1
HT: 1 : 1
HT: 1 : 1

@

RMSK „Cidlina“ Nový Bydžov –  FC Vrchlabí A 1:1 (1:1, pk7:8). Střelci: 22. Ševčík Zdeněk – 36. Hanuš Marek. Sestava FC Vrchlabí: Janalík František, Hanuš Marek, Hawel Lukáš, Hájek Lukáš, Hampl Tomáš (34. Fink Jan), Hladík Patrik (90. Blažej Jan), Tomčík Milan, Kout Zdeněk (C) (87. Fišar Tomáš), Kraus Pavel, Žďárský Petr, Wojcik Dan (46. Navrátil Tomáš).Komentář: Zieris Petr: V prvním poločase jsme tahali za kratší konec, domácí šli do vedení, nicméně se nám podařilo vyrovnat. Po vyloučení našeho hráče se nám podařilo poločas dohrát bez obdržené branky. Druhá půle byla o dobývání naší svatyně, nicméně jsme se semkli a s potřebnou dávkou štěstí zápas dovedli do remízového konce. Penaltovou loterii jsme zvládli lépe a vezeme si dva body za které jsme moc rádi……