M GROUP CZ Krajský přebor mužů

FC Vrchlabí A vs. SK Červený Kostelec 0:4 (0:2).

Branky: 6. Hlava David 13. Srkal Marek 73. Škoda Jan 90. Hlava David

Sestava FC Vrchlabí: Šíd Ondřej, Hawel Marek (26. Hradecký Michal), Štefan David, Kout Zdeněk (59. Schütz Michael), Hawel Lukáš (C), Tomčík Milan, Mlejnek Stanislav (79. Hnik Aleš), Kučera Martin, Žďárský Petr, Navrátil Daniel (79. Fišar Tomáš), Matěják Ondřej (59. Vilám Aleš).

Deku, která je na našich fotbalistech se nepodařilo sundat. Hráči si nevěří a stačí jedna branka v naší síti a utkání je prakticky rozhodnuto. Soupeřům v posledních zápasech stačí ke třem bodům jen průměrný výkon, protože vstřelení branky je pro nás zásadní problém.

SK: Až na 20 minut druhého poločasu, kdy nás bojovní domácí zásobovali centry do našeho pokutového území, jsme měli utkání pod kontrolou.

Utkání kola: SK Libčany – SK Jičín A 2:0 (1:0), FK Vysoká n/L. – TJ Sokol Třebeš A 3:2 (1:1) Pen: 3:0, SK Solnice – FK Chlumec nad Cidlinou B 1:0 (1:0), Spartak Police nad Metují – FK Kostelec nad Orlicí 8:0 (3:0), SK Týniště nad Orlicí – FC Spartak Rychnov nad Kněžnou 0:2 (0:1), FC Slavia Hradec Králové A – SK Dobruška 3:1 (2:0), TJ Jiskra Hořice – FK Jaroměř 3:2 (0:2).

16 FK Kostelec nad Orlicí 13 0 11 1 1 10:46 3

Příští kolo: 06.11.2022 – 14:00 FC Spartak Rychnov nad Kněžnou vs. FC Vrchlabí A