Zápasy FC Vrchlabí 29 a 30. 10

Muži A, 30. 10. neděle 14:30 MFK Trutnov B – FC Vrchlabí 3:1 (1:0). Branka  FC Havránek. Roman Fictum, vedoucí mužstva FC Vrchlabí: Do dnešního okresního derby jsme odjeli bez tří hráčů základní sestavy a bylo to znát. Domácí tým měl více ze hry, dostali nás pod tlak a měli na kopačkách ještě více gólů než vstřelili. Když se nám podařilo snížit na rozdíl jedné branky, tak jsme si vzápětí dali vlastní gól a o osudu utkání bylo rozhodnuto. Domácí zvítězili zaslouženě.

16. SK Týniště n. O. 13 3 0 10 19:38 10 1 2

Muži B, 29. 10. sobota 14:30 FC Vrchlabí – FK Mostek 3:1 (1:1). Branky: Havránek, Mejsnar, Kunc – Brádle. ŽK: 4:3. Rozhodčí: Seidl, Diváků: 55. Mostek, který je složen z hráčů, kteří mají mezi sebou věkový rozdíl až třicet let, překvapil vrchlabské ihned v úvodu. Nekoncentrovanost domácích potrestal Brádle už v první minutě. Vrchlabí se podařilo vyrovnat v polovině prvního poločasu, a to Havránkem. V druhé půli se domácím podařilo strhnout vedení na svoji stranu v 56. minutě brankou Mejsnara a v závěru zápasu pojistku na tři body zařídil Kunc.

14. TJ Jiskra Podhůří 12 3 0 9 21:58 8 1 0

Starší dorost, 30. 10. neděle 12:00 MFK Trutnov  – FC Vrchlabí 12:0 (4:0). Jednoznačná záležitost. Domácí nám po celých devadesát minut nedali čuchnout. Gratuluji soupeři k výhře a hlavně předvedenému výkonu. Musí to být radost s tímto kolektivem pracovat.

14. FK LETOHRAD 12 2 0 10 19:45 7 1 2

Mladší dorost, 29. 10. sobota 11:15 Nové Město/Česká Skalice – FC Vrchlabí 0:4 (0:3). Branky: Šafář 2, Farský 2. M. Hanuš, trenér FC Vrchlabí: V první minutě měli domácí vyloženou šanci, kterou zneškodnil Matoušek, ale jinak jsme měli po celé utkání převahu. Druhá půle už byla ve znamení našich nevyužitých šancí.

11. Jičín/Javorka 12 1 0 11 15:60 4 0 1

Starší žáci, 29. 10. sobota 9:30 Nové Město/Rozkoš – FC Vrchlabí 1:3 (0:2). Branky Mařík 2, Mlejnek. Pavel Zuzánek – vedoucí mužstva FC Vrchlabí: Dá se říct, že povinné vítězství, ale měli jsme problém přizpůsobit se nezvyklému povrchu, který nám dělal problémy. Šancí jsme si vytvořili dost, ale bohužel jsme narazili na dobrého golmána domácích. Ale i řešení těchto situací, zejména, když jdeme sami na golmana musíme řešit lépe. Asi by této soutěži slušelo si zahrát na vedlejším, hlavním hřišti.

1. Jičín/Javorka 12 12 0 0 89:7 36 0 0
2. FC Nový HK 12 11 0 1 53:26 33 0 0
3. TJ Slovan Broumov 11 7 0 4 50:18 21 0 0
4. Kostelec/Častolovice 12 7 0 5 53:34 21 0 0
5. TJ Sokol Třebeš 12 7 0 5 45:27 21 0 0
6. Chlumec/Lovčice 12 7 0 5 35:33 20 1 0
7. FC Vrchlabí 12 6 0 6 21:40 18 0 0
8. FC Spartak Rychnov 12 4 0 8 24:61 12 0 0