1
HT: 1 : 0
HT: 1 : 0

@

FC Vrchlabí – FC Rychnov n/K. 4:1 (1:0). Branky FC VR: 28. Hájek, 50. Tomčík, 55. Tomčík, 85. Tomčík. Sestava FC VR: Hladík Patrik, Hanuš Marek, Hawel Lukáš, Hájek Lukáš, Pleva Jaroslav, Hančovský Šimon, Kout Zdeněk, Fink Jan, Tomčík Milan, Hradecký Michal, Žďárský Petr. Střídající: Matěják Ondřej, Cink Jonáš, Blažej Jan, Zajíc Michael. Vedoucí mužstva Roman Fictum: Od první minuty se hrál rychlý, bojovný fotbal. Nám se dařila kombinační hra, dobře a bez chyb jsme bránili a díky tomu jsme se ujali zaslouženě vedení. Ve druhé půli jsme pokračovali v naší důsledné hře a zaslouženě dovedli utkání do vítězného konce. K hladkému průběhu utkání přispěla i trojice rozhodčích, která si věděla rady i ve složitějších situacích.