3
HT: 0 : 0
HT: 0 : 0

@

TJ Červený Kostelec –  FC Vrchlabí 1:3 (0:0). Střelci: 77. Bárta  – 66. Hančovský 68. Žďárský 78. Fink. Sestava FC: Hladík – Hawel, Hanuš, Pleva, Hančovský (84. Hájek), Kout, Fink, Stránský, Matěják, Žďárský (90. Burger), Tomčík.

Petr Koucký, trenér FC: Za dnešní zápas musím kluky pochválit, protože opravdu plnili na hřišti to, co jsme si v kabině řekli. Doufám, že se nám konečně začíná vracet nějaká herní jistota a budeme se nadále zlepšovat.

Josef Macek, vedoucí mužstva TJ: Na výborně připraveném trávníku se hrál rychlý a pohledný fotbal. Hosté byli přesnější v kombinaci a ve druhém poločase během dvou minut rozhodli zápas. Domácí Bártou snížili, ale z rychlého protiútoku hosté znovu odskočili na rozdíl dvou branek. Utkání s přehledem odřídila trojice rozhodčích.