Zápasy 7. 8. a 8. 8. Rezerva dospělých vede tabulku

MIACOM Krajský přebor mužů

FK Černilov – FC Vrchlabí  2:2 (1:2, PK 5:4)

Branky: 20. Vydarený Jiří, 70 Vydarený Jiří  – 13. Zdržálek Dominik, 40. Tomčík Milan. Sestava FC Vrchlabí: Klekner Jan, Štefan David, Dejmek Radek, Hájek Lukáš, Hawel Marek (Chleborád Erik), Hawel Lukáš, Fink Jan, Zdržálek Dominik, Tomčík Milan, Novotný Vít (Fišar Tomáš, Hanuš Marek (Kraus Pavel).

FC Vrchlabí: Po úvodní převaze domácích, když podržel vrchlabské gólman, šli hostující hráči do vedení. Po šanci, která skončila rohovým kopem a následnou brankou, když nedůraz domácích potrestal vrchlabský Zdržálek. Hráči FK Černilov přidali a jejich snaha byla korunována vyrovnávací brankou. To běžela 20. minuta. Poločasový výsledek však určila branka Vrchlabí, když proměnilo rychlý protiútok (40. minuta Tomčík)).  Ve druhé polovině utkání domácí korunovali svoji snahu o vyrovnání v 70. minutě. Po odraženém balónu s přehledem skóroval domácí hráč. Do konce zápasu se stav již nezměnil, ale šance k rozhodnutí byly na obou stranách. V penaltovém rozstřelu FC Vrchlabí opět zklamalo. Porážka mrzí o to více, protože jsme ztratili dvakrát vedení.

FK Černilov: První domácí zápas v sezoně jsme začali dobře a prvních deset minut jsme měli převahu. Následně soupeř potrestal náš nedůraz a šel do vedení. Podařilo se nám vyrovnat, ale do poločasu opět Vrchlabí potrestalo naši nezodpovědnost a nedohrání situace.Druhý poločas jsme zapnuli na vyšší obrátky a šli za vyrovnáním a poté i za výhrou, k čemuž nám pomohli střídající hráči. Bohužel vítězné branky jsme se nedočkali. Vrchlabí bylo stále nebezpečné z protiútoků, takže druhý poločas se musel divákům líbit

Zápasy kola: SK Červený Kostelec – SK Dobruška 0:3 (0:1), FK Kostelec nad Orlicí – RMSK „Cidlina“ Nový Bydžov 0:1 (0:1), TJ Sokol Třebeš A – SK Jičín A 2:1 (0:1, pk4:2), FC Spartak Rychnov nad Kněžnou – Spartak Police nad Metují 0:4 (0:2), FK Chlumec nad Cidlinou B – FC Slavia Hradec Králové A 0:4 (0:0), FK Jaroměř – TJ Jiskra Hořice 1:0 (1:0).

16 FC Spartak Rychnov n. Kn. 2 0 2 0 0 0:5 0

Sobota 14. 8. TJ Jiskra Hořice – TJ Sokol Třebeš A, SK Jičín A – FK Černilov, SK Libčany – FK Kostelec nad Orlicí, SK Dobruška – FK Vysoká n/L.. Neděle: FC Slavia Hradec Králové A – FK Jaroměř, RMSK „Cidlina“ Nový Bydžov – FK Chlumec nad Cidlinou B, Spartak Police nad Metují – SK Červený Kostelec.

JAKO 1. B třída mužů – skupina A

FC Vrchlabí – SK Sparta Úpice 4:0 (2:0).

Branky: 20. Zajíc Jan (Pokutový kop), 42. Mlejnek Stanislav, 70. Mlejnek Stanislav, 90. Mlejnek Stanislav.

Sestava FC Vrchlabí: Klekner Jan, Šimůnek Jan (46. Zdržálek Dominik), Zajíc Jan (C) (84.Tuž David), Cink Jonáš, Mejsnar Lubor, Štefan David, Bürger David, Hawel Marek, Zajíc Antonín (58. Pokorný Vladimír), Mlejnek Stanislav, Navrátil Daniel (65. Hladík Patrik).

FC Vrchlabí, Zajíc Jan: Kluky musím pochválit za předvedený výkon. My hrozili po kombinacích, soupeř ze standardek. Musím vyzdvihnout hatrick dorostence S. Mlejnka, výkon navrátilce do sestavy A. Zajíce a útočnou výpomoc rezervního brankáře D. Tuže. Za mě penalta jasná, červená karta hodně přísná.

Zápasy kola: TJ Dvůr Králové nad Labem B – SK Jičín B 1:1 (0:0) Pen: 5:4, TJ SOKOL Stará Paka – TJ Baník Žacléř 6:0 (1:0), SK Miletín – FK Dolní Kalná 4:2 (2:0), TJ Slavoj Skřivany – TJ Jiskra Kocbeře 2:1 (0:0), FC Vrchlabí B – SK Sparta Úpice 4:0 (2:0), TJ Sokol Železnice – FK Kopidlno 6:1 (2:0), FC Spartak Kobylice – 1. FK Nová Paka 2:5 (0:1)

Příští kolo:  Sobota 14. 8. 2021 17:00FK Dolní Kalná – FC Vrchlabí B

FK Nová Paka – TJ SOKOL Stará Paka, SK Jičín B – FC Spartak Kobylice, TJ Jiskra Kocbeře – TJ Dvůr Králové nad Labem B, SK Sparta Úpice – TJ Slavoj Skřivany, Neděle: FK Kopidlno – SK Miletín, TJ Baník Žacléř – TJ Sokol Železnice.

1 FC Vrchlabí B 2 2 0 0 0 9:0 6
2 TJ SOKOL Stará Paka 2 2 0 0 0 10:2 6
3 SK Miletín 2 2 0 0 0 7:3 6
4 TJ Slavoj Skřivany 2 2 0 0 0 5:1 6
5 TJ Dvůr Králové n. L. B 2 1 0 1 0 2:1 5
6 TJ Sokol Železnice 2 1 1 0 0 8:5 3
7 1. FK Nová Paka 2 1 1 0 0 5:3 3