Zápasy 6. 4. a 7. 4., A tým do Třebše

Muži A sehrají své utkání v sobotu  6. 4. v Třebši, a to od 16:30. Pokusí se napravit zaváhání v domácím utkání s celkem Dobrušky. V podzimním utkání celek TJ Sokol Třebeš ve Vrchlabí zvítězil. 9. 9. 2018 FC Vrchlabí A – TJ Sokol Třebeš 0:3 (0:2). STŘELCI: 5. Fridrich Jan, 31. Kincl Michal, 81. Ryšavý Michal. Sestava: Švejdar Jan (74.Janalík František), Hanuš Marek, Hawel Lukáš, Hampl Tomáš (64.Fišar Tomáš), Zajíc Antonín (46.Šulc Miloš), Hladík Patrik, Fink Jan, Kraus Pavel (C) (74.Blažej Jan), Wojcik Dan (46.Matěják Ondřej), Tomčík Milan, Navrátil Tomáš. Petr Zieris – trenér FC: V začátku utkání jsme obdrželi branku což nás přimělo k větší aktivitě a vytvoření tlaku na branku soupeře. Nicméně do nějakých vyložených šancí jsme se nedostávali. Následně jsme zaspali v obranné činnosti a soupeř nás potrestal podruhé. v druhém poločase jsme se snažili o korekci výsledku, ale opět byla naše snaha marná a v závěru utkání z rychlého brejku výsledek soupeř ještě upravil. Hosté byli dnes agresivnější ,důraznější , hladovější po výhře a zaslouženě si odvážejí plný počet bodů.

Ve Vrchlabí se odehrají utkání starších přípravek, starších žáků, staršího dorostu, mladších žáků a rezervy mužů, jak je uvedeno v tabulce. Zejména zajímavý a důležitý bude zápas 1. B třídy mezi zálohou mužů a týmem TJ Sokol Staré Buky, ve kterém půjde o záchranu v soutěži. Na podzim náš B celek si z horké půdy ve Starých Bukách odvezl všechny body. Sobota 25. 8. TJ Sokol Staré Buky – FC Vrchlabí 2:5 (2:1). Branky: 44. Wimmer Roman, 85. Makovský Jiří –  2. Pokorný Vladimír, 30. Stránský Martin, 52. Zajíc Jan (pen.), 66. Mejsnar Lubor, 84. Jech Kryštof. Sestava FC: Tuž David – Blažej Jan, Zajíc Jan (C), Slavík Michal  (75. Šimůnek Jan), Mejsnar Lubor, Jech Kryštof, Bürger David, Stránský Martin, Pokorný Vladimír, Šafář Petr  (51. Kršík Dominik), Peterka Filip. Vrchlabí přijelo do Starých buků odčinit domácí prohru z minulého kola. Záměr se vydařil. Už v první minutě jsme šli dovedení a po vstřelení druhé branky bylo na hřišti jen jedno mužstvo. Další branky však do domácích svatyně nepadly a po chybě bylo 2:1 pro vrchlabské. Druhý poločas Vrchlabí otupilo snahu domácích a pustilo je do tlaku až v samém závěru, za rozhodnutého stavu.