0
HT: 0 : 0
HT: 0 : 0

@

FC Vrchlabí – FK Poříčí 1:0 (0:0). Branka Mejsnar. ŽK 2:2. Rozhodčí Prokop. Diváků 35. Seatava FC: 22 Zajíc M., 2 Bürger,  3 Zajíc J., 4 Mejsnar, 5 Cink, 7 Janda, 9 Pokorným 10 Panýr, 11 Janoch, 12 Tauchnan, 13 Kraus, 6 Jech, 8 Zarebski, 14 Sedláček, 15 Blažek, 16 Blažej.

V první polovině poločasu utkání mělo Vrchlabí převahu, ale vyložené šance si nevytvořilo. Poté se hra vyrovnala. Gólmani obou týmů byli však prakticky bez práce. V druhém poločasu domácí měli převahu, kterou korunovali brankou. Tento gól však nebyl uznán pro faul (nefaul) na brankáře. Vrchlabí tento okamžik nerozhodil a po pěkné akci zleva hlavičkou zakončil Mejsnar a Vrchlabí šlo do vedení. Výsledek si domácí s přehledem pohlídali a zaslouženě získali tři body.