Zápasy MB a MA

MA

FC Vrchlabí – MFK Trutnov 0:1 (0:0). Branka 70. vlastní

Sestava FC: Janalík František, Dejmek Radek, Kout Zdeněk, Hawel Lukáš (C), Hawel Marek, Mlejnek Stanislav (64. Pokorný Ondřej), Blažej Jan, Schütz Michael (82. Rodr Patrik), Kučera Martin, Kroczek Tomáš (71. Šimůnek Jan), Tomčík Milan. Petrů Miroslav, Kraus Pavel.

Zápas byl odehrán za stálého deště. V úvodní polovině utkání bylo Vrchlabí aktivnější a vytvářelo si slibné příležitosti, včetně pokutového kopu. Tuženou branku se nám však vstřelit nepodařilo. Druhé polovina utkání byla převážně v režii hostů, kteří byli na zápas dobře fyzicky připraveni a svoji herní převahu korunovali brankou. Po tomto vedení to byl od našeho mužstva jen bojovný křečovitý výkon, proto si hosté odvážejí všechny body.

Hned na úvod nového ročníku jsme si v nepříliš pohledném promáčeném derby připsali důležitý bodový zisk. Výhra to byla sice utrápená a ubojovaná, ale o to je pro nás cennější. První poločas patřil domácím, dostali se do více šancí a většinu času měli herní převahu. Nabídnutou penaltou však naštěstí pohrdli. Ve druhé půli jsme iniciativu postupně začali přebírat my a soupeře jsme drželi na jeho polovině, což nakonec vyústilo ve sraženou přihrávku ze strany a vítěznou vlastní branku.

MB

TJ Sokol Stará Paka – FC Vrchlabí B 4:2 (4:0). Branky: 6. Svoboda Adam, 23. Luňák Marek (Pokutový kop), 29. Fišar Tomáš (Pokutový kop), 44. Vlastní – 47. Grohman Matyáš, 56. Hawel Marek.

Sestava FC: Šíd Ondřej, Grohman Matyáš, Šimůnek Jan, Štefan David (29. Mlejnek Stanislav), Pokorný Ondřej, Bürger David, Hawel Marek, Schütz Michael, Kraus Pavel (C), Jech Filip, Kršík Dominik.

Zápas dvou rozdílných poločasů. V první polovině byli domácí aktivnější a naše hra neměla s fotbalem nic společného. Po hrubých chybách jsme soupeři darovali tři PK a další tutovky. My jsme branku prakticky neohrozili. V druhé části utkání se obraz hry diametrálně změnil a při využití alespoň poloviny stoprocentních šancí, by zápas skončil remízou. Gratulujeme domácím k bodovému zisku. Stínem utkání bylo těžké zranění domácího hráče, kterému přejeme brzké uzdravení.

Zápasy kola: TJ Sokol Nepolisy – 1. FK Nová Paka 2:2 (1:0), FK Dolní Kalná – TJ Jiskra Kocbeře 6:0 (3:0), SK Lázně Bělohrad B – FK Kopidlno 1:5 (1:3), TJ Slavoj Skřivany – TJ Spartak Kosičky 3:7 (2:3), SK Jičín B – FK Chlumec nad Cidlinou C 2:3 (1:3). Neděle 6. 8. 2023 17:00 SK Sparta Úpice – SK Sobotka.