Závěrečný domácí zápas + ostatní utkání

Muži A: FC Vrchlabí – Sokol Nepolisy 10. 6. 2017 od 17:00, Přijďte povzbudit náš tým, pěkné počasí, občerstvení

Poslední domácí utkání naši hráči, jakožto již vítězové 1. A třídy, sehraji s celkem Nepolis. Tento tým je již zachráněn v soutěži, proto oba týmy můžou hrát bez trémy a zábran. V minulém kole náš dnešní soupeř v domácím utkání nadělil šestku rezervě Náchodu a inkasoval jen třikrát Poločas skončil výsledkem 2:0. Střelecky řádil J. Vaníček, který zatížil konto soupeře pěti brankami. FC Vrchlabí zavítalo v minulém kole na hřiště, druhého postupujícího, Třebše.

V podzimním duelu se našim fotbalistům podařilo na hřišti Nepolis zvítězit. TJ Sokol Nepolisy – FC Vrchlabí 2:4 (2:1). Branky: 11. Masák Michal, 33. Tlustý Martin – 2. Zajíc Antonín, 54. Hájek Lukáš, 61. Zdržálek Dominik (pen.), 71. Žďárský Petr. Vedoucí mužstva: Roman Fictum, vedoucí mužstva FC Vrchlabí: Do zápasu na těžkém, ale hlavně nerovném terénu jsme vstoupili rychlou úvodní brankou již ve druhé minutě. Další vyložené šance jsme bohužel neproměnili, což se nám vymstilo a domácí otočili výsledek. Do druhé půle jsme šli s odhodláním zápas vyhrát. Lépe jsme kombinovali a začali konečně proměňovat šance a díky tomu jsme zápas zaslouženě vyhráli, i když domácí dvakrát trefili z náhodných šancí tyč.

Tým Soutěž Datum Domácí Hosté Výsledek Hřiště Odjezd
MP OP MLADŠÍ PŘÍPRAVKY 10.6.2017 9:00 FC Mladé Buky FC Vrchlabí 11:7 Mladé Buky 7:45
MB OP MUŽI 10.6.2017 14:00 FK Mostek A FC Vrchlabí B 4:0 Mostek 12:45
SD VČ. P STARŠÍ DOROST 10.6.2017 14:00 FC Vrchlabí MFK Nové Město n. M. 2:2 Vrchlabí –
MA 1. A TŘÍDA MUŽI 10.6.2017 17:00 FC Vrchlabí TJ Sokol Nepolisy 7:0 Vrchlabí –
KP STARŠÍ ŽÁCI 11.6.2017 9:30 FC Vrchlabí TJ Sokol Třebeš 1:7 Vrchlabí –
MD KP MLADŠÍ DOROST 11.6.2017 11:15 FC Vrchlabí TJ Sokol Třebeš 1:5 Vrchlabí