@

SK Jičín B vs. FC Vrchlabí B 1:2 (0:0).

Branky: 90. Řeháček Jaroslav – 51. Tauchman Martin, 53. Mlejnek Stanislav

Sestava FC Vrchlabí: Klekner Jan, Šimůnek Jan (46. Hawel Marek), Zajíc Jan, Cink Jonáš (59. Jiroutek Matěj), Mejsnar Lubor, Votoček Martin (46. Mlejnek Stanislav), Bürger David, Pokorný Vladimír (C), (73. Jech Filip), Slavík Michal (84. Zlatník Luboš), Kraus Pavel, Tauchman Martin.

FC: Zápas posledního kola už nemohl výrazně ovlivnit postavení obou mužstvech v tabulce. Hrál se otevřený fotbal, který se musel líbit všem přihlížejícím. Šťastnější po konečném hvizdu byli vrchlabští, kteří bodovali za tři body již po šesté za sebou. Vítězství hostů zajistil povedený úvod druhé poloviny utkání, když dvakrát skončil míč v domácí brance a domácí vstřelená kontaktní branka přišla příliš pozdě.

SK: V 1.půli jsme hráli kvalitní kombinační fotbal, bohužel z několika nadějných situaci jsme gól nedali, i nás dvakrát podržel brankář, tak skončil poločas 0:0, což byl základ naši porážky. Zkraje 2.půle šli hosté do vedení po pěkné kombinaci a 2. gól jsme si vstřelili prakticky sami. Kluci to nezabalili a dál dobývali branku Vrchlabí a byl to chvílemi tlak velký, gólovky jsme neměli a standardky byly špatné. Gól v 90.min. jen mírnil porážku, která mrzí, ale výkon špatný nebyl. Hostům gratuluji.

Zápasy kola: TJ SOKOL Stará Paka – FC Spartak Kobylice 1:4 (0:4), TJ Jiskra Kocbeře – SK Miletín 2:3 (0:1), SK Sparta Úpice – FK Kopidlno 2:0 (1:0), TJ Baník Žacléř – TJ Dvůr Králové nad Labem B 0:7 (0:1), 1. FK Nová Paka – TJ Slavoj Skřivany 0:2 (0:1), TJ Sokol Železnice – FK Dolní Kalná