1
HT: 1 : 1
HT: 1 : 1

@

Rtyně v Podkrkonoší – Vrchlabí B 2:1 (1:1). Branky: Hoffman, Černý – Janda. Rozhodčí: Tandler. ŽK: 3:3. Diváků: 60. Ve Rtyni se od úvodní minuty hrál bojovný zápas. Domácí se pustli do soupeře, ale z územní převahy nevytěžili nic. Naopak v 11. minutě po hrubém nedorozumění v obraných řadách inkasovali 0:1. To domácími otřáslo, nicméně se neustále snažili o zteč hostující branky. Hosté odpovídali bleskovými brejky, se kterými měla rtyňská obrana neustále starosti. Zahřmělo až ve 37. minutě, když se neohroženě probil do šestnáctky hostů Martin Hoffman a srovnal stav na 1:1. Druhou půli začali náporem hosté, ale z převahy vytěžili pouze nepřesné střely. Jediným skutečným nebezpečím pro domácí branku byly velice nepříjemné standardní situace, ale míče nenašly adresáta. Hra se postupně přeměnila v urputný boj o každý  míč a vytratila se fotbalovost. Bylo jasné, že může rozhodnout jediný moment. Ten nastal v 81. minutě, když hostující obránci zastavili nedovoleně pronikajícího Martina Hoffmana. Míč si před hranicí šestnáctky postavil Radek Černý a střelou k tyči proměnil hostujícího gólmana v sochu 2:1. Hosté sice vrhli zbytek sil do vyrovnání, ale času již nezbývalo. Domácí celek tak doslova vydřel cennou výhru.