HT: 2 : 1

@

Match Details

FC Vrchlabí A vs. SK Jičín A 2:4 (2:1).

Branky: 9. Zdržálek Dominik, 18. Mlejnek Stanislav – 35. Kuneš Jakub, 50. Lánský Jakub (Pokutový kop), 65. Matějka Vojtěch, 95. Glos Martin.

Sestava FC Vrchlabí: Šíd Ondřej, Hawel Lukáš (C), Dejmek Radek, Štefan David, Kučera Martin, Navrátil Daniel (75. Slavík Michal), Zdržálek Dominik (83. Dědek Jan), Matěják Ondřej, Blažej Jan, Žďárský Petr, Mlejnek Stanislav (83. Pokorný Ondřej).

FC Vrchlabí: Úvodních 30. minut utkání jasně vyzněl pro nás, a to herně i gólově. Po té se situace na hřišti změnila. Jičín se pomalu dostával do hry a do poločasu se mu podařilo snížit na 2:1. Druhá polovina zápasu byla pro naše hráče nešťastná. Povolili jsme soupeři, po zbytečných chybách dvakrát skórovat. Do konce utkání to bylo od nás jen křečovité úsilí o bodový zisk, který byl spíš platonický. Hodnocení mužstva za úvod kladné a ve zbytku utkání se těžko hledaly světlé okamžiky. Gratulujeme soupeři k bodovému zisku.

SK: Důležité 3 body se nerodily lehce.1. pol.se nám nedařilo. Štěstí, že jsme prohrávali jen o gól. 2. pol. – rychlé vyrovnání nás dostalo na koně a šli jsme za vítězstvím. Samostatný únik domácích vyřešil skvěle Kany. Když dal V. Matějka krásný gól na 3:2, byli jsme blízko, ale v nejistotě, kterou ukončil až v 95. Glosík. Za 1. pol. kritika týmu. Za 2. pochvala a dík všem včetně střídajících, kvalita lavičky na naší straně. Domácím přeji, aby zůstali pozitivní, ve Vrchlabí se člověk cítí fajn!!

Zápasy kola: FK Vysoká n/L. – SK Dobruška 6:5 (3:0) Pen: 4:1, SK Libčany – SK Červený Kostelec 2:1 (1:0) Pen: 4:3, FK Chlumec nad Cidlinou B – FK Kostelec nad Orlicí 11:1 (5:0), TJ Sokol Třebeš A – FC Spartak Rychnov nad Kněžnou 4:1 (3:0), SK Týniště nad Orlicí – FC Slavia Hradec Králové A 1:7 (1:3), Spartak Police nad Metují – TJ Jiskra Hořice 3:1 (1:1), SK Solnice – FK Jaroměř 0:1 (0:1).