0
HT: 1 : 0
HT: 1 : 0

@

FC Vrchlabí – Baník  Rtyně 2:0 (1:0). Rozhodčí: Prokop. Branky: Janoch, Kraus  ŽK: 1:4. ČK: 0:0 Diváci: 35.

V úvodu utkání se třikrát zablýskalo před brankou hostí a jednou u branky domácích. Všechny tyto příležitosti zůstaly nevyužity. Po té se hra uklidnila a šance  ke vstřelení branky nebyly. Vrchlabským dělal problém důraz hráčů Rtyně. Vše důležité se v první půli odehrálo ke konci poločasu. Hosté neproměnili pokutový kop a za chvíli z rychlého protiútoku skóroval s přehledem Janoch. Ve druhé půli hosté Vrchlabí zatlačili, i díky změny počasí (vítr), ale svůj tlak nedokázali využít. Jejich největší šance skončila na brankové konstrukci. Až v 73. minutě dal pojistku domácím Kraus, když proměnil nájezd. Ke konci zápasu snaha hostů o zkorigování výsledku vyšla naprázdno a Vrchlabí své příležitosti také nevyužilo.