VOTROK Krajský přebor dospělých

FC Vrchlabí – TJ Sokol Třebeš 2:0 (0:0).

Branky: 54. Fišar Tomáš 75. Kout Zdeněk.

Sestava FC Vrchlabí: Švejdar Jan Hanuš Marek Hawel Lukáš Hájek Lukáš Zdržálek Dominik (86.Janalík František) Kout Zdeněk (C) Tauchman Zdeněk (80.Hladík Patrik) Fišar Tomáš (90.Hawel Marek) Kraus Pavel Žďárský Petr (29.Blažej Jan) Navrátil Tomáš.

Roman Fictum FC Vrchlabí: V dnešním zápase nás podržel gólman, jelikož jsme hráli od 11. minuty v deseti. První poločas jsme přežili i se štěstím. Do druhé půle nastoupili hráči s odhodláním uhrát alespoň remízu, ale zvýšeným tlakem donutili soupeře k chybám, které se nám podařilo využít a zápas dotáhnout do vítězného konce. Za předvedený výkon, hlavně v druhém poločase, zaslouží kluci pochvalu.

Ohlas z Třebše: Po Chlumci druhý venkovní zápas s obdobným průběhem. Prvních 30 minut dominujeme, ale svoje šance nedáváme. Poté naše údernost opadá, začínáme hrát stereotypně, zbrkle bez nápadu. Ve druhém poločase pak přichází po nedůrazu trest. My naopak další šance neproměňujeme. Houževnatý soupeř, možná právě proto, že v deseti zvládá utkání s větším přehledem a po naši další chybě opět trestá. Stane se , ale hlavy vzhůru – jede se dál.

Zápasy kola: SK Dobruška – SK Jičín A 1:2, FK Kostelec n. O. – FC Slavia HK A 1:0, FK Kratonohy – FC Olympia HK – RMSK Cidlina 4:1, FC Spartak Rychnov n. Kn. – FK Černilov 2:1, FK Chlumec n. C. B – TJ Jiskra Hořice 1:1 (PK2:4), Spartak Police n. Met. – SK Libčany 3:3 (PK4:5), TJ Červený Kostelec – FK Vysoká n.L. 1:3.

Příští kolo: Sobota, 05.10.2019 16:00 SK Libčany – FC Vrchlabí A

FC Slavia HK A – FK Kratonohy – FC Olympia HK, SK Jičín A – FC Spartak Rychnov n. Kn., FK Vysoká n.L. – FK Kostelec n. O., RMSK Cidlina – SK Dobruška, TJ Sokol Třebeš A – TJ Červený Kostelec, TJ Jiskra Hořice – Spartak Police n. Met., FK Černilov – FK Chlumec n. C. B

JAKO 1. B třída dospělých – skupina A

TJ Sokol Železnice – FC Vrchlabí B 3:3 (2:3, pk 2:4).

Střelci: 8. Klouza Roman, 10. Starý Adam, 39. Barták Daniel – 13. Farský, 14. Farský Pavel, 47. Tauchman Martin.

Sestava FC Vrchlabí: Tuž David, Šimůnek Jan, Zajíc Jan(C), Cink Jonáš, Štefan David, Slavík Michal, Zajíc Antonín (87. Hochbergr Jan), Fink Jan, Pokorný Vladimír, Farský Pavel (59. Kršík Dominik), Tauchman Martin.

FC Vrchlabí: Zápas před pěknou návštěvou se musel líbit. Domácí bojovnost slavila úspěch, když v úvodu utkání šli domácí do dvoubrankového vedení. S agresivitou domácích se v průběhu poločasu naši dokázali vyrovnat a vsítit také dvě branky. V závěru první poloviny po chybě vstřelili domácí další branku, na kterou vrchlabští odpověděli v úvodu druhého poločasu. Do konce zápasu se střídaly šance na obou stranách, avšak štěstí na vstřelenou branku neměl ani jeden tým. Na pokutové kopy zvítězil tým Vrchlabí.

TJ Sokol Železnice: „Oba týmy hrály určitě atraktivní fotbal, bylo to pojetí, které se líbí a které chceme realizovat. Bohužel v řadě mikrosituací bylo vidět, že hosté mají lepší ovládání míče. Udrželi jsme vysoké tempo zápasu až do konce, bohužel opět mřeme na koncovku. Branka před domácím kotlem je zřejmě zakletá, je slyšet pouze množství diváckých zklamaných povzdechů nad řadou situací, po kterých má být balón v síti, nikoliv pak někde u protějšího plotu. Penalty-nejsme nyní v této disciplíně psychicky dobře naladěni.“

Zápasy kola: TJ Sokol B. Třemešná – SK Jičín B 4:0, TJ Slavoj Skřivany – FK Dolní Kalná 3:1, FC Spartak Kobylice – SK Sparta Úpice 3:2, TJ Baník Žacléř – FK Kopidlno 3:1, TJ Sokol Staré Buky – 1. FK Nová Paka 0:6, TJ Dvůr Králové B – SK Miletín 1:3.

Premier Steel 1. Krajská liga dorostu U 19
FC Vrchlabí – FK Jaroměř 1:0 (0:0). Branka: 61. Hladík Daniel. Sestava FC Vrchlabí: Klekner Jan, Šolc Vojtěch, Binar David, Hladík Daniel, Hawel Marek (C), Mlejnek Stanislav, Pacholík Daniel (61.Rodr Patrik), Pokorný Miloš, Renner Daniel (68.Volech Radek), Pokorný Ondřej, Krajník Matouš, Drinka Štěpán.
AT Consult 1. Krajská liga dorostu U 17 – skupina A
TJ Baník Žacléř – FC Vrchlabí 2:3 (2:0). Střelci: 35. Šklíba Radek, 39. Dubský Michal – 66. Mlejnek Stanislav, 80. Hroneš Jakub, 83. Navrátil Daniel. Sestava FC Vrchlabí: Šíd Ondřej, Psohlavec Jiří, Valnoha Roman, Adam Matěj, Rodr Patrik, Hladík Daniel, Kout Filip, Mlejnek Stanislav (C), Navrátil Daniel, Zuzánek Daniel, Teichman Tomáš, Raabe Dominik, Pokorný Ondřej, Hroneš Jakub.
DAHASL 1. Krajská liga žáků U 15 – skupina A
FK NoPaka/TJ Sokol StPaka vs. FC Vrchlabí 2:8 (1:1).
Střelci: 4. Mandík Václav, 46. Mandík Václav – 15. Mečíř Daniel, 48. Malý Antonín 55. Malý Antonín, 62. Valenta Tomáš, 74. Kúřil Josef, 78. Malý Antonín, 79. Kúřil Josef, 72. Mečíř Daniel. Sestava FC Vrchlabí: Březina Jakub, Grohman Matyáš, Pokorná Petra, Dědek Jan (C), Klazar Filip, Mečíř Daniel, Paulů Vojtěch, Malý Antonín, Podrazil Stanislav, Valenta Tomáš, Kocián Miroslav, Kúřil Josef, Nývlt Hynek, Marek Matyáš, Čipkala Martin, Lukeš Jakub.
Příští kolo: Neděle, 06.10.2019  11:30 FC Vrchlabí – FK Kratonohy – FC Olympia HK
1 TJ Dvůr Králové 7 7 0 0 0 34:06 21
2 FC Nový HK 7 6 1 0 0 34:05 18
3 FK Jaroměř 7 5 1 0 1 32:16 16
4 FC Vrchlabí 7 3 2 2 0 32:20 13
5 TJ Červený Kostelec 8 4 3 0 1 35:28 13
6 TJ Lánov/TJ Tatran Hostinné 7 2 5 0 0 19:30 6
7 TJ Sokol Malšova Lhota/FC Slavia HK 7 2 5 0 0 12:27 6
8 1. FK NoPaka/TJ Sokol StPaka 7 1 6 0 0 15:39 3