Zápasy 3. a 4. 10.

VOTROK Krajský přebor mužů

Sobota 3. 10. 2020 15:00 SK Libčany – FC Vrchlabí A

# KLUB Z V R P S B P+ P-
1. Spartak Police nad Metují 7 6 0 1 21:9 18 1 1
2. RMSK “Cidlina” Nový Bydžov 7 5 0 2 23:8 15 0 0
3. FC Slavia Hradec Králové A 7 5 0 2 17:12 15 0 0
4. SK Jičín A 7 4 0 3 17:11 13 0 1
5. SK Libčany 6 5 0 1 9:6 13 2 0
6. FK Chlumec nad Cidlinou B 7 4 0 3 18:11 12 0 0
7. FC Vrchlabí A 6 3 0 3 16:8 10 0 1
8. FK Černilov 6 3 0 3 8:4 10 0 1
9. FC OLYMPIA Hradec Králové 1901 5 3 0 2 14:4 9 0 0
10. FK Kostelec nad Orlicí 6 3 0 3 11:9 9 0 0
11. TJ Sokol Třebeš A 7 3 0 4 7:12 8 1 0
12. SK Dobruška 7 2 0 5 6:19 7 0 1
13. FK Vysoká n/L. 7 2 0 5 12:15 6 1 1
14. TJ Jiskra Hořice 7 2 0 5 9:28 6 0 0
15. TJ Červený Kostelec 7 2 0 5 8:24 5 2 1
16. FC Spartak Rychnov nad Kněžnou 7 1 0 6 13:29 3 0 0

JAKO 1. B třída mužů – skupina A

Neděle 4. 10. 2020 15:00FC Vrchlabí B – SK Miletín

# KLUB Z V R P S B P+ P-
1. TJ Sokol Železnice 7 6 0 1 21:6 19 0 1
2. 1. FK Nová Paka 7 5 0 2 23:13 15 1 1
3. FC Vrchlabí B 6 5 0 1 8:8 14 1 0
4. SK Sparta Úpice 7 4 0 3 15:9 12 1 1
5. SK Jičín B 7 4 0 3 13:10 12 0 0
6. TJ Slavoj Skřivany 7 4 0 3 20:18 12 0 0
7. FK Kopidlno 6 4 0 2 14:13 11 1 0
8. SK Miletín 7 4 0 3 7:10 11 1 0
9. TJ Dvůr Králové nad Labem B 7 3 0 4 19:15 9 0 0
10. TJ Jiskra Kocbeře 6 2 0 4 9:14 7 0 1
11. TJ Sokol Staré Buky 6 2 0 4 8:15 6 0 0
12. FC Spartak Kobylice 6 1 0 5 9:16 4 0 1
13. FK Dolní Kalná 7 1 0 6 8:17 3 0 0
14. TJ Baník Žacléř 6 1 0 5 9:19 3 0 0

Premier Steel 1. Krajská liga dorostu U 19 

Sobota 3. 10. 2020 10:00TJ Sokol Hořiněves/TJ Slavoj Předměřice – FC Vrchlabí A

# KLUB Z V R P S B P+ P-
1. FC Nový Hradec Králové 8 8 0 0 36:10 24 0 0
2. FK Chlumec nad Cidlinou 8 5 0 3 27:13 15 0 0
3. FC Vrchlabí A 7 5 0 2 18:14 15 0 0
4. TJ Sokol Třebeš B 7 4 0 3 24:24 13 0 1
5. SK Týniště nad Orlicí 8 4 0 4 37:14 12 1 1
6. SK Třebechovice pod Orebem 7 4 0 3 22:18 12 0 0
7. TJ Červený Kostelec/TJ Sokol Velká Jesenice 7 3 0 4 10:13 8 2 1
8. FC Slavia HK B/TJ Sokol Malšova Lhota 7 2 0 5 13:22 7 0 1
9. TJ Sokol Hořiněves/TJ Slavoj Předměřice 8 2 0 6 13:32 5 1 0
10. TJ Slovan Broumov 7 0 0 7 7:47 0 0 0

Genext 2. Krajská liga dorostu U 19 – skupina A

Sobota 3. 10. 2020 13:00TJ Sokol Dohalice/TJ Jiskra Hořice – FC Vrchlabí B

# KLUB Z V R P S B P+ P-
1. TJ Dvůr Králové nad Labem/TJ SO Bílá Třemešná 8 7 0 1 53:12 21 0 0
2. FC Vrchlabí B 8 6 0 2 40:17 18 0 0
3. TJ Sokol Stěžery 7 5 0 2 13:12 15 0 0
4. SK Jilemnice 8 5 0 3 22:18 13 2 0
5. FK Kopidlno/TJ Sokol Jičíněves 8 3 0 5 30:17 11 0 2
6. TJ Tatran Hostinné 7 3 0 4 21:33 9 1 1
7. TJ Sokol Dohalice/TJ Jiskra Hořice 8 2 0 6 20:34 6 0 0
8. TJ Spartak Pilníkov 8 0 0 8 5:61 0 0 0

DAHASL 1. Krajská liga žáků U 15 – skupina A

Sobota 3. 10. 2020  09:00FC Vrchlabí/MFK Trutnov B – TJ Červený Kostelec

# KLUB Z V R P S B P+ P-
1. FC Vrchlabí/MFK Trutnov B 7 6 0 1 55:8 18 0 0
2. TJ Lánov/TJ Tatran Hostinné 5 5 0 0 22:7 15 0 0
3. FK Jaroměř 9 5 0 4 27:22 15 1 1
4. TJ Jiskra Hořice 9 5 0 4 35:27 14 2 1
5. TJ Červený Kostelec 4 4 0 0 33:7 12 0 0
6. 1. FK Nová Paka/SK Jičín 8 4 0 4 31:31 12 0 0
7. TJ Dvůr Králové nad Labem 8 3 0 5 36:33 10 0 1
8. TJ Slavoj Předměřice nad Labem/TJ So Hořiněves 8 2 0 6 20:50 6 0 0
9. SK Miletín/FKM Javorka 6 1 0 5 14:30 3 0 0
10. TJ Rasošky 6 0 0 6 2:60 0 0 0

GENERALI ČP KP mladších žáků U 13 – skupina A

Sobota 3. 10. 2020 09:00 FC Vrchlabí – SK Jičín I., 11:00 FC Vrchlabí – FC Mladé Buky

# KLUB Z V R P S B P+ P-
1. FC Mladé Buky 11 10 0 1 64:13 30 0 0
2. FC Vrchlabí 9 9 0 0 58:10 27 0 0
3. 1. FK Nová Paka/TJ Sokol Stará Paka 9 4 1 4 21:27 13 0 0
4. TJ Baník Žacléř 8 2 1 5 14:29 7 0 0
5. SK Jičín I. 10 2 1 7 14:39 7 0 0
6. FKM Javorka/SK Miletín 10 2 1 7 12:37 7 0 0
7. TJ Tatran Hostinné 9 2 0 7 11:39 6 0 0

KP starších přípravek U 11 – skupina A

Neděle 4. 10. 2020 09:00 TJ Baník Žacléř/FC Mladé Buky – FC Vrchlabí, 10:00 1. FK Nová Paka/TJ Sokol Stará Paka – FC Vrchlabí

Pořadí Tým Zápasy V R P Skóre Body
1 FC Vrchlabí 8 8 0 0 168:61 24
2 1. FK NoPaka/TJ Sokol StPaka 8 5 0 3 111:109 15
3 TJ Dvůr Králové 8 4 0 4 109:106 12
4 MFK Trutnov 8 2 0 6 72:125 6
5 TJ Baník Žacléř/FC Mladé Buky 8 1 0 7 77:136 3

Krajský přebor mladších přípravek U 9 – skupina A

Neděle 4. 10. 2020 11:00 TJ Červený Kostelec – FC Vrchlabí, 12:00 MFK Trutnov – FC Vrchlabí

Pořadí Tým Zápasy V R P Skóre Body
1 MFK Nové Město n. M. 6 6 0 0 235:32 18
2 MFK Trutnov 6 6 0 0 196:32 18
3 TJ Červený Kostelec 6 2 0 4 51:170 6
4 FK Náchod 6 1 0 5 63:158 3
5 FC Vrchlabí 6 0 0 6 41:194 0