HT: 1 : 1
HT: 1 : 1

@

Match Details

Po hektickém utkání se Smiřicemi/Jaroměří nakonec zůstaly povinné tři body doma. Zápas, který měl být víceméně jasnou záležitosti, vůbec tak jednoznačný nebyl. Naneštěstí jsme si zápas zkomplikovali sami, a to dvěmi lacinými brankami, které plynuly z našich chyb a nedůrazu. Ovšem výrazněji se na vývoji utkání podílelo zbytečné, ač smolné, vyloučení jednoho z našich hráčů ještě v prvním poločase, který tak skončil 1:1. Do druhého poločasu jsme šli s jasným cílem – neinkasovat! To se nám ovšem příliš nepodařilo. I když jsme dokázali dát gól na 2:1, tak jsme se z vedení příliš dlouho neradovali. Naštěstí pro nás si soupeř již nedokázal vytvořit žádnou výraznou šanci (a to i díky zlepšenému fungování naší obrany), a tak jsme situace využili my a vstřelili branku na konečných 3:2.

Kerekanič – Nývlt, Navrátil J., Hanuš, Šimůnek – Zenkert, Jech (C), Fajfr, Novotný – Mejvald, Herz Lavička: Lněnička, Kunc, Blažek, Hladík