3
HT: 2 : 1
HT: 2 : 1

@

FC Vrchlabí – TJ Jiskra Podhůří 2:3 (2:1). Branky: Janoch, Blažej – Jirků 2, Novotný. Rozhodčí: Pilný F. ŽK: 3:2. Diváků: 55. Sestava: Zajíc M. Zajíc J., Nývlt, Cink, Sedláček, Montagna (Kršík), Janda, Blažej, Janoch (Zarebski), Mejsnar, Žďárský.  Vrchlabí v místním derby svoji převahu v první polovině korunovalo dvěma brankami, ale po ukvapené svoji rozehrávce ve 45. minutě hosté korigovali na poločasový výsledek 2:1. Druhá půle začala s tím, že to vypadalo, jako když Vrchlabí nemůže přijít o vítězství. Podhůří mělo převahu a šance. Za tuto aktivitu byli hosté odměněny dvěma brankami a výsledek 3:2 pro ně byl i přes snahu a šance domácích v závěrečné čtvrthodině konečný. Dík patří vrchlabským dorostencům, kteří doplnili muže a rozhodně patřili k tomu lepšímu v našem mužstvu (Cink, Montagna, Blažej, Nývlt, Kršík)

Aktuální kolo: Poříčí u Trutnova – Mladé Buky 1:4, Rtyně – Vítězná 4:1, Strážné – Bílá Třemešná B 4:0, Staré Buky – Bohuslavice 2:2 (PK1:2), Žacléř A – Kuks 9:0,Janské Lázně – Mostek 2:0.

Následující kolo: Poříčí u Trutnova – Janské Lázně, Mostek – Vrchlabí B, Podhůří – Žacléř A, Staré Buky – Kuks, Bohuslavice – Strážné, Bílá Třemešná B – Rtyně, Vítězná – Mladé Buky.