HT: 0 : 0
HT: 0 : 0

@

Match Details

SK Sobotka – FC Vrchlabí A 3:2 (0:0) Pen: 4:3. Střelci:  73. Šotka David, 74. Miler Michal  –  68. Tomčík Milan, 89. Hanuš Marek (pen.). Sestava FC Vrchlabí: Janalík František, Hanuš Marek, Hawel Lukáš, Zajíc Antonín  (58.Hampl Tomáš), Hladík Patrik, Fink Jan, Tomčík Milan, Kout Zdeněk  (C) (70.Wojcik Dan), Matěják Ondřej (79.Šulc Miloš), Kraus Pavel  (79. Fišar Tomáš), Navrátil Tomáš. Připraveni: Blažej Jan, Švejdar Jan.

Zieris Petr – trenér FC Vrchlabí:V dnešním zápase jsme tahali za kratší konec v prvních minutách utkání, kdy nás podržel brankář. Tuto fázi jsme přežili a pak jsme byli lepším týmem. Po trpělivé hře a vstřelené brance jsme mohli hrát dále v klidu. Dopustili jsme se však nepochopitelných chyb a umožnili, aby soupeř během několika minut skore otočil a mohl ještě vedení navýšit. Nicméně jsme se dokázali po úpravách v sestavě dostat do tlaku a srovnat výsledek. V penaltách byli úspěšnější domácí, ale bod z venkovního utkání bereme.

Aktuální kolo: TJ Sokol Třebeš – FK Kostelec nad Orlicí 2:1 (0:0) Pen: 3:2, FK Vysoká n/L. – RMSK „Cidlina“ Nový Bydžov 3:4 (3:0) Pen: 1:3, FK Chlumec nad Cidlinou  – FC Spartak Rychnov nad Kněžnou 5:2 (3:0), SK Jičín – FK Jaroměř 2:0 (0:0).

Příští kolo: FC Slavia Hradec Králové – SK Dobruška, FK Kostelec nad Orlicí – SK Sobotka, SK Libčany – TJ Sokol Třebeš, TJ Lázně Bělohrad  – TJ Červený Kostelec, FC Spartak Rychnov nad Kněžnou – TJ Jiskra Hořice, FK Jaroměř – FK Chlumec nad Cidlinou, RMSK „Cidlina“ Nový Bydžov – SK Jičín, Neděle 23. 9. 2018 16:30 FC Vrchlabí A – FK Vysoká n/L.