Zápasy 2. a 3. 4. zápas A-týmu odložen

MIACOM Krajský přebor mužů – 2021/2022

SK Červený Kostelec vs. FC Vrchlabí A ODLOŽENO

Zápasy kola: FK Černilov – FC Slavia Hradec Králové A 0:4 (0:1), FK Kostelec nad Orlicí – FK Vysoká n/L. 2:0 (2:0), FC Spartak Rychnov nad Kněžnou – TJ Jiskra Hořice 0:0 Pen: 11:10, FK Chlumec nad Cidlinou B – SK Dobruška 4:0 (2:0), Spartak Police nad Metují – SK Jičín A 3:0 (1:0), FK Jaroměř – SK Libčany 1:0 (0:0), TJ Sokol Třebeš A – RMSK „Cidlina“ Nový Bydžov 1:2 (0:0).

Premier Steel KP staršího dorostu U 19

FC Vrchlabí – TJ Sokol Třebeš B 2:3 (1:2)

Branky: 39. Podrazil Stanislav, 54. Valenta Tomáš – 10. Řehůřek Erik, 31. Sidor Adam, 49. Řehůřek Erik.

Sestava FC Vrchlabí: Petrů Miroslav, Psohlavec Jiří, Zlatník Luboš, Míč Lukáš (46. Ulvr Šimon), Mečíř Daniel, Podrazil Stanislav, Valenta Tomáš (74. Hubálovský Roman), Raabe Dominik, (86. Grohman Matyáš), Jiroutek Matěj (74. Teichman Tomáš), Pokorný Ondřej, Šíd Ondřej (C), (46. Dědek Jan).

Genext KS staršího dorostu U 19 – skupina B – 2021/2022

FC Vrchlabí B vs. TJ Sokol Stěžery 1:4 (0:2). Branky: 61. Pokorný Ondřej – 5. Macák Daniel, 40. Trojovský Šimon,  66. Trojovský Šimon 87. Vošmik Matěj. Sestava FC Vrchlabí: Křivánek Matouš, Dědek Jan (C), Klazar Filip, Petrlík Jakub, Podrazil Stanislav, Valenta Tomáš, Suchomel Adam, Kocián Miroslav, Grohman Matyáš, Nepolský Dominik, Pokorný Ondřej, Čipkala Martin, Šíd Ondřej.

JAKO 1. B třída mužů – skupina A

FC Vrchlabí – FK Dolní Kalná 1:1 (1:0, pk 4:2).

Branky: 10. Mejsnar Lubor – 47. Dressler Vojtěch

Sestava FC Vrchlabí: Janalík František, Šimůnek Jan, Zajíc Jan (C), Cink Jonáš, Mejsnar Lubor, Zajíc Antonín (66. Jech Filip), Bürger David, Pokorný Vladimír, Zarebski Ondra (75. Zlatník Luboš), Kraus Pavel, Tauchman Martin.

FC: V počasí, které nebylo příliš jarní se hrál bojovný fotbal. Vrchlabí šlo do vedení v 10. minutě, když využilo standardní situaci. Poté měli více ze hry hosté, ale vrchlabští pozornou obranou jejich úsilí eliminovali. Těsně před poločasovou přestávkou mohlo jít FC do dvoubrankového vedení. Ke smůle domácích míč skončil těsně vedle branky. Druhá polovina utkání začala vyrovnávací brankou. Tuto branku po chybě, Vrchlabí hostům prakticky darovalo. Do konce utkání měly oba celky možnosti strhnout utkání na svoji stranu, ale všechny tyto příležitosti byly nevyužity. Po penaltovém rozstřelu se radoval z bodu navíc celek Vrchlabí.

FK: V 1.půli jsme hráli se silným větrem v zádech, ale vůbec toho nevyužili, naopak jsme si nechali dát hned v úvodu branku. Na začátku 2.půle jsme lacině vyrovnali a poté byli lepším mužstvem, soupeře rozběhali, ale i přes několik šancí, kdy domácí podržel golman Janalík, vítěznou branku nepřidali. Musíme být vděčni, že rozhodčí domácím neuznal z mého pohledu regulerní branku, proto je bod cenný, penalty jsme si šli bohužel jen zakopat. Domácím k bodu navíc gratuluji a děkuji 50 našich fanoušků.

14 TJ Jiskra Kocbeře 16 1 12 3 0 26:58 9

Zápasy kola: FC Spartak Kobylice – SK Jičín B 2:1 (1:0), TJ Slavoj Skřivany – SK Sparta Úpice 4:0 (2:0), TJ SOKOL Stará Paka – 1. FK Nová Paka 0:2 (0:0), SK Miletín – FK Kopidlno 5:2 (3:1), TJ Dvůr Králové nad Labem B – TJ Jiskra Kocbeře 1:1 (0:0) Pen: 2:4, TJ Sokol Železnice – TJ Baník Žacléř 8:1 (6:1).

Příští kolo: 10. 4. 16:30 FK Kopidlno – FC Vrchlabí B

DAHASL KP starších žáků U 15 – skupina B – 2021/2022

SK Jičín – FC Vrchlabí/MFK Trutnov B 3:7 (1:3)

Branky: 27. Dočekal Martin, 63. Svoboda Šimon, 67. Rupa Michal – 15. Zajíc Matěj, 31. Mader Jan, 40. Zeman Matěj, 41. Zeman Matěj, 52. Máslo Jakub, 76. Zeman Matěj, 78. Zeman Matěj.

Sestava FC: Vondrák Vít, Zajíc Matěj, Kužel Adam, Štefan Radek (C), Brádler Josef, Hnízdil Ondřej, Máslo Jakub, Ondráško Jakub, Mader Jan, Vorel David, Zeman Matěj, Červinka Jakub, Česák Nathanael Jindřich.

Mekkagroup KP mladších žáků U 13 – finálová skupina, jaro 2022

FC Vrchlabí – SK Červený Kostelec/TJ Baník Rtyně B 3:0. Branky: 15. Exnar Jiří, 20. Barák Václav, 27. Barák Václav.

FC Vrchlabí – FK Kostelec n. O./AFK Častolovice 1:2 Branka FC: Barák Václav

FK Vysoká – FC Vrchlabí 0:0.

Hráli: Votoček Lukáš, Žďára Jan, Bajt Filip, Cerman Pavel, Havlíček Matyáš, Binder David, Exnar Jiří, Hylmar Vojtěch, Kučera Michal, Ježek Tomáš, Vacovský Vojtěch, Barák Václav (C), Pospíšil David, Jánošík Antonín, Hamáček Šimon.