HT: 1 : 0
HT: 1 : 0

@

Match Details

TJ Červený Kostelec – FC Vrchlabí A 3:1 (1:0). Střelci: 29. Srkal Marek (Pokutový kop), 49. Srkal Marek, 87. Srkal Marek – 62. Navrátil Tomáš. Sestava FC Vrchlabí: Švejdar Jan, Hanuš Marek, Hawel Lukáš, Hájek Lukáš (46. Kraus Pavel), Kout Zdeněk (C), Hladík Patrik, Tomčík Milan, Fišar Tomáš, Žďárský Petr, Wojcik Dan (61. Farský Pavel), Navrátil Tomáš. Připraveni: Cink Jonáš, Slavík Michal, Tauchman Martin.

Petr Zieris FC Vrchlabí: Dnes nás domácí předčili v bojovnosti , důrazu ,kde nás převyšovali po všech stránkách a zaslouženě získali tři body.

Petr Liška, trenér Koslelec: Dnes jsme byli v prvním poločase lepší, ale dali jsme pouze jeden gól. Druhý poločas jsme začali aktivně a navýšili skóre. Bohužel poté jsme přenechali hřiště hostům, kteří snížili na rozdíl jediné branky. Naštěstí o výsledku zápasu rozhodl hattrickem Srkal.

Aktuální kolo: TJ Sokol Třebeš – FK Vysoká n/L. 3:0 (1:0), SK Jičín – SK Sobotka 6:0 (4:0), FK Chlumec nad Cidlinou – SK Libčany 2:3 (2:2) Pen: 4:5, FC Spartak Rychnov nad Kněžnou – TJ Lázně Bělohrad 2:1 (1:1) Pen: 4:2, FK Jaroměř – FC Slavia Hradec Králové 0:1 (0:1), TJ Jiskra Hořice – FK Kostelec nad Orlicí 0:3 (0:2), SK Dobruška – RMSK „Cidlina“ Nový Bydžov 0:7 (0:4).

Příští kolo: Neděle 31. 3. 2019 16:30 FC Vrchlabí A – SK Dobruška, FC Slavia Hradec Králové – FK Chlumec nad Cidlinou, SK Libčany – TJ Jiskra Hořice, FK Kostelec nad Orlicí – TJ Červený Kostelec, FK Vysoká n/L. – SK Sobotka, RMSK „Cidlina“ Nový Bydžov – TJ Sokol Třebeš, FC Spartak Rychnov nad Kněžnou – SK Jičín, TJ Lázně Bělohrad – FK Jaroměř