Zápasy 31. 8. a 1. 9.

VOTROK Krajský přebor dospělých

FC Vrchlabí A – FK Kratonohy – FC Olympia HK 2:1 (2:1). Branky: 13. Hájek Lukáš, 45. Žďárský Petr – 32. Kabeláč Jan. Sestava FC Vrchlabí: Švejdar Jan (C), Hanuš Marek, Hawel Lukáš, Hájek Lukáš, Hladík Patrik (73. Blažej Jan), Zdržálek Dominik, Tauchman Zdeněk, Fišar Tomáš, Kučera Martin, Žďárský Petr (86. Tauchman Martin), Navrátil Tomáš (75. Matěják Ondřej). Připraveni: Cink Jonáš, Slavík Michal, Matoušek Martin.

Roman Fictum, vedoucí mužstva: Dnešní zápas se bodově rozhodl již v prvním poločase. Velmi kvalitního soupeře, což dokazoval celé utkání, se nám podařilo překonat dvakrát z rychlých protiútoků. V druhé půli už ani jeden tým své brankové příležitosti neproměnil, a tak jsme mohli oslavit velmi cenné vítězství.

Zápasy kola: SK Jičín A – TJ Sokol Třebeš A 1:4, SK Dobruška – TJ Jiskra Hořice 0:1, FK Černilov – SK Libčany 1:3, FC Spartak Rychnov n. Kn. – FK Vysoká n.L. 2:1, FK Chlumec n. C. B – FC Slavia HK A 0:2, Spartak Police n. Met. – RMSK Cidlina 0:6, TJ Červený Kostelec – FK Kostelec n. O. 2:0.

Příští kolo: Neděle, 08.09.2019 17:00 RMSK Cidlina – FC Vrchlabí A

So: FC Slavia HK A – Spartak Police n. Met., FK Kostelec n. O. – SK Dobruška, FK Kratonohy – FC Olympia HK – TJ Červený Kostelec, FK Vysoká n.L. – FK Chlumec n. C. B, SK Libčany – SK Jičín A. Ne: TJ Sokol Třebeš A – FC Spartak Rychnov n. Kn, TJ Jiskra Hořice – FK Černilov.

JAKO 1. B třída dospělých – skupina A

SK Miletín – FC Vrchlabí B 2:1 (1:1). Střelci: 3. Rubeš Josef, 80. Němeček Josef (PK) – 16. Farský Pavel. Sestava FC Vrchlabí: Matoušek Martin, Šimůnek Jan, Zajíc Jan (C), Mejsnar Lubor, Slavík Michal (46. Matěják Ondřej), Zajíc Antonín (76. Hochbergr Jan), Fink Jan, Pokorný Vladimír, Blažej Jan (59. Kršík Dominik), Farský Pavel, Tauchman Martin. Připraven Tuž David.

Komentář: V úvodu zápasu vrchlabští zaspali a domácí šli již ve třetí minutě do vedení. Celku Vrchlabí se záhy podařilo vyrovnat a tento spravedlivý stav vydržel první polovinu zápasu. Vyrovnaná hra pokračovala v druhé části. Vrchlabští odmítli tři body, když neproměnili pokutový kop a poté domácí penaltovou šanci dali. Snaha našich hráčů o vyrovnání vyšla naprázdno, proto tři body zůstaly domácím.

Ohlas SK Miletín: Proti kvalitnímu soupeři jsme šli do vedení už ve 2.minutě po střele Rubeše z přímého kopu. Poté převzal iniciativu soupeř a v 16. minutě Farským zaslouženě vyrovnal. I v dalším průběhu první půle byl soupeř lepší a jen díky výbornému Richtrovi jsme drželi nerozhodný stav. Druhý poločas už byl vyrovnaný. Rozhodnutí padlo v posledních15. minutách. To nejprve nastřelili hosté břevno, pak neproměnili penaltu a nakonec z penalty obdrželi rozhodující branku.

Zápasy kola: TJ Sokol B. Třemešná – FK Dolní Kalná 0:4, SK Jičín B – SK Sparta Úpice 5:2, TJ Dvůr Králové B – FK Kopidlno 4:1, TJ Slavoj Skřivany – 1. FK Nová Paka 3:1, TJ Sokol Železnice – TJ Sokol Staré Buky 1:1 (PK4:5), FC Spartak Kobylice – TJ Baník Žacléř 3:0.

Příští kolo: sobota 7. 9. 17:00 FC Vrchlabí – SK Jičín, TJ Baník Žacléř – TJ Sokol B. Třemešná, TJ Sokol Staré Buky – FC Spartak Kobylice, 1. FK Nová Paka – TJ Sokol Železnice, SK Sparta Úpice – TJ Dvůr Králové B, FK Dolní Kalná – SK Miletín. Neděle FK Kopidlno – TJ Slavoj Skřivany.

Premier Steel 1. Krajská liga dorostu U 19

FC Vrchlabí vs. SK Třebechovice 4:1 (1:0). Střelci: 32. Rodr Patrik, 56. Rodr Patrik, 75. Tran David, 89. Tran David – 80. Jánský Kryštof. Sestava FC Vrchlabí: Klekner Jan, Šolc Vojtěch, Volech Radek (63. Pacholík Daniel), Štefan David, Drinka Štěpán,  Hladík Daniel (73. Mařík Robert), Hawel Marek (C), Mlejnek Stanislav, Tran David, Dressler Vojtěch (26. Rodr Patrik), Navrátil Daniel, Krajník Matouš.

Příští kolo: Neděle, 08.09.2019 11:00 FC Nový HK – FC Vrchlabí

AT Consult 1. Krajská liga dorostu U 17 – skupina A

FC Slavia HK/TJ Sokol Malšova Lhota vs. FC Vrchlabí 2:2 (0:0, pk 4:3). Branky: 54. Jaroš David, 65. Laksar Adam -76. Navrátil Daniel, 85. Navrátil Daniel. Sestava FC Vrchlabí: Březina Jakub, Valnoha Roman, Zlatník Luboš, Rodr Patrik, Hladík Daniel, Šíd Ondřej, Mlejnek Stanislav (C), Navrátil Daniel, Zuzánek Daniel, Pokorný Ondřej, Raabe Dominik, Rada Matyáš, Kout Filip.

DAHASL 1. Krajská liga žáků U 15 – skupina A

FK Jaroměř vs. FC Vrchlabí 3:3 (1:2, pk 5:6). Střelci: 4. Skalický Lukáš, 56. Rezek Jiří (Pokutový kop), 71. Rezek Jiří – 16. Dědek Jan, 20. Mečíř Daniel, 53. Mečíř Daniel. Sestava FC Vrchlabí: Březina Jakub, Pokorná Petra, Dědek Jan (C), Podrazil Stanislav, Boháč Adam, Kocián Miroslav, Nývlt Hynek, Malý Antonín, Marek Matyáš, Mečíř Daniel, Boháč Radim, Kúřil Josef, Čipkala Martin.

ČP KP mladších žáků U 13 – skupina A, SK Jičín I – FC Vrchlabí/MFK Trutnov B 2:4, FKM Javorka/SK Miletín – FC Vrchlabí/MFK Trutnov B 5:0, FC Vrchlabí/MFK Trutnov B – TJ Dvůr Králové 3:2

KP starších přípravek U 11 – skupina A. FC Vrchlabí – 1. FK NoPaka/TJ Sokol StPaka 16:10, 11:00 FC Vrchlabí – TJ Baník Žacléř/FC Mladé Buky 33:8.