky: 2 Exnar, 4 Barák, Ježek, Pospíšil

Drana KP starších přípravek U 11 – skupina B

TJ Dvůr Králové vs. FC Vrchlabí 15:13.

MFK Trutnov vs. FC Vrchlabí 19:12.

Brádler Petr, Fröhlich Václav, Kondělka Dominik, Kopáč Lukáš, Maličký Jakub, Matěáska Jakub (C), Mavroian Sebastian, Mikuláš Václav, Spindler Matyáš, Šimek David, Štiller Vojtěch, Vaňous Antonín, Vodseďálek Jakub, Hanč Václav, Hylmar Jan, Kafka Šimon.

 

 

Následující zápasy FC Vrchlabí

 

Datum Domácí Hosté Hřiště
SDA 04.09.2021 13:00 FC Vrchlabí A FC Spartak Rychnov Vrchlabí
SP 04.09.2021 13:00 TJ Dvůr Králové nad Labem FC Vrchlabí Mladé Buky
SP 04.09.2021 14:00 TJ Baník Žacléř/FC Mladé Buky FC Vrchlabí Mladé Buky
04.09.2021 14:30 TJ Slavoj Předměřice FC Vrchlabí/MFK Trutnov B Předměřice
05.09.2021 10:00 TJ Sokol Třebeš II. FC Vrchlabí Jaroměř
MP 05.09.2021 10:00 FC Hradec Králové FC Vrchlabí Náchod – Hamra
05.09.2021 11:00 FK Jaroměř FC Vrchlabí Jaroměř
MP 05.09.2021 11:00 FK Náchod FC Vrchlabí Náchod – Hamra
SDB 05.09.2021 13:30 TJ Sokol Železnice/SK Robousy FC Vrchlabí B Železnice
MA 05.09.2021 16:30 FC Vrchlabí A SK Jičín A Vrchlabí
MB 05.09.2021 16:30 TJ Sokol Železnice FC Vrchlabí B Železnice
MA 08.09.2021 17:00 FC Vrchlabí SK Jičín Vrchlabí