2
HT: 1 : 1
HT: 1 : 1

@

FC Vrchlabí – FK Chlumec 3:2 (1:1). Branky: 35. Valeš Tomáš, 76. Šulc Miloš, 90. Hampl Tomáš – 9. Labík Jan, 81. Labík Jan. Sestava: Švejdar Jan, Hanuš Marek, Hawel Lukáš, Hájek Lukáš, Hampl Tomáš, Valeš Tomáš, Fink Jan, Kraus Pavel (C), Žďárský Petr, Navrátil Tomáš, Tomčík Milan. Připraveni: Zajíc Antonín, Fišar Tomáš, Kout Zdeněk, Hradecký Michal, Šulc Miloš, Janalík František.

Pro diváky velmi zajímavý zápas , kdy se šance přelévali z jedné strany na druhou s adrenalinovým závěrem když jsme neproměnili penaltu a ihned jsme inkasovali. Nakonec jsme byli šťastnější, nikoli lepší když jsme v 90 minutě dali vítěznou branku.

Na začátek soutěže se hrál kvalitní fotbal plný nasazení a šancí. Domácí hrozili z nakopávaných míčů a dlouhých autů, po kterých jsme také dvakrát inkasovali. V bláznivém závěru jsme srovnali na 2:2, neproměnili dvě velké šance a tak přišel v poslední minutě trest. Ve Vrchlabí to budou mít soupeři hodně těžké..