Fotbalový podzim začíná 6. 8. 17:00 MFK Trutnov B

FC Vrchlabí – MFK Trutnov, 6. 8. 2023, 17:00, Vejsplachy

Utkání nové sezóny pro mužstva FC Vrchlabí začíná. V úvodním kole naše mužstvo dospělých přivítá tým z Trutnova, tedy svou misi začne okresním derby zápasem. Po neúspěšné minulé sezóně, když naše mužstvo sestoupilo z krajského přeboru, potřebuje především nabrat sebevědomí. O to bude první kolo soutěže důležitější. Naše mužstvu do podzimních utkání posílili devatenáctiletí mladíci Patrik Rodr a Miroslav Petrů. Další posílení kádru je stále v jednání. V zápasech  MA i MB budou dostávat příležitosti i odchovanci z řad dorostu, kteří mají určitě svoji kvalitu. Záporem pro mužstvo je, že někteří hráči, po slibu setrvání v týmu si to rozmysleli a vynucují si přestup, odmítají hrát za Vrchlabí.

V generálce na dnešní utkání naši hráči podlehli diviznímu soupeři  SK Kosmonosy zde ve Vejsplachách 4:1, když po našem poločasovém vedení dokázali hosté svoji kvalitu a s přehledem otočili zápas.

Soupiska FC: Blažej Jan, Dědek Jan, Dejmek Radek, Fink Jan, Hawel Marek, Hawel Lukáš, Pokorný Ondřej, Kučera Martin, Matěják Ondřej, Janalík František, Mlejnek Stanislav, Kout Zdeněk, Schütz Michael, Šimůnek Jan, Štefan David, Tomčík Milan, Žďárský Petr, Zdržálek Dominik, Petrů Miroslav, Rodr Patrik …..

Za tým FC Vrchlabí budou zodpovídat Jiří Čapek – Vedoucí mužstva a trenéři Pavel Kraus a Vlado Letkovský, který se vrací do našeho klubu po dlouhých letech.

Rezerva MFK Trutnov v minulé sezóně skončila v tabulce 1. A třídy na šestém místě a její hráči nasbírali 47 bodů při skóre 80:62.

Přijďte povzbudit náš tým!!!!