Zápasy FC 15. 8. a 16. 8. FOTO

foto VR – Úpice

VOTROK Krajský přebor dospělých

FK Černilov – FC Vrchlabí A (odloženo). Úvodní naše soutěžní utkání bylo odloženo z důvodu marodky hráčů Černilova.

Zápasy kola

datum a čas domácí hosté skóre
15.08.2020 14:00 SK Jičín A FC OLYMPIA HK 1901 1 : 0
15.08.2020 17:00 FK Chlumec nad C. B SK Dobruška 1 : 2
15.08.2020 17:00 FK Vysoká n/L. FC Slavia HK A 2 : 3
16.08.2020 17:00 FC Spartak Rychnov n/K FK Kostelec nad Orlicí 1:3
16.08.2020 17:00 Spartak Police n/M TJ Červený Kostelec 1:1 (4:3)

22.08.2020 17:00 SK Dobruška FK Černilov
22.08.2020 17:00 SK Libčany FK Vysoká n/L.
22.08.2020 17:00 TJ Červený Kostelec SK Jičín A
22.08.2020 17:00 FC OLYMPIA HK1 901 FC Spartak Rychnov n/K
23.08.2020 17:00 FC Vrchlabí A TJ Sokol Třebeš A
23.08.2020 17:00 TJ Jiskra Hořice RMSK „Cidlina“ Nový Bydžov

JAKO 1. B třída dospělých

FC Vrchlabí B – SK Sparta Úpice 1:0 (0:0). Branka: Fink. Sestava FC Vrchlabí: Klekner Jan, Štefan David, Zajíc Jan (C), Fink Jan, Mejsnar Lubor, Hančovský Šimon (63. Hawel Marek), Bürger David, Pokorný Vladimír, Slavík Michal (69. Kraus Pavel), Žďárský Petr (79. Zarebski Ondra), Tauchman Martin (89. Kršík Dominik)

Nedělní utkání bylo kvalitní. V úvodu zápasu nevyužili domácí dvě šance, kterým svatyně hostů odolala. V další části utkání měli více ze hry hráči z Úpice, ale své možnosti také promarnili. Ve druhé polovině pokračovala snaha hostů o tříbodový zisk, která nevedla ke vstřelené brance. V závěru duelu se začala hra vyrovnávat. Domácí hráči bojovností přetlačili soupeře, když po pěkné akci šli do vedení, které udrželi až do konečného hvizdu.

Ohlas Z Úpice: V prvním poločase jsme byli lepším týmem i když úvod utkání patřil domácím. Obě mužstva si vytvořila šanci ke vstřelení branky, kterou však nevyužila. Nám se podařilo si vytvořit spoustu standartních situací, ale opět bez vstřelené branky. Úvod druhého poločasu patřil domácím, kdy jsme byli horším mužstvem. Postupem času jsme hru vyrovnali, vytvořili si šance, které se nám nepodařilo proměnit a to rozhodlo. Domácí tým svou šanci zužitkoval a proto také dnes vyhrál. Domácím gratuluji k vítězství.

Náš B tým zvítězil 1:0 nad týmem ÚPICE. Branku vstřelil Fink.
Děkujeme všem fanouškům a už se na vás těšíme za týden, kdy naše áčko odehraje první zápas sezóny proti Třebši. V neděli 23. srpna na domácím hřišti od 17:00, všichni jste zváni, doufám, že poženete náš A tým za vítězstvím

16.08.2020 17:00 FC Vrchlabí B SK Sparta Úpice 1:0
16.08.2020 17:00 FK Kopidlno TJ Jiskra Kocbeře 3:3 (pk4:3)

Genext 2. Krajská liga dorostu U 19

FC Vrchlabí B – TJ Sokol Dohalice/TJ Jiskra Hořice 10:2.

Branky: 15. Teichman Tomáš, 29. Teichman Tomáš, 30. Zlatník Luboš, 33. Jirousek Matěj, 40. Navrátil Daniel, 45. Navrátil Daniel, 49. Zlatník Luboš, 56. Navrátil Daniel, 91. Štětina Matěj, 77. Zlatník Luboš – 54. Tesárek Filip, 80. Janďourek Patrik

Sestava FC Vrchlabí: Březina Jakub, Psohlavec Jiří, Grohman Matyáš, Dědek Jan, Šíd Ondřej,Zlatník Luboš, Navrátil Daniel, Teichman Tomáš, Raabe Dominik (C), Jirousek Matěj, Pokorný Ondřej, Marek Matyáš, Štětina Matěj, Srnský Jakub, Kmínek Dominik.

Úvodní utkání soutěže se nám výsledkově podařilo. Spokojeni můžeme být s hrou v první půli. Ve druhé půli už nám hra trochu vázla a přibyly i chyb. Na naší hře je ještě spousta práce.

Příští zápas FC Vrchlabí SD B

22.08.2020 14:30 TJ Tatran Hostinné FC Vrchlabí B

DAHASL 1. Krajská liga žáků

Rasošky – FC Vrchlabí/MFK Trutnov B 0:11 (0:5). Branky: 5. Dubský Miroslav, 10. Leier Michael, 11. Valenta Tomáš, 18. Paulů Vojtěch, 27. Klazar Filip, 34. Klazar Filip, 43. Zajíc Matěj, 44. Klazar Filip, 51. Čipkala Martin, 70. Nývlt Hynek, 76. Valenta Tomáš. Sestava FC: Křivánek Matouš, Marsch Radek, Metlický David, Dubský Miroslav, Andrejs Tadeáš, Kocián Miroslav (C), Klazar Filip, Nývlt Hynek, Štefan Radek, Valenta Tomáš, Paulů Vojtěch, Zajíc Matěj, Leier Michael, Mader Jan, Čipkala Martin.