2
HT: 3 : 0
HT: 3 : 0

@

FC Vrchlabí – SK Jičín 3:2 (3:0). Branky: 19. Mejsnar Lubor 27. Fink Jan 37. Mejsnar Lubor – 48. Ulvr Jakub 80. Ulvr Jakub. Sestava FC: Šulc Michal Hawel Lukáš Hájek Lukáš Mejsnar Lubor Kout Zdeněk (C) Hančovský Šimon Fink Jan (88.Cink Jonáš) Stránský Martin (60.Žďárský Petr) Matěják Ondřej (90.Blažej Jan) Kraus Pavel Tomčík Milan (74.Šulc Miloš) Cink Jonáš Šulc Miloš Blažej Jan Žďárský Petr Hladík Patrik. Sestava SK: Puš Michal Šaroun Martin (77.Klaban Tomáš) Jeník Miroslav Řeháček Jaroslav Odvárko Tomáš (46.Sajdl Jan) Ulvr Jakub (C) Bucek Tomáš (46.Kanaval Tomáš) Kocourek Marek Voldán Michal Nálevka Jakub Haken Tomáš Sajdl Jan Klaban Tomáš Kanaval Tomáš Mauer Libor.

FC Vrchlabí: V prvním poločase jsme na sto procent využili všech chyb, kterých se hostující tým dopustil a to jsme ještě neproměnili pokutový kop. V druhém dějství jsme to byli naopak my, kdo se nevyvaroval několika hrubých chyb v bránící činnosti a hostům se podařilo snížit na rozdíl jedné branky. Závěr utkání jsme naštěstí zvládli a vítězství si udrželi.

SK Jičín: Dnes jsme si zápas prohráli sami svým výkonem a hlavně hrubými individuálními chybami v 1. poločase, po kterých domácí snadno skórovali. Po přestávce jsme však zabojovali, naše hra se po prostřídání zvedla a zápas jsme zdramatizovali dvěma góly, domácí však všemi možnými prostředky výhru ubránili i díky dobře naladěnému hlavnímu rozhodčímu!

16 MFK Nové Město n. M. 17 1 12 2 2 12:57 9

Odehrané zápasy kola: FC Slavia HK – RMSK Cidlina 0:4, MFK Nové Město n. M. – FK Náchod A 0:3, FK Kostelec n. O. – FK Jaroměř 1:0,  TJ Sokol Třebeš – FC Spartak Rychnov 0:7, TJ Lázně Bělohrad – TJ Červený Kostelec 3:3 (PK2:4).