1
HT: 2 : 1
HT: 2 : 1

@

FC Vrchlabí A – FK Kratonohy – FC Olympia HK 2:1 (2:1). Branky: 13. Hájek Lukáš, 45. Žďárský Petr – 32. Kabeláč Jan. Sestava FC Vrchlabí: Švejdar Jan (C), Hanuš Marek, Hawel Lukáš, Hájek Lukáš, Hladík Patrik (73. Blažej Jan), Zdržálek Dominik, Tauchman Zdeněk, Fišar Tomáš, Kučera Martin, Žďárský Petr (86. Tauchman Martin), Navrátil Tomáš (75. Matěják Ondřej). Připraveni: Cink Jonáš, Slavík Michal, Matoušek Martin.

Roman Fictum, vedoucí mužstva: Dnešní zápas se bodově rozhodl již v prvním poločase. Velmi kvalitního soupeře, což dokazoval celé utkání, se nám podařilo překonat dvakrát z rychlých protiútoků. V druhé půli už ani jeden tým své brankové příležitosti neproměnil, a tak jsme mohli oslavit velmi cenné vítězství.

Zápasy kola: SK Jičín A – TJ Sokol Třebeš A 1:4, SK Dobruška – TJ Jiskra Hořice 0:1, FK Černilov – SK Libčany 1:3, FC Spartak Rychnov n. Kn. – FK Vysoká n.L. 2:1, FK Chlumec n. C. B – FC Slavia HK A 0:2, Spartak Police n. Met. – RMSK Cidlina 0:6, TJ Červený Kostelec – FK Kostelec n. O. 2:0.

Příští kolo: Neděle, 08.09.2019 17:00 RMSK Cidlina – FC Vrchlabí A