HT: 3 : 0
HT: 3 : 0

@

FC Vrchlabí B vs. TJ Sokol Nepolisy 6:0 (3:0).

Branky: 23. Žďárský Petr, 27. Grohman Matyáš, 29. Žďárský Petr, 60. Schütz Michael, 85. Kraus Pavel (Pokutový kop), 87. Marek Matyáš.

Sestava FC: Šíd Ondřej, Šimůnek Jan, Cink Jonáš, Mejsnar Lubor, Bürger David, Grohman Matyáš (46. Davídek Oliver, 57. Marek Matyáš), Mlejnek Stanislav (87. Jech Filip), Schütz Michael (66. Kršík Dominik), Votoček Martin (66. Srnský Jakub), Kraus Pavel (C), Žďárský Petr.

V úvodu zápasu byla hra vyrovnaná. Smrtící byla pro hosty třetí desetiminutovka, když třikrát inkasovali. Tyto branky zlomily hráče Nepolis a rozhodly o našem bodovém zisku. Stínem zápasu bylo zranění na obou stranách, kterým přejeme brzké uzdravení.

Nemůžeme se vymlouvat na to, že nám několik hráčů chybělo, protože prvních dvacet minut to šlo i bez nich a byli jsme fotbalovějším týmem. Jenže místo toho, abychom šli do vedení, tak přišel nepochopitelný pětiminutový výpadek, kdy jsme se dopustili řady, a bylo to 3:0. Ve druhé půli jsme chtěli s výsledkem něco udělat, ale zabrzdila nás neproměněná velká šance. Poté si už domácí zápas pohlídali a navíc přidali další góly.