HT: 0 : 0
HT: 0 : 0

@

Match Details

FC Vrchlabí B – 1. FK Nová Paka 2:0 (0:0). Branky: Pokorný Vladimír, Zajíc Antonín. Sestava FC Vrchlabí: Tuž David, Hanuš Marek, Zajíc Jan (K), Cink Jonáš, Mejsnar Lubor, Hájek Lukáš, Zajíc Antonín, Žďárský Petr (Blažek Pavel) Pokorný Vladimír, Blažej Jan (Stránský Martin), Tomčík Milan.Vítězství Vrchlabí bylo zasloužené. V první polovině zápasu hra byla vyrovnaná. Vrchlabí svoje šance nevyužilo a trestný kop v závěru poločasu skončil na břevnu hostující branky. Novopačtí 2 x zahrozili z trestných kopů, ale domácí brankář svoje mužstvo podržel. Ve druhé půli se vše podstatné odehrálo v posledních patnácti minutách, když domácí ukázali větší touhu zvítězit. Nastřelili tyč a dali hostům dvě pěkné branky. Tím získali tři cenné a důležité body.

Výsledky kola: TJ Sokol B. Třemešná – TJ Sokol Nemyčeves 2:3, TJ Slavoj Skřivany – TJ Jiskra Kocbeře 3:2, TJ Tatran Hostinné – SK Miletín 1:5, TJ Sokol Nepolisy – FK Dolní Kalná 1:0, TJ Sokol Železnice – TJ Sokol Staré Buky 2:3, FK Kopidlno – TJ Dvůr Králové B 0:0 (pk 3:0).