3
HT: 1 : 1
HT: 1 : 1

@

FK Poříčí u Trutnova – FC Vrchlabí B 2:3 (1:1). Branky: Pilný, Machalík – Stránský 2, Janda. Rozhodčí: Beránek. ŽK: 0:1. Diváků: 80. Sestava FC Vrchlabí: Tuž David, Zajic Jan, Hladík Patrik, Tauchman Michal, Cink Jonáš, Šafář Petr, Stránský Martin, Janda Václav, Montagna Rino, Kraus Pavel, Šulc Michal. Připravaní: Blažej Jan, Sedláček Matrin, Kršík Dominik, Vodráček Petr.

Po osmi výhrách v řadě nastoupili poříčští na soupeře z nejtěžších. Lídr tabulky přijel posílen o hráče A mužstva a staršího dorostu, kteří však měli již jeden zápas v nohách. Domácí začali zápas velmi ustrašeně, a když hned v první minutě ztratili vlastní chybou balón před svým vápnem a  soupeř trestal – 0:1 (Janda)a v další minutě vrchlabští orazítkovali tyč branky domácích. Hosté byli pohyblivější a fotbalovější, domácí je těžko bránili a byli stále pod tlakem. Po půlhodině se hra začala vyrovnávat a domácí udeřili. Po rohu Killara hlavou zavěsil nikým nehlídaný Pilný. A tak se šlo do kabin za nerozhodného stavu. Ve druhém poločase se vše opakovalo znovu. Hosté drželi balón a dobře kombinovali. A po právu za to byli odměněni dvěma góly (2 x Stránský). Domácí však nepřestali hrát a znovu po rohu Killara a hlavičce, tentokrát Machalíka, snížili na rozdíl gólu. Závěr zápasu byl ve znamení tlaku domácích , který však, i přes slibné šance, vyzněl naprázdno a tak si všechny body zaslouženě odvezl lídr tabulky a učinil předposlední krok k vítězství v okresním přeboru.